• خانه
  • وبلاگ
  • 10 برنامه رایگان کنترل والدین رایگان برای Android در سال 2021

10 برنامه رایگان کنترل والدین رایگان برای Android در سال 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 برنامه رایگان کنترل والدین رایگان برای Android در 2021

تلفن های هوشمند کمک زیادی به ساده تر و پربارتر شدن زندگی ما می کنند ، اما شما به عنوان والدین باید نگران تاثیر تلفن های هوشمند بر فرزندان خود باشید.

از آنجایی که تلفن های هوشمند در حال حاضر بیشتر برای گشت و گذار در اینترنت و اینترنت استفاده می شوند ، ضروری است که آنچه فرزندان شما به صورت آنلاین انجام می دهند را پیگیری کنید.

شایان ذکر است که اینترنت مکانی است که در آن بسیاری از چیزهای خوب و بد وجود دارد. بنابراین ، به عنوان والدین ، ​​باید نگران ایمنی فرزند خود با تلفن هوشمند باشید.

والدین می توانند برای استفاده بهتر و م onثرتر از برنامه های کنترل والدین استفاده کنند فعالیتهای فرزند خود را کنترل کنندبه بسیاری از برنامه های کنترل والدین در فروشگاه Google Play وجود دارند که می توانند کنترل قابل توجهی بر این دستگاه های هوشمند برای والدین ارائه دهند.

بهترین برنامه های رایگان کنترل والدین برای Android

بنابراین در این مقاله ، ما تصمیم گرفتیم برخی از بهترین برنامه های رایگان کنترل والدین موجود در فروشگاه Google Play را لیست کنیم. بنابراین ، بیایید به لیست نگاه کنیم.

1. محل کودکان – کنترل والدین

محل کودکان - کنترل والدین

اگر به دنبال یک برنامه Android هستید که به کاربران اجازه می دهد فعالیت کودکان و زمان استفاده از آنها را در صفحه نمایش کنترل کنند ، Kids Kids – Parental Control ممکن است بهترین انتخاب برای شما باشد.

این برنامه بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد را در اختیار کاربران قرار می دهد و ضمن تنظیم تلفن و رایانه لوحی فرزند خود ، انعطاف پذیری زیادی به والدین می دهد. با استفاده از این برنامه ، می توانید محدودیت زمانی برای استفاده از برنامه های خاص تعیین کنید ، خریدهای Play Store را مسدود کنید ، وب سایت ها را مسدود کنید و موارد دیگر.

2. کنترل والدین Qustodio

کنترل والدین Qustodio

این یکی از بهترین برنامه های Android در لیست است که به والدین کمک می کند دستگاه های Android فرزند خود را ایمن و کنترل کنند.

با کنترل والدین Qustodio ، می توانید به راحتی مهلت برنامه ها و بازی ها را تعیین کنید. نه تنها این ، بلکه از برنامه می توان برای ردیابی ، فیلتر کردن مکالمات ، نظارت بر پیامک ها و غیره استفاده کرد.

3. کنترل والدین خانواده نورتون

کنترل والدین خانواده نورتون

با کنترل والدین خانواده نورتون ، می توانید تلفن هوشمند فرزند خود را فورا قفل کنید ، فعالیت مرور فرزند خود را مدیریت کنید ، مکان را ردیابی کنید ، برنامه ها را مسدود کنید و موارد دیگر.

نه تنها این ، بلکه کنترل والدین خانواده نورتون نیز می تواند برای ردیابی فیلم هایی که فرزند شما با مرورگر نورتون تماشا کرده است مورد استفاده قرار گیرد.

4. Kaspersky SafeKids

Kaspersky SafeKids

برخلاف سایر برنامه های کنترل والدین ، ​​Kaspersky SafeKids با ویژگی های غیر ضروری افزایش نمی یابد. این به سادگی از قوانین اساسی کنترل والدین پیروی می کند و بیش از اندازه کافی ویژگی دارد.

با Kaspersky SafeKids می توانید سایت های مخرب را مسدود کرده ، استفاده از برنامه ها را کنترل کنید ، محدودیت هایی در زمان استفاده از صفحه نمایش تنظیم کنید و غیره. راه اندازی این برنامه بسیار آسان است و استفاده از آن کاملاً رایگان است.

5. FamilyTime

زمان خانواده

FamilyTime اگرچه محبوب نیست ، اما هنوز یک برنامه کنترل والدین مناسب برای Android است. نکته خوب این است که FamilyTime تمام ابزارهای لازم را برای نظارت بر فعالیت آنلاین فرزند شما به شما ارائه می دهد.

با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی جستجوی ایمن را فعال کنید ، محدودیت های صفحه را تنظیم کنید ، برنامه ها را مسدود کنید ، تماس ها و پیامک ها را کنترل کنید و غیره.

6. کنترل والدین ESET

کنترل والدین ESET

این برنامه برای محافظت از کودکان با استفاده از رایانه لوحی و تلفن های هوشمند به شیوه ای دوستانه برای کودکان طراحی شده است. با ESET Parental Control شما عملکردهای کنترل والدین مانند مسدود کردن برنامه ها ، کنترل برنامه های مبتنی بر زمان ، مکان یاب کودک و غیره را دریافت می کنید.

به غیر از این ، ESET Parental Control همچنین از دستگاه های پوشیدنی پشتیبانی می کند. به طور کلی ، کنترل والدین Eset یک برنامه عالی برای نظارت بر فعالیت های فرزند شما است.

7. کنترل والدین SecureTeen

SecureTeen کنترل والدین

خوب ، SecureTeen Parental Control همه چیزهایی را که در برنامه کنترل والدین به دنبال آن هستید ، دارد. از مسدود کردن برنامه ها تا محدود کردن زمان صفحه ، SecureTeen Parental Control همه کارها را انجام می دهد.

علاوه بر این ، SecureTeen Parental Control همچنین می تواند برای ردیابی فعالیت های انجام شده در سایت های شبکه های اجتماعی ، بررسی سابقه وب و غیره استفاده شود.

8. پیوند خانواده Google

پیوند خانواده Google

با استفاده از Google Family Link ، می توانید قوانین دیجیتالی را برای راهنمایی کودکان هنگام یادگیری ، بازی و کاوش در دنیای اینترنت تعیین کنید.

با Google Family Link ، می توانید به راحتی فعالیت فرزند خود را مشاهده کنید ، برنامه های او را مدیریت کنید ، کنجکاوی او را تغذیه کنید و موارد دیگر. بنابراین Google Family Link یکی دیگر از بهترین برنامه های کنترل والدین است که می توانید در حال حاضر از آن استفاده کنید.

9. تالاب امن

تالاب امن

آیا به دنبال برنامه کنترل والدین مجهز به هوش مصنوعی هستید؟ اگر چنین است ، باید Safe Lagoon را امتحان کنید. حدس بزن چی شده؟ Safe Lagoon یک برنامه برنده جایزه برای محافظت آنلاین از فرزندان شما در برابر آزار سایبری است.

علاوه بر این ، این برنامه همچنین به کاربران اجازه می دهد تا پیام های SMS ، Snapchat ، Instagram و سایر برنامه های شبکه های اجتماعی را تماشا کنند.

10. کنترل والدین MMGuardian

کنترل والدین MMGuardian

خوب ، اگر به دنبال یک برنامه Android برای کنترل و نظارت از راه دور دستگاه فرزند خود هستید ، باید MMGuardian Parental Control را امتحان کنید.

با کنترل والدین MMGuardian می توانید پیامک ها ، تماس ها ، ارتباطات وب ، استفاده از برنامه و غیره را به راحتی ردیابی کنید.

بنابراین ، اینها بهترین برنامه های Android برای نظارت بر تلفن هوشمند فرزند شما هستند که می توانید در حال حاضر از آنها استفاده کنید. اگر برنامه های مشابه دیگری می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

انتشار 10 بهترین برنامه رایگان کنترل والدین برای Android در سال 2021 برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.