• خانه
  • وبلاگ
  • 10 بهترین ابزار حفاظت از باج افزار برای محافظت از رایانه شما

10 بهترین ابزار حفاظت از باج افزار برای محافظت از رایانه شما

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 بهترین ابزار حفاظت از باج افزار برای محافظت از رایانه شما

بیا با آن روبرو شویم؛ حملات باج افزار یکی از تهدیدهای فزاینده برای امنیت و حریم خصوصی کامپیوتر است. چند سال پیش ، ما دیدیم که بدافزار WanaCryptor 2.0 برای انجام یکی از بزرگترین حملات باج افزار در نوع خود استفاده می شود.

پس از WannaCryptor ، بسیاری از باج افزارها می آیند و می روند. بنابراین ، همیشه بهتر است از سیستم حفاظت از باج افزارها در سیستم خود استفاده کنید تا امنیت شما حفظ شود. اگرچه محافظت داخلی از ویندوز 10 تا حدی امنیت در برابر Ransomware را فراهم می کند ، اما کاملاً قابل اعتماد نیست.

10 بهترین ابزار حفاظت از باج افزار برای محافظت از رایانه شما

بنابراین ، در این مقاله برخی از بهترین برنامه های ضد باج افزار برای رایانه شما را لیست می کنیم. این ضد باج افزار از ورود باج افزار به سیستم شما جلوگیری می کند.

1. حفاظت از دستکاری Windows Defender

روی کلید کلیک کنید تا محافظت از جعل فعال شود

خوب ، اگر از آخرین نسخه ویندوز 10 استفاده می کنید ، می توانید از ویژگی ضد جعل Windows Defender برای جلوگیری از حملات باج افزار استفاده کنید.

ویژگی ضد جعل و تقلب همه دسترسی های غیر مجاز و اصلاح فایل های دستگاه شما را مسدود می کند. در اینجا نحوه فعال کردن ضد تقلب در ویندوز 10 آمده است.

2. SUPERAntiSpyware

10 بهترین ابزار حفاظت از باج افزار برای محافظت از رایانه شما

جدیدترین نسخه SUPERAntiSpyware می تواند رایانه شما را در برابر بدافزارها ، جاسوس افزارها ، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم ، تروجانها ، کرمها ، باج افزارها ، ربایندگان ، روت کیتها ، کلیدهای صفحه کلید و موارد دیگر محافظت کند.

اگر ما عمدتا در مورد حفاظت در برابر Ransomware صحبت کنیم ، این ابزار می تواند تمام حملات شناخته شده علیه باج افزارها را تشخیص دهد.

3. Trend Micro Internet Security

ابزار ضد باج افزار

Trend Micro Internet Security حفاظت آنلاین پیشرفته ای را برای 1 کامپیوتر ارائه می دهد ، بنابراین می توانید با خیال راحت از زندگی دیجیتالی خود لذت ببرید. علاوه بر این ، برای محافظت از حریم خصوصی شما در رسانه های اجتماعی طراحی شده است.

دارای جدیدترین فناوری ضد باج افزار است تا از رایانه شما در برابر حملات مختلف باج افزار محافظت کند.

4. Malwarebytes Anti-Ransomware

ابزار حذف باج افزار رایگان

Malwarebytes Anti-Ransomware تمام فعالیت های رایانه را زیر نظر دارد و اقدامات معمول فعالیت باج افزارها را شناسایی می کند.

این برنامه بر کلیه فعالیت ها نظارت می کند و هنگامی که شواهد کافی برای شناسایی یک فرآیند یا موضوع خاص برای Ransomware وجود دارد ، عفونت را مسدود کرده و باج افزار را قبل از اینکه بتواند فایل های کاربران را رمزگذاری کند ، قرنطینه می کند.

5. Cybereason Ransom به صورت رایگان

Cybereason بدون باج

Cybereason RansomFree در برابر 99 of انواع باج افزارها محافظت می کند. RansomFree باج افزار را شناسایی می کند ، فعالیت را متوقف می کند ، یک پنجره بازشو نمایش می دهد که به کاربران هشدار می دهد پرونده های آنها در معرض خطر است و به کاربران اجازه می دهد با یک کلیک حمله را متوقف کنند.

این محافظت چند لایه ، نظارت بر رفتار و ویژگی های اتوماسیون و ادغام را ارائه می دهد.

6. Bitdefender Anti-Ransomware

Bitdefender Anti-Ransomware

Bitdefender Anti-Ransomware یک ابزار محافظت رایگان است که می تواند در برابر حملات باج افزارهای موجود و در حال ظهور محافظت کند.

Anti-Ransomware از خانواده های باج افزار زیر برای رمزگذاری فایل های شما جلوگیری می کند: CTB-Locker ، Locky ، Petya و TeslaCrypt.

7. HitmanPro.Alert

بهترین محافظت رایگان در برابر باج افزار

HitmanPro.Alert یکی دیگر از بهترین ابزارهای امنیتی است که می توانید از آن استفاده کنید. نکته جالب در مورد HitmanPro.Alert این است که می تواند هر گونه حمله باج افزار را تشخیص دهد.

نه تنها این ، بلکه ابزار امنیتی وعده حفاظت پیشرفته در زمان واقعی در برابر هر گونه هک ، سوء استفاده از برنامه ، جاسوسی از وب کم را می دهد.

8. ابزار محافظت از باج افزار Kaspersky

ابزار محافظت از باج افزار Kaspersky

خوب ، کسپرسکی یکی از نامهای برجسته در بخش امنیت است. کسپرسکی به خاطر محصولات امنیتی خود مانند امنیت اینترنت ، ابزارهای آنتی ویروس و موارد دیگر مشهور است.

Kaspersky همچنین دارای یک ابزار ضد باج افزار است که محافظت کامل را در برابر همه حملات باج افزار اخیر انجام می دهد.

9. McAfee Ransomware Interceptor

رهگیر باج افزار McAfee

McAfee Ransomware Interceptor یکی از بهترین و برجسته ترین ابزارهای ضد باج است که می توانید در رایانه Windows خود استفاده کنید. این ابزار امنیتی وعده می دهد که در برابر تمام حملات باج افزار اخیر محافظت می کند.

نه تنها این ، بلکه McAfee Ransomware Interceptor بسیار سبک وزن است و مقدار زیادی از منابع RAM شما را مصرف نمی کند.

10. ابزارهای رمزگشایی Avast Ransomware

ابزارهای رمزگشایی Avast Ransomware

Avast ، یک شرکت امنیتی برجسته ، همچنین طیف وسیعی از ابزارها را برای حذف انواع مختلف باج افزار ارائه می دهد.

این ابزار یکپارچه برای رمزگشایی فایل های رمزگذاری شده ندارد ، اما ابزارهایی برای هر نوع باج افزار مختلف دارد.

بنابراین ، اینها بهترین نرم افزارهای حفاظتی باج افزار برای سیستم عامل ویندوز هستند. البته ، حتماً از رایانه خود در برابر هرگونه حمله باج محافظت کنید. پس نظر شما در مورد آن چیست؟ نظرات خود را در کادر نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

پست 10 ابزار محافظت از باج افزارها برای محافظت از رایانه شما اولین بار در TechViral ظاهر شد.