10 بهترین بازی ویدیویی PSP در تمام دوران

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 بهترین بازی ویدیویی PSP در تمام دوران

بر هیچ کس پوشیده نیست که PSP (PlayStation Portable) چندین سال است که در غرب مرده است. و تعجبی ندارد که این برای ژاپن موفقیت آمیز باشد ، زیرا وقتی PS Vita سعی می کند قلب ژاپنی ها را به دست آورد ، PSP همچنان به فروش آنها در خیابان ادامه می دهد ، همانطور که فروش هفتگی نشان می دهد.

اگرچه به خوبی شناخته شده است که بازی های ویدئویی متعلق به ژانر J-RPG برای موفقیت آنها در ژاپن بسیار مهم بوده است ، اما توضیح در مورد شکست آنها در اروپا و آمریکا بسیار گسترده تر به نظر می رسد.

برخی سونی را متهم می کنند که نام خانوادگی را ترجیح نمی دهد یا فرهنگ تبدیل را در فهرست خود تبلیغ نمی کند. برخی دیگر شایستگی نینتندو را با DS خود می پذیرند و معتقدند که جایی برای بیش از یک سیستم قابل حمل در بازار وجود ندارد.

لیست 10 بهترین بازی ویدیویی PSP در تمام دوران

با این حال ، در حال حاضر ، علاوه بر همه این موارد ، بهتر است بر روی بازی های قابل پخش پلتفرم ، البته PSP تمرکز کنید ، زیرا شما هنوز در دورانی هستید که هنوز می توانید از بسیاری از آنها لذت ببرید.

بنابراین ، در اینجا ما 10 بهترین بازدید تاریخ PSP را به شما نشان می دهیم. بیایید بررسی کنیم.

همچنین بخوانید: نحوه انجام بازی های PSP در اندروید

1. سومین سالگرد تولد

تولد 3 سالگی

اگر دوست دارید بازی های تیراندازی انجام دهید ، مطمئناً تولد سوم را تجربه خواهید کرد. این یک بازی نقش آفرینی تیراندازی سوم شخص است که توسط Square Enix توسعه یافته است.

سومین تولد ، قسمت سوم مورد انتظار Parasite Eve است که به عنوان یک تیرانداز سوم شخص با RPG و سایه های وحشت برای زنده ماندن به ما آمد. با فراز و نشیب ، اما هنوز هم یکی از بهترین عناوین PSP است.

2. گرن توریسمو

گران توریسمو

این باید در رتبه بندی ما بالاتر به نظر برسد ، زیرا Gran Turismo یکی از بازی های انحصاری موجود برای PSP است. اگرچه چیز زیادی برای مقایسه وجود نداشت ، اما اگر می خواهید سرعت را تجربه کنید ، این یکی از بهترین عناوین برای آن است.

3. قلبهای پادشاهی با خواب متولد می شود

Kingdom Hearts با خواب به دنیا می آید

خب ، تولد توسط خواب دنباله ای بر سریال Kingdom Hearts است. داستان بازی ده سال قبل از Kingdom Hearts اصلی اتفاق می افتد.

بنابراین ، اگر قبلاً سریال Kingdom Kingdom را بازی کرده اید ، این داستان پشت را دوست خواهید داشت. این بازی درباره سه جوان است که زیر نظر استاد خود تمرین می کنند تا مهارت های خود را تقویت کنند.

با این حال ، بین اقدامات ، آنها در فاجعه گرفتار شدند. این یکی از بازی های منحصر به فردی است که می توانید در PSP انجام دهید.

4. Tekken: Dark Resurrection

Tekken: Dark Resurrection

اگرچه نسخه قابل حمل Tekken 6 شناخته شده بود ، اما Dark Resurrection یکی از بهترین بازی های مبارزه ای برای PSP محسوب می شود. زیرا بخش گرافیکی آن صحت بستر و برتری کنترل آن را نشان می داد.

5. هسته بحران

هسته بحران

خوب ، Crisis Core بخشی از بازی Final Fantasy است. این بازی همچنان به عنوان موفق ترین فرنچایز در تاریخ بازی های ویدیویی ادامه می دهد. اگر در مورد بازی Crisis Core صحبت کنیم ، داستان زک در حال مبارزه با جنسیس دنبال می شود.

حدس بزن چی شده؟ Crisis Core هنگام انتشار نزدیک به 3.1 میلیون نسخه فروخت. به طور کلی ، Crisis Core یک بازی عالی برای PSP است.

6. دکستر

داکستر

Ready at Dawn اولین پلتفرم های با کیفیت PSP را در این ماجراجویی با داستر حیرت زده ، البته بازیگر سه گانه ، که جنون Naughty Dog را برطرف کرد ، به ما ارائه داد.

بازی ویدئویی داکستر را برای نجات دوستش جک وارد ماجراجویی می کند. در طول راه ، داکستر با نام های مستعار جدیدی مانند تارین و اسمو آشنا می شود. همچنین ، داکستر با افراد شرور جدیدی مانند Kaeden ملاقات می کند.

7. Monster Hunter Portable 3rd

Monster Hunter Portable 3

Monster Hunter Portable 3rd واقعاً شرم آور است ، زیرا این RPG در دو هفته اول در ژاپن 3 میلیون نسخه فروش داشت.

موفقیت فرنچایز به حدی است که بسیاری از تحلیلگران در نظر دارند Monster Hunter Portable 3rd را برای PS Vita نیز اعلام کنند.

8. Grand Theft Auto: Vice City Stories

Grand Theft Auto: Vice City Stories

برخی از آنها درباره دومین ضربه Grand Theft Auto در یک کنسول قابل حمل گفتند که یک رویا به حقیقت پیوست. اگر Liberty City Stories قبلاً مورد ستایش قرار گرفته بود ، Vice City Stories می دانست چگونه با ارائه یک جعبه ماسه ای که هم از نظر فنی و هم از نظر بازی صیقل داده است ، در شکست های جزئی قبلی خود پیشرفت کند.

9. Metal Gear Solid: Peace Walker

Metal Gear Solid: Peace Walker

داستان و سبک داستان گویی Metal Gear Solid: Peace Walker آن را به یکی از بهترین عناوین PSP تبدیل کرده است. نه تنها این ، بلکه بخش گرافیکی آن نیز به روشنایی آن کمک کرده است ، همانطور که در حملات HD آن مشهود است. بنابراین ، اگر PSP دارید ، باید این بازی را یکبار امتحان کنید.

10. God of War: The Ghost of Sparta

God of War: The Ghost of Sparta

God of War: Ghost of Sparta یک بازی ویدئویی اکشن و ماجراجویی سوم شخص است که توسط استودیوی معروف Ready at Dawn و Santa Monica توسعه یافته است. نه تنها این ، حتی God of War: Ghost of Sparta به عنوان یکی از بهترین بازی های قابل حمل ساخته شده تا به حال جایزه گرفته است.

پس نظر شما در مورد آن چیست؟ همه نظرات و افکار خود را در قسمت نظرات زیر به اشتراک بگذارید. و اگر از این لیست برتر خوشتان آمد ، حتماً این مقاله را با همه دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید.

انتشار 10 بهترین بازی ویدیویی PSP در تمام دوران برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.