• خانه
  • وبلاگ
  • 10 بهترین برنامه ایمیل برای Android برای سازماندهی صندوق ورودی شما

10 بهترین برنامه ایمیل برای Android برای سازماندهی صندوق ورودی شما

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 بهترین برنامه ایمیل برای Android برای سازماندهی صندوق ورودی شما

بیا با آن روبرو شویم؛ ایمیل یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین روش های ارتباطی است. بسیاری از فعالیتهای روزانه ما اکنون بر ایمیل ها تکیه دارد. سرویس های ایمیل زیادی در وب وجود دارد ، مانند Gmail ، Outlook ، Hotmail و موارد دیگر.

این خدمات ایمیل رایگان است و اکثر ما تقریبا 3 تا 4 حساب ایمیل داریم. سرویس های رایج ایمیل مانند Gmail ، Hotmail ، Outlook و غیره دارای برنامه اندروید مخصوص خود هستند. با این حال ، اکثر این برنامه ها به کاربران اجازه نمی دهند ایمیل های ارائه دهندگان مختلف را مدیریت کنند.

لیستی از 10 بهترین برنامه ایمیل برای سازماندهی صندوق ورودی شما

این تنها دلیلی است که کاربران برنامه های ایمیل Android یا سرویس گیرندگان ایمیل را جستجو می کنند. با استفاده از برنامه های ایمیل ، می توانید ایمیل های چندین ارائه دهنده را در یک برنامه مدیریت کنید. بنابراین در این مقاله برخی از بهترین برنامه های ایمیل برای Android را برای سازماندهی صندوق ورودی شما به اشتراک می گذاریم.

1. Gmail

جیمیل

Gmail ، که Google از آن پشتیبانی می کند ، یکی از بهترین و مطمئن ترین ارائه دهندگان خدمات است که می توانید به آن اعتماد کنید. برنامه Gmail برای Android هر ویژگی را برای نیازهای ایمیل شما ارائه می دهد. نه تنها این ، بلکه برنامه Gmail شگفت انگیز به نظر می رسد و همچنین از چندین حساب پشتیبانی می کند.

برخی از ویژگی های کلیدی Gmail شامل فیلترهای ایمیل ، اشتراک فایل ، ایجاد خط مشی ایمیل ، پاسخ های هوشمند و موارد دیگر است.

2. نامه K-9

نامه K-9

خوب ، K-9 Mail یکی دیگر از بهترین سرویس گیرندگان ایمیل منبع باز است که می توانید در تلفن هوشمند Android خود داشته باشید.

نکته جالب درباره K-9 Mail این است که از چندین حساب پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، سرویس گیرنده ایمیل Android از IMAP ، POP3 و Exchange 2003/2007 پشتیبانی می کند.

3. Boxer – Workspace ONE

    Boxer - Workspace ONE

خوب ، اگر به دنبال یک سرویس گیرنده ایمیل غنی از ویژگی ها هستید ، Boxer-Workspace ONE ممکن است برای شما بهترین باشد. نکته جالب درباره Boxer – Workspace ONE رابط آن است که فقط شگفت انگیز است.

همچنین بسیاری از ابزارهای مفید مانند حرکات کشیدن سفارشی ، قالب های پاسخ سریع و موارد دیگر را به شما ارائه می دهد. در حال حاضر ، Boxer از iCloud ، Gmail ، Outlook ، Yahoo و HotMail پشتیبانی می کند.

4. نامه آبی

نامه آبی

خوب ، اگر به دنبال یک مشتری ایمیل با طراحی زیبا و همه کاره هستید ، ممکن است Blue Mail بهترین انتخاب برای شما باشد.

نکته جالب درباره Blue Mail رابط کاربری آن است که بسیار شگفت انگیز است. علاوه بر این ، برنامه از Gmail ، Hotmail ، AOL ، Outlook ، Alto و Yahoo Mail پشتیبانی می کند.

5. Aqua Mail – برنامه ایمیل

Aqua Mail - برنامه ایمیل

این یک برنامه اساسی برای همه نیازهای ایمیل شما است. نکته جالب در مورد برنامه Aqua Mail – Email این است که از بسیاری از ارائه دهندگان ایمیل مانند Gmail ، Yahoo ، FastMail ، Apple ، AOL و دیگران پشتیبانی می کند. بنابراین می توانید چندین حساب ایمیل را در یک مکان مدیریت کنید.

6. MailDroid

MailDroid

خوب ، MailDroid یکی از بهترین برنامه های ایمیل برای Android موجود در فروشگاه Play است. تنها تمرکز MailDroid تسهیل روند ارسال ایمیل است.

این برنامه دارای oAuth2 برای Yahoo Mail ، AOL ، Mail ، Outlook ، Gmail و دیگران است. یکی دیگر از بهترین ویژگی های MailDroid این است که به کاربران امکان می دهد خط مشی های سفارشی ایمیل را تنظیم کنند.

7. myMail

myMail

با myMail می توانید همه حساب های ایمیل خود را همزمان مدیریت کنید! چه Hotmail ، Gmail ، Yahoo ، Outlook ، AOL ، iCloud ، Live ، Exchange یا GMX باشد ، سرویس گیرنده ایمیل myMail از همه ارائه دهندگان اصلی ایمیل و هر صندوق پستی IMAP یا POP3 دیگر پشتیبانی می کند.

سرویس گیرنده ایمیل دارای ویژگی است که به شما امکان می دهد کل مکالمه ایمیل خود را در یک صفحه موضوع ایمیل مشاهده کنید.

8. از ادیسون ایمیل ارسال کنید

ایمیل از ادیسون

این یک برنامه نامه الکترونیکی جهانی برای مدیریت حساب های نامحدود نامه از ارائه دهندگان مختلف از جمله Gmail ، Yahoo Mail ، AOL Mail ، Hotmail ، Outlook ، Exchange ، IMAP ، Alto ، iCloud و دیگران است. این برنامه شامل همه چیزهایی است که شما نیاز دارید تا بهترین سرویس گیرنده ایمیل برای Android باشید.

9. Microsoft Outlook

Microsoft Outlook

خوب ، Microsoft Outlook یک برنامه ایمیل ویژه برای چشم انداز است. با این حال ، این برنامه از Microsoft Exchange ، Office 360 ​​، Outlook ، Gmail و Yahoo Mail پشتیبانی می کند.

سرویس گیرنده ایمیل Android توسط مایکروسافت پشتیبانی می شود ، که به برنامه مزیت قابلیت اطمینان می دهد.

10. نیوتن میل

نیوتن میل

اگر به دنبال جایگزینی مناسب برای برنامه اصلی Gmail هستید ، ممکن است Newton Mail بهترین انتخاب برای شما باشد. نکته مهم در مورد نیوتن میل این است که تقریباً در همه سیستم عامل های اصلی ، از جمله macOS ، Chrome OS ، iOS و غیره در دسترس است.

این برنامه همچنین دارای قابلیت هایی برای سیستم عامل های مختلف است و از طیف گسترده ای از ارائه دهندگان ایمیل مانند OneNote ، Evernote ، Zendesk و دیگران پشتیبانی می کند.

شایان ذکر است که چند سرویس گیرنده ایمیل دیگر در فروشگاه Google Play وجود دارد ، اما ما فقط موارد محبوب را ذکر کرده ایم. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

10 بهترین برنامه ایمیل Android برای منظم نگه داشتن صندوق ورودی ، اولین برنامه هایی هستند که در TechViral ظاهر می شوند.