• خانه
  • وبلاگ
  • 10 بهترین برنامه برای مدیریت تماس برای اندروید

10 بهترین برنامه برای مدیریت تماس برای اندروید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 بهترین برنامه برای مدیریت تماس برای اندروید

اندروید در حال حاضر محبوب ترین سیستم عامل موبایل است. در مقایسه با سایر سیستم عامل های موبایل، اندروید ویژگی های بیشتری را ارائه می دهد. از میان تمام ویژگی‌ها، اندروید عمدتاً به خاطر اکوسیستم برنامه‌های عظیم خود شناخته می‌شود. بسیاری از ما نیازی به برنامه مدیریت تماس شخص ثالث احساس نمی کنیم، اما آنها می توانند تا حدودی مفید باشند.

ما معمولاً در فواصل زمانی معین شماره تماس افراد مختلف را ثبت می کنیم. گاهی اوقات ما به طور تصادفی یک عدد را دو بار ذخیره می کنیم. حتی اگر به مخاطب گوشی خود نگاه کنید، چندین مخاطب تکراری پیدا خواهید کرد. برنامه پیش‌فرض تماس که در اندروید ما از قبل بارگذاری شده است، فقط می‌تواند کارهای اولیه را انجام دهد.

بنابراین برای گسترش ویژگی‌ها، باید به یک برنامه مدیریت تماس شخص ثالث تکیه کنیم. با یک برنامه مدیریت تماس شخص ثالث، می توانید برخی از ویژگی های منحصر به فرد را دریافت کنید. ویژگی ها شامل پشتیبان گیری، شناسه تماس گیرنده، فیلترهای بهتر، جستجوی مخاطب تکراری و موارد دیگر است.

همچنین بخوانید: نحوه انتقال مخاطبین از یک اندروید به اندروید دیگر

لیست 10 بهترین برنامه مدیریت مخاطب برای اندروید

بنابراین در این مقاله تصمیم گرفتیم برخی از بهترین برنامه های مدیریت تماس را که دوست دارید در تلفن هوشمند اندرویدی خود داشته باشید به اشتراک بگذاریم. بنابراین، بیایید بررسی کنیم.

1. Truecaller

Truecaller

خوب، Truecaller واقعاً یک برنامه مدیریت تماس نیست، اما همچنان چندین ویژگی مدیریت تماس را به شما ارائه می دهد. این یک برنامه شناسایی تماس گیرنده و مسدود کردن هرزنامه است که توسط میلیون ها کاربر استفاده می شود.

با Truecaller، حتی قبل از اینکه تماس بگیرید، به راحتی می توانید ببینید چه کسی با شما تماس می گیرد. همچنین می‌توانید از این برنامه برای پشتیبان‌گیری از سابقه تماس، مخاطبین، پیام‌ها و تنظیمات خود در Google Drive استفاده کنید.

2. رویایی

Showcaller - شناسه تماس گیرنده و مسدود کردن

Showcaller بسیار شبیه به برنامه TrueCaller ذکر شده در بالا است. این برنامه به شما کمک می کند تا نام و مناطق تماس گیرنده واقعی را شناسایی کنید.

علاوه بر تشخیص تماس، Showcaller به شما یک شماره گیری هوشمند با جستجوی T9 در تماس ها و مخاطبین اخیر شما ارائه می دهد. تب Quick Contacts همچنین به شما امکان می دهد تنها با یک لمس به مخاطبین اخیر خود دسترسی داشته باشید.

3. برف پاک کن

پاک کننده

خب، Cleaner یکی از بهترین برنامه های مدیریت تماس است که امروزه می توانید از آن استفاده کنید. این یک برنامه حذف تماس تکراری است که برای گوشی های هوشمند اندرویدی موجود است.

این برنامه نه تنها مخاطبین تکراری را شناسایی می کند، بلکه آنها را تنها با یک لمس ادغام می کند. به طور کلی، Cleaner یک برنامه مدیریت تماس عالی برای اندروید است.

4. Google Contacts

برنامه های مدیریت تماسخوب، اگر از هر دستگاهی با Google Phone یا Android استفاده می کنید، نیازی به نصب برنامه مدیریت تماس شخص ثالث ندارید، زیرا در این گوشی ها از قبل بارگذاری شده است.

Google Contacts بهترین برنامه رایگان مدیریت تماس است که می توانید در اندروید خود استفاده کنید. Google Contacts به طور خودکار مخاطبین ذخیره شده شما را با دفترچه آدرس Gmail شما همگام می کند و کاربران همچنین می توانند این برچسب را به مخاطبین خود اضافه کنند.

5. مخاطبین ساده

مخاطبین سادههمانطور که از نام برنامه مشخص است، Simple Contacts به سادگی یک برنامه مدیریت تماس است که در فروشگاه Google Play موجود است. این یک برنامه منبع باز است که قول می دهد مخاطبین ذخیره شده شما را نظارت نکنند.

برنامه مدیریت تماس اندروید برخی از گزینه‌های سفارشی‌سازی مانند مدیریت فیلدهای تماس، افزودن رنگ به متن، تغییر رنگ شماره‌گیرها و موارد دیگر را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

6. مخاطبین هوشمند

مخاطبین هوشمنداگر به دنبال راهی آسان و ساده برای دسترسی به تمام مخاطبین خود هستید، باید این راه را امتحان کنید. این یک برنامه مدیریت تماس است که به دلیل گزینه های سفارشی سازی شناخته شده است.

این برنامه تقریباً تمام عملکردهای لازم را برای مدیریت تماس ارائه می دهد، مانند جستجوی مخاطبین تکراری، پیشنهادات تماس مکرر و غیره.

7. تماس +

تماس +این یکی از برنامه های قدرتمند مدیریت تماس است که می توانید در تلفن هوشمند اندرویدی خود استفاده کنید. از این اپلیکیشن می توان برای مدیریت پیامک ها، تماس ها، مخاطبین در یک مکان استفاده کرد.

جالب‌تر اینکه این اپلیکیشن یک رابط با زبانه‌ها را برای مدیریت تمام موارد مربوط به مخاطبین به شما ارائه می‌دهد.

8. مخاطبین من

مخاطبین من

اگر به دنبال یک برنامه مدیریت تماس برای خانواده و دوستان خود هستید، MyContacts را امتحان کنید. برنامه مدیریت تماس اندروید تمام اطلاعات تماس شما را در یک مکان قرار می دهد.

رابط کاربری کاملاً تمیز است که استفاده از برنامه را بسیار آسان می کند. بنابراین MyContacts یکی دیگر از بهترین برنامه های مدیریت تماس است که می توانید در حال حاضر از آن استفاده کنید.

9. مخاطبین، شماره گیر، تلفن و ممنوعیت تماس از Simpler

مخاطبین، شماره گیر، تلفن و مسدود کردن تماس از Simpler

این یکی از بهترین و با رتبه بندی ترین برنامه های مدیریت تماس است که برای دستگاه های اندرویدی موجود است. این یک برنامه تماس چند منظوره برای اندروید است که به شما امکان ذخیره، ادغام و پشتیبان گیری از مخاطبین تلفن خود را می دهد. همچنین یک عملکرد فیلتر تماس وجود دارد که می تواند برای مسدود کردن تماس های دریافتی استفاده شود.

10. سنگ

دروپ

خوب، Drupe یکی دیگر از برنامه های مدیریت مخاطب برتر در لیست است که همه مخاطبین و برنامه های شما را با هم جمع می کند.

نکته مهم این است که رابط کاربری جدیدی را در اختیار کاربران قرار می دهد که عالی به نظر می رسد. علاوه بر این، Drupe دارای ویژگی های دیگری مانند مسدود کردن تماس، ضبط تماس، جستجوی معکوس شماره و غیره است.

بنابراین، اینها بهترین برنامه های مدیریت تماس اندروید هستند. اگر فکر می‌کنید برنامه مهمی را از دست داده‌ایم، نام آن را در کادر نظر زیر قرار دهید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

انتشار 10 اپلیکیشن برتر برای مدیریت تماس برای اندروید برای اولین بار در TechViral پدیدار شد.