• خانه
  • وبلاگ
  • 10 بهترین برنامه صرفه جویی در باتری برای اندروید که واقعا کار می کنند

10 بهترین برنامه صرفه جویی در باتری برای اندروید که واقعا کار می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 بهترین برنامه صرفه جویی در باتری برای Android که واقعاً کار می کنند

هنگام گرفتن تلفن هوشمند ، به موارد زیادی مانند RAM ، حافظه ، باتری و غیره نگاه می کنیم. با این حال، از همه اینها، باتری مهم ترین است، زیرا ما در حال حاضر از گوشی های هوشمند خود بیشتر از رایانه استفاده می کنیم.

در حال حاضر بسیاری از برنامه های صرفه جویی در باتری در فروشگاه Google Play وجود دارد که می تواند عملکرد باتری شما را بیشتر بهبود بخشد. با این حال، همه برنامه های صرفه جویی در باتری کار نمی کنند. بیشتر برنامه های صرفه جویی در مصرف باتری برای نمایش تبلیغات طراحی شده اند.

همچنین بخوانید: نحوه افزایش عمر باتری اندروید (بهترین روش ها)

لیستی از 10 برنامه ذخیره باتری برای Android که کار می کنند

بنابراین در این مقاله برخی از بهترین برنامه های صرفه جویی باتری برای اندروید را که کار می کنند را به اشتراک می گذاریم.

این برنامه ها تمام فرایندهای غیر ضروری برنامه را از پس زمینه از بین می برند ، بنابراین عمر باتری را بهبود می بخشد. بنابراین ، بیایید نگاهی به بهترین برنامه های صرفه جویی در باتری بیاندازیم.

1. مدیر خواب زمستانی

مدیر خواب زمستانی

Hibernation Manager برنامه ای است که می تواند به شما در صرفه جویی در مصرف باتری هنگامی که از دستگاه Android خود استفاده نمی کنید کمک کند. این یک برنامه رایج برای ذخیره باتری نیست. این یک برنامه پیشرفته است که CPU ، تنظیمات و حتی برنامه های کاربردی شما را در حالت خواب زمستانی قرار می دهد تا در مصرف باتری صرفه جویی شود.

می توانید به صورت دستی برنامه تخلیه باتری را انتخاب کنید تا آن را در سیستم خود غیرفعال کنید. به طور کلی ، Hibernation Manager یک برنامه عالی برای صرفه جویی در مصرف باتری برای تلفن های هوشمند Android است.

2. زمان خواب

چرت بزن

خوب، Naptime کمی متفاوت از سایر برنامه های ذخیره باتری ذکر شده در مقاله است. از ویژگی ذخیره انرژی داخلی اندروید برای کاهش مصرف انرژی استفاده می کند.

هنگامی که حالت خواب روشن است ، برنامه به طور خودکار WiFi ، داده تلفن همراه ، دسترسی به مکان و بلوتوث را غیرفعال می کند.

3. خواب زمستانی

Hibernator

Hibernator برنامه های شما را در حالت خواب زمستانی قرار نمی دهد. در عوض ، هر بار که صفحه خاموش می شود برنامه ها را به طور خودکار می بندد.

این بدان معناست که هر بار که دستگاه Android خود را قفل می کنید ، به طور خودکار برنامه های پس زمینه را می بندد تا در مصرف باتری صرفه جویی شود.

4. AccuBattery

AccuBattery

این یکی از بهترین برنامه های مدیریت باتری است که کاربران Android دوست دارند داشته باشند. متأسفانه ، این برنامه عمر باتری بهتری را به دنبال ندارد ، اما بیشتر از آن است.

این یک مرور کلی از ظرفیت و عملکرد واقعی باتری در سناریوهای مختلف را در اختیار کاربران قرار می دهد.

با AccuBattery می‌توانید به راحتی زمان تخلیه باتری را پیدا کنید، برنامه‌هایی را پیدا کنید که عمر باتری را خالی می‌کنند و موارد دیگر.

5. سرویس

سرویس

خوب، این سرویس یکی دیگر از بهترین برنامه های صرفه جویی در انرژی برای اندروید است که کاملاً شبیه به Amplify است. مانند Amplify، Servicely نیز بر روی تلفن‌های هوشمند اندرویدی با امتیازات روت اجرا می‌شود و برنامه‌هایی را فهرست می‌کند که بیشتر باتری را مصرف می‌کنند.

علاوه بر این ، Servicely می تواند برنامه ها و سرویس هایی را که در پس زمینه اجرا می شوند شناسایی کرده و به طور خودکار آنها را غیرفعال کند.

6. سبز

سبز کردن

خوب ، Greenifty دارای برخی از ویژگی های قدرتمند بهینه سازی باتری است که مطمئنا می تواند عمر باتری را افزایش دهد.

برنامه برنامه های در حال اجرا در پس زمینه را لیست کرده و آنها را در حالت خواب زمستانی قرار می دهد. این بدان معناست که برنامه ها در تلفن هوشمند وجود دارند ، اما در خواب زمستانی هستند.

7. مانیتور باتری GSam

مانیتور باتری GSam

همانطور که از نام برنامه مشخص است ، GSam Battery Monitor یک برنامه صرفه جویی در مصرف باتری نیست زیرا هیچ کاری برای صرفه جویی در عمر باتری شما انجام نمی دهد.

با این حال، GSam Battery Monitor می‌تواند یک نمای کلی از برنامه‌هایی که عمر باتری را خالی می‌کنند به شما ارائه دهد.

8. آشکارساز WakeLock

آشکارساز WakeLock

این برنامه برای تشخیص برنامه هایی که باعث قفل بیدار شدن می شوند طراحی شده است. نکته مهم در مورد مانیتور باتری GSam این است که می تواند قفل بیدار شدن جزئی و کامل را تشخیص دهد. بنابراین هنگامی که اطلاعات برنامه را دریافت کردید ، می توانید آن را غیرفعال یا حذف کنید.

9. Brevent

برونت

خوب ، اگر به دنبال بهترین برنامه منبع باز اندروید هستید ، درست مانند Greenify ، شاید Brevent یکی از گزینه های انتخابی باشد. نکته جالب دیگر این است که Brevent با تلفن های هوشمند اندرویدی روت شده و بدون روت کار می کند.

این برنامه یک مفهوم ساده برای تشخیص برنامه های تخلیه باتری و قرار دادن آنها در خواب زمستانی را دنبال می کند.

10. عمر باتری کسپرسکی

عمر باتری کسپرسکی

خوب ، این یک ابزار صرفه جویی رایگان باتری است که به افزایش عمر باتری گوشی و رایانه لوحی اندرویدی شما کمک می کند. برنامه اندروید در پس‌زمینه اجرا می‌شود و هر برنامه‌ای را که روی دستگاه شما اجرا می‌شود، نظارت می‌کند. بنابراین اگر هر یک از برنامه های شما به طور ناگهانی شروع به مصرف انرژی بیشتری کند، به شما هشدار می دهد.

بنابراین ، اینها بهترین برنامه های ذخیره باتری برای Android هستند که می توانید از آنها برای افزایش طول عمر باتری خود استفاده کنید. اگر برنامه های دیگری مانند این را می شناسید ، حتما نام خود را در کادر نظرات زیر بنویسید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

انتشار 10 بهترین برنامه ذخیره باتری برای اندروید که واقعاً کار می کند برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.