10 بهترین برنامه فرهنگ لغت برای iPhone

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 بهترین برنامه فرهنگ لغت برای iPhone

مهم نیست که شما یک حرفه ای در تجارت هستید ، یک مهندس یا یک دانشجوی. ارتباطات عالی و مهارت زبان انگلیسی ضروری است. خوب ، اگر زبان انگلیسی خوب نیستید ، باید هر روز یک کلمه جدید را یاد بگیرید تا پایگاه دانش خود را گسترش دهید. اگر iPhone دارید ، می توانید از برنامه های فرهنگ لغت برای کشف کلمات جدید استفاده کنید.

بنابراین در این مقاله ما برخی از بهترین برنامه های کاربردی فرهنگ لغت برای iPhone و iPad را به اشتراک می گذاریم که به شما در دستیابی به فرمان مورد نظر بر روی زبان انگلیسی کمک می کند. نه تنها این ، بلکه با استفاده از این برنامه های کاربردی فرهنگ لغت می توانید کلمات جدیدی را کشف و یاد بگیرید.

لیست 10 برنامه کاربردی فرهنگ لغت برای iPhone

خوب ، شایان ذکر است که برنامه های دیکشنری زیادی برای iPhone و iPad وجود دارد ، اما پنج مورد از آنها در بین افراد برجسته بود. بنابراین در این مقاله برخی از بهترین برنامه های کاربردی فرهنگ لغت iPhone را به اشتراک می گذاریم.

1. iTranslate

ترجمه کردن

iTranslate یکی از بهترین و دارای بالاترین امتیاز برنامه های متنی و دیکشنری موجود برای iPhone است. نکته جالب در مورد iTranslate این است که می تواند مترادف هر کلمه را به شما نشان دهد.

علاوه بر این ، برنامه معنای هر کلمه و عبارت را نشان می دهد. این برنامه همچنین پشتیبانی آفلاین دریافت کرد. این بدان معناست که iTranslate را می توان بدون اتصال به اینترنت استفاده کرد.

2. فرهنگ لغت و Thesaurus Pro

فرهنگ لغت و اصطلاحنامه

Dictionary and Thesaurus Pro یکی دیگر از بهترین برنامه های رایگان فرهنگ لغت و اصطلاحنامه است که در فروشگاه برنامه iOS موجود است.

این برنامه به دلیل فرهنگ لغت آفلاین انگلیسی و اصطلاحنامه آفلاین شناخته شده است. جالب است که این برنامه فرهنگ لغت آفلاین را به 13 زبان مختلف ارائه می دهد.

3. فرهنگ لغت کوتاه انگلیسی

فرهنگ لغت کوتاه انگلیسی

Short English Dictionary احتمالاً بهترین برنامه دیکشنری iPhone در لیست است که از یکی از بزرگترین پایگاه های داده فرهنگ لغت انگلیسی برای نمایش نتایج استفاده می کند. پایگاه داده واژه نامه مختصر انگلیسی شامل 591،700 مدخل و بیش از 4.9 میلیون کلمه است.

علاوه بر این ، این برنامه بیش از 134،000 راهنمای تلفظ را با الفبای آوایی بین المللی ارائه می دهد. برخی از ویژگی های دیگر فرهنگ لغت کوتاه انگلیسی شامل پیشنهادات برای کلمات تصادفی ، جستجوهای سریع ، تاریخچه / نشانک های قابل ویرایش و موارد دیگر است.

4. Merrian – فرهنگ لغت وبستر

مریان - فرهنگ لغت وبستر

Merrian – Webster Dictionary یک برنامه فرهنگ لغت رایگان است که در فروشگاه برنامه iOS موجود است. این یک برنامه مرجع در زبان انگلیسی ، آموزش و ویرایش فرهنگ لغت است.

Merrian – فرهنگ لغت وبستر می تواند از جهات مختلف به شما کمک کند ، مانند این که می توانید معنی هر کلمه را درک کنید ، می توانید هر روز برای یادگیری کلمات جدید امتحان دهید و غیره.

5. Dictionary.com

Dictionary.com

Dictionary.com در حال حاضر پیشروترین برنامه فرهنگ لغت در فروشگاه برنامه iOS است. با استفاده از Dictionary.com به بیش از 2،000،000 تعریف و مترادف قابل اعتماد دسترسی دارید.

همچنین از جستجوی آفلاین و صوتی پشتیبانی می کند. بنابراین Dictionary.com بهترین برنامه لغت نامه iOS است که می توانید امروز از آن استفاده کنید.

6. فرهنگ لغت انگلیسی آکسفورد

فرهنگ لغت انگلیسی آکسفورد

فرهنگ لغت انگلیسی آکسفورد یکی دیگر از بهترین برنامه های دیکشنری آیفون است که می توانید امروزه از آن استفاده کنید. بهترین ویژگی فرهنگ لغت انگلیسی آکسفورد این است که بیش از 350،000 کلمه ، عبارت و معنا دارد.

نه تنها این ، بلکه بیش از 75000 تلفظ صوتی از کلمات ساده و کمیاب وجود دارد.

7. Word Lookup Lite

Word Lookup Lite

خوب ، اگر به دنبال یک برنامه فرهنگ لغت سبک برای دستگاه iOS خود هستید ، Word Lookup Lite ممکن است بهترین انتخاب برای شما باشد. حدس بزن چی شده؟ دارای بیش از 170،000+ فرهنگ لغت انگلیسی ، یک دیاگرام یاب و توابع نشانگر کلمات است.

8. واژه نامه U

واژه نامه U

اگر به دنبال یک برنامه ترجمه و فرهنگ لغت موثر برای iPhone هستید ، U-Dictionary را امتحان کنید. حدس بزن چی شده؟ U-Dictionary می تواند عکس ها ، متون یا مکالمات را به راحتی به 108 زبان مختلف ترجمه کند.

همچنین دارای ویژگی فرهنگ لغت است که از پایگاه های اطلاعاتی Concise ، Collins Advanced و Wordnet برای نشان دادن اطلاعات به شما استفاده می کند.

9. واژگان و اصطلاحنامه گسترده

واژگان گسترده و اصطلاحنامه

فرهنگ لغت و اصطلاحنامه پیشرفته برنامه ای است که تعریف کلمه و مترادف آن را به شما نشان می دهد.

دارای بیش از 140،000 تعبیر با بیش از 250،000 پیوند و 1.4 میلیون کلمه است. به طور کلی ، Advanced Dictionary & Thesaurus یک برنامه دیکشنری عالی برای iPhone است.

10. واژگان حقوقی

فرهنگ لغت حقوقی

خوب ، Legal Dictionary برنامه فرهنگ لغت معمولی شما نیست. این یک برنامه کاربردی است که بر شرایط حقوقی تمرکز دارد. دارای بیش از 14،500 اصطلاح حقوقی و بیش از 13،500 تلفظ صوتی است.

شما می توانید معانی بسیاری از اصطلاحات و مفاهیم حقوقی را بیابید. این برنامه می تواند به شما در یادگیری بیشتر قوانین و قانون اساسی ایالات متحده کمک کند.

بنابراین ، این ده بهترین برنامه فرهنگ لغت آیفون است که می توانید در حال حاضر از آنها استفاده کنید. اگر برنامه های مشابه دیگری می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار 10 بهترین برنامه فرهنگ لغت برای iPhone برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.