• خانه
  • وبلاگ
  • 10 بهترین برنامه ناوبری GPS آفلاین برای Android در 2021

10 بهترین برنامه ناوبری GPS آفلاین برای Android در 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 بهترین برنامه ناوبری GPS آفلاین برای Android در سال 2021

شکی نیست که گوگل در چند سال گذشته در صدر نقشه های Google Maps قرار داشته است ، اما این بدان معنا نیست که دیگر برنامه های ناوبری وجود ندارند. جایگزین های زیادی برای Google Maps وجود دارد که می توانید در دستگاه Android خود استفاده کنید.

اگر اغلب سفر می کنید ، ممکن است بدانید که بسیاری از برنامه های ناوبری عالی برای نمایش مسیرها به اتصال به اینترنت متکی هستند. اما اگر آفلاین هستید به مکان GPS احتیاج دارید چه؟

آیا تلفن شما دارای برنامه GPS برای این کار است؟ خوب ، برنامه های کاربردی GPS آفلاین در اینجا ظاهر می شوند. GPS آفلاین یک ویژگی حیاتی برای نقشه برداری برنامه ها است زیرا به کاربران اجازه می دهد با خاموش کردن رومینگ داده ها در شهرها کاوش کنند.

لیست 10 بهترین برنامه ناوبری GPS آفلاین برای Android

بنابراین در این مقاله برخی از بهترین برنامه های GPS آفلاین را که می توانید در تلفن هوشمند Android خود استفاده کنید به اشتراک می گذاریم. برخی از برنامه ها کاملاً رایگان نیستند و ممکن است برای استفاده از تمام ویژگی های این برنامه های ناوبری ، نیاز به خریدهای درون برنامه ای داشته باشید.

1. Google Maps

نقشه های گوگل

خوب ، Google Maps یکی از بهترین برنامه ها برای مکان یابی و کاوش محلی است. حدس بزن چی شده؟ با استفاده از Google Maps ، به راحتی می توانید در جهان خود سریعتر حرکت کنید.

Google Maps در حال حاضر 220 کشور و منطقه را پوشش می دهد. نه تنها این ، Google Maps صدها میلیون شرکت و مکان را روی نقشه پوشش می دهد.

2. MAPS.ME

MAPS.ME

اگر به دنبال یک برنامه GPS رایگان برای تلفن هوشمند Android خود هستید که پشتیبانی آفلاین دارد ، باید MAPS.ME را امتحان کنید.

حدس بزن چی شده؟ در حالت آفلاین MAPS.ME می توانید از عملکردهای جستجو ، ناوبری صوتی ، محاسبه تغییر مسیر و حمل و نقل عمومی لذت ببرید.

3. MapFactor نقشه های ناوبری GPS

نقشه های ناوبری GPS MapFactor

این برای کسانی است که به دنبال راه هایی برای حرکت بدون اتصال به اینترنت هستند. نکته جالب در مورد MapFactor GPS Navigation Maps این است که نقشه های آفلاین رایگان را از OpenStreetMaps ارائه می دهد.

برنامه ناوبری GPS Android بیش از 200 کشور و هزاران رستوران ، دستگاه خودپرداز ، پمپ بنزین و موارد دیگر را تحت پوشش قرار می دهد.

4. اینجا WeGo

ما اینجا هستیم

این برنامه ناوبری GPS آفلاین را ارائه می دهد ، اما بیشتر بر حمل و نقل مانند یافتن تاکسی ، خدمات حمل و نقل عمومی و موارد دیگر تمرکز دارد.

نه تنها این ، بلکه این برنامه مسیرهای اتومبیل ، دوچرخه ، عابران پیاده ، تاکسی و حمل و نقل عمومی را برای مقایسه سریع ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای سفر مقایسه می کند.

5. کارت های مبتکرانه

کارت های درخشان

بهترین چیز در مورد Genius Maps این است که برای جستجو و پیمایش نیازی به اتصال به اینترنت همراه ندارد. مطمئناً این یک برنامه ممتاز است ، اما به کاربران یک دوره آزمایشی 7 روزه رایگان با اطلاعات ترافیکی Pro Guidelines and Lives کامل ارائه می دهد.

یکی از بهترین ویژگی های Genius Maps ترافیک زنده است. ویژگی های ترافیک زنده تراکم ، کارهای جاده ای و انحراف مسیر را به شما نشان می دهد.

6. ناوبری GPS و نقشه ها

ناوبری GPS و نقشه ها

این یکی از بهترین و دارای امتیازترین برنامه های ناوبری است که می توانید در دستگاه Android خود استفاده کنید. بهترین چیز در مورد Sygic GPS Navigation & Maps این است که هنگام پیاده روی ، ناوبری GPS را با کنترل صدا و هدایت GPS برای عابران پیاده ارائه می دهد.

صحبت از ویژگی GPS آفلاین ، نقشه های سه بعدی آفلاین در تلفن شما برای ناوبری GPS بدون اتصال به اینترنت ذخیره می شود. دارای نقشه های آفلاین برای همه کشورهای جهان است.

7. OsmAnd

OsmAnd

خوب ، اگر به دنبال یک برنامه ناوبری آفلاین با دسترسی به نقشه های آفلاین رایگان ، جهانی و با کیفیت بالا هستید ، OsmAnd ممکن است بهترین انتخاب برای شما باشد. با OsmAnd می توانید از ناوبری صوتی و بصری آفلاین لذت ببرید ، آهنگ های GPS را مدیریت کنید و غیره.

همچنین می توانید پروفایل های ناوبری را برای وسایل نقلیه مختلف سفارشی کنید. به طور کلی ، این یک برنامه ناوبری GPS آفلاین عالی برای Android است.

8. CoPilot

CoPilot

اگر ماشین دارید و به دنبال یک برنامه ناوبری درون خودرو هستید ، CoPilot ممکن است بهترین انتخاب باشد. این برنامه بر برنامه ریزی مسیر متمرکز شده و گزینه های متفاوتی را برای هر سفر انتخاب شده در اختیار شما قرار می دهد.

CoPilot علاوه بر ناوبری GPS ، هتل ها ، رستوران ها ، دستگاههای خودپرداز و نقاط دیدنی را نیز پوشش می دهد.

9. ناوبری نقشه آفلاین

ناوبری نقشه آفلاین

همانطور که از نام برنامه مشخص است ، نقشه ناوبری آفلاین نقشه های آفلاین رایگان را با ناوبری گام به گام و راهنمایی دقیق مسیر به شما ارائه می دهد. این برنامه در Play Store بسیار محبوب است و بهترین برنامه ناوبری GPS آفلاین برای Android است.

صحبت از ویژگی ها ، ناوبری نقشه آفلاین دستورالعمل های مسیر به نوبه خود ، ناوبری در زمان واقعی ، پیشنهادات برای مسیرهای جایگزین و موارد دیگر را ارائه می دهد.

10. کارت های همه کاره آفلاین

نقشه های آفلاین همه کاره

نقشه های آفلاین همه کاره یکی از بهترین برنامه های نقشه آفلاین آفلاین است که برای دستگاه های Android موجود است. نقشه های زیادی در دسترس است ، از جمله نقشه های جاده ای کلاسیک ، نقشه های توپوگرافی ، نقشه های ماهواره ای و موارد دیگر.

پس از مشاهده هر کارت از طریق این برنامه ، کارت ها ذخیره می شوند و برای استفاده آفلاین در دستگاه شما در دسترس می مانند.

بنابراین ، اینها بهترین برنامه ناوبری GPS آفلاین هستند که می توانید در تلفن هوشمند Android خود استفاده کنید. اگر برنامه های مشابه دیگری می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار 10 بهترین برنامه ناوبری GPS آفلاین برای Android در سال 2021 برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.