10 بهترین برنامه پیام رسانی برای Android

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 بهترین برنامه پیام رسانی برای Android

در چند سال گذشته ، ما تغییرات زیادی در نحوه برقراری ارتباط خود مشاهده کرده ایم. به عنوان مثال ، رسانه های اجتماعی و برنامه های پیام رسانی فوری به تدریج شیوه ارتباط ما با دیگران را تغییر می دهند.

این روزها مردم بیشتر از پیام های متنی و تماس های ویدئویی به جای ملاقات های رو در رو تکیه می کنند. ارسال پیام های متنی یا تماس با افراد در ساعات عجیب و غریب می تواند بی ادبانه تلقی شود ، اما انتظار تا صبح و خطر فراموشی آن حتی بدتر است.

برای مقابله با چنین مشکلاتی در طول زمان ، برنامه های زمانبندی برای Android وجود دارد. فروشگاه Google Play دارای برنامه های زمانبندی زیادی برای Android است که به شما امکان می دهد پیام های متنی ، ایمیل ها و پیام های کوتاه WhatsApp را برنامه ریزی کنید.

همچنین بخوانید: 5 بهترین برنامه برای مخفی کردن پیام ها در Android

لیست 10 بهترین برنامه پیام رسانی متنی برای Android

بنابراین در این مقاله لیستی از بهترین برنامه های برنامه ریزی متن را به اشتراک می گذاریم که به شما کمک می کند پیام های ارسال شده از طریق WhatsApp ، مسنجر ، ایمیل ، توییتر و غیره را برنامه ریزی کنید.

1. بعداً این کار را انجام دهید

بعداً انجام دهید

بعداً انجام دهید یکی از بهترین برنامه های عملکرد Android است که می توانید در حال حاضر از آن استفاده کنید. شما باور نمی کنید ، اما این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا پیام های متنی ، ایمیل ها ، تماس های تلفنی ، به روز رسانی وضعیت شبکه های اجتماعی و موارد دیگر را برنامه ریزی کنند.

نه تنها این ، بلکه “Do it later” نیز گزینه های زیادی برای برنامه ریزی تاخیرها به کاربران ارائه می دهد. علاوه بر این ، برنامه سبک وزن است و دارای رابط مینیمالیستی است که استفاده از آن را بسیار آسان می کند.

2. برنامه برنامه ریزی SKEDit

برنامه برنامه ریزی SKEDit

خوب ، اگر به دنبال یک برنامه زمان بندی ساده و آسان برای استفاده برای تلفن هوشمند Android خود هستید ، باید برنامه SKEDit Scheduling را امتحان کنید.

حدس بزن چی شده؟ با برنامه SKEDit Scheduling می توانید به راحتی با برنامه ریزی پیام ها ، پیامک ها و ایمیل های ارسال شده در واتساپ در زمان خود صرفه جویی کنید. این برنامه در Google Play Store بسیار محبوب است و در حال حاضر میلیون ها کاربر از آن استفاده می کنند.

3. نامه بومرنگ

نامه بومرنگ

خوب ، ایمیل بومرنگ یکی از بهترین و قدرتمندترین سرویس گیرندگان ایمیل موجود برای دستگاه های Android است. نکته جالب در مورد بومرنگ میل این است که یکپارچه با حساب های Gmail ، Google Apps و Microsoft Exchange ادغام می شود.

برخی از ویژگی های پیشرفته ایمیل بومرنگ شامل به تعویق انداختن ایمیل ها ، برنامه ریزی بعدی ایمیل ها ، ردیابی پاسخ ها و موارد دیگر است. علاوه بر این ، این برنامه همچنین دارای یک اعلان فشار و یک ویژگی “ارسال به عنوان” است.

4. پیش پیامک

10 بهترین برنامه پیام رسانی برای Android

SMS پیشرفته یکی از بهترین برنامه های پیام رسانی است که می توانید در دستگاه Android خود استفاده کنید. این یک برنامه پیام کوتاه سریع و ساده است.

با استفاده از پیامک پیشرفته می توانید به راحتی یک پیامک را در زمان خاصی برنامه ریزی کنید. نه تنها این ، بلکه حتی می توانید زمان تأخیر ارسال پیامک را سفارشی کنید.

5. پیامک Handcent Next

پیام کوتاه Handcent بعدی

Handcent Next SMS یکی از بهترین جایگزین ها برای برنامه های SMS در لیست است. این یک برنامه پیام کوتاه کامل است که طیف وسیعی از ویژگی ها را در اختیار کاربران قرار می دهد تا ارسال پیام های متنی را آسان تر کند.

نکته جالب در مورد پیام کوتاه Handcent Next این است که به راحتی با رایانه همگام می شود و امکان تبادل پیام های متنی را فراهم می کند. علاوه بر این ، Handcent Next SMS همچنین می تواند برای برنامه ریزی پیام های متنی و MMS استفاده شود.

6. پیام خودکار

پیام خودکار

خوب ، پیام خودکار یکی از بهترین برنامه های زمانبندی برای Android موجود در فروشگاه Play است. با استفاده از پیام خودکار ، می توانید به راحتی پیام های متنی را برنامه ریزی کنید ، پاسخ های خودکار تنظیم کنید ، ویژگی تماس خودکار را تنظیم کنید و موارد دیگر. علاوه بر پیام کوتاه ، پیام خودکار همچنین به شما امکان می دهد ایمیل ها را برنامه ریزی کنید.

7. زمانبندی پیام

10 بهترین برنامه پیام رسانی برای Android

اگر به دنبال یک برنامه پیام رسانی آسان برای Android خود هستید ، Messenger Scheduler را امتحان کنید. با استفاده از این برنامه می توانید پیام های برنامه ریزی شده با یادآوری برای زمان ها و تاریخ های انتخاب شده ایجاد کنید.

علاوه بر پیام کوتاه ، از MMS نیز پشتیبانی می کند. این بدان معناست که می توانید پیامک یا پیام متنی ، عکس ، فیلم یا GIF را برای ارسال در زمان یا تاریخ بعدی برنامه ریزی کنید.

8. واسووی

واسوی

خوب ، وساوی کمی متفاوت از سایر افراد ذکر شده در مقاله است. در عوض ، پیام های متنی را برنامه ریزی نکنید. با WhatsApp ، WhatsApp Business ، Viber و Signal Private Messenger کار می کند.

بنابراین ، اگر از هر یک از این برنامه های پیام رسانی فوری استفاده می کنید ، می توانید از Wasavi برای برنامه ریزی پیام ها در این سیستم عامل ها استفاده کنید.

9. AutoResponder برای WhatsApp

10 بهترین برنامه پیام رسانی برای Android

خوب ، AutoResponder برای WhatsApp کمی متفاوت از سایر برنامه های ذکر شده در مقاله است. به عنوان مثال ، با SMS یا MMS کار نمی کند. با حساب های WhatsApp یا WhatsApp Business کار می کند.

این برنامه بسیاری از ابزارهای اتوماسیون را به شما ارائه می دهد ، مانند تنظیم پاسخ خودکار در WhatsApp ، برنامه ریزی پیام ها و غیره.

10. chomp SMS

پیامک chomp

این یک برنامه پیام رسان کامل برای Android است که جایگزین برنامه استاندارد SMS / MMS برای Android می شود. chomp SMS بسیاری از ویژگی های عالی مانند قفل رمز عبور ، گزینه های حفظ حریم خصوصی ، برنامه ریزی پیامک و غیره را ارائه می دهد.

علاوه بر این ، chomp SMS گزینه های سفارشی سازی مانند تغییر رنگ LED های اعلان ، ملودی ها و الگوهای ارتعاش را ارائه می دهد.

بنابراین ، اینها بهترین برنامه های Android برای زمانبندی پیامک ، ایمیل و پیامهای WhatsApp هستند. اگر برنامه های مشابه دیگری می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

انتشار 10 بهترین برنامه پیام رسانی متنی برای Android برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.