• خانه
  • وبلاگ
  • 10 بهترین جایگزین برای صرفه جویی در باتری DU برای اندروید

10 بهترین جایگزین برای صرفه جویی در باتری DU برای اندروید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 بهترین جایگزین برای صرفه جویی در باتری DU برای اندروید

خب، DU Battery Saver بهترین برنامه مدیریت باتری برای اندروید بود. با این حال، به دلیل ممنوعیت اخیر اعمال شده بر روی برنامه های چینی توسط دولت هند، دیگر در فروشگاه Google Play در دسترس نبود.

بنابراین، اگر قبلاً کاربر DU Battery Saver بوده اید، باید به جایگزین های آن بروید. حتی اگر برنامه کار کند، هیچ به روز رسانی دریافت نمی کند و پس از چند روز از کار می افتد.

در حال حاضر بسیاری از برنامه های صرفه جویی در باتری برای اندروید موجود است که می توان از آنها به جای DU Battery Saver استفاده کرد. حتی چند برنامه مانند Greenify، Servicely و غیره. ارائه ویژگی های بهتر از موارد ممنوع

لیست 10 بهترین جایگزین ذخیره باتری DU برای اندروید

بنابراین، در اینجا ما لیستی از بهترین جایگزین ها برای DU Battery Saver را به اشتراک می گذاریم. می توانید از هر یک از این برنامه ها برای افزایش عمر باتری گوشی خود استفاده کنید.

1. خدمت کرده است

خدمت کرده است

خوب، این یک برنامه اندرویدی است که می تواند برنامه ها و پردازش ها را در حالت خواب زمستانی قرار دهد. این برنامه فقط روی دستگاه های اندرویدی روت شده کار می کند. پس از استفاده از برنامه، می توانید انتخاب کنید که کدام برنامه ها به حالت Sleep قرار می گیرند.

بنابراین، اگر یک دستگاه اندرویدی روت شده دارید و به دنبال برنامه‌هایی هستید که از اجرای برنامه‌های دیگر در پس‌زمینه جلوگیری می‌کنند، Servicely ممکن است بهترین انتخاب برای شما باشد.

2. محوطه سازی

محوطه سازی

خوب، Greenify در مورد ویژگی ها کاملاً شبیه Servicely است. برنامه اندروید به شما کمک می کند تا برنامه های ناکارآمد را شناسایی کرده و در حالت خواب زمستانی قرار دهید.

با این اپلیکیشن می توانید به سرعت اپلیکیشن ها را در حالت خواب زمستانی قرار دهید. این برنامه بر روی دستگاه های مسیریابی و غیر مسیریابی کار می کند. علاوه بر این، چندین ویژگی دیگر برای بهینه سازی باتری ارائه می دهد.

3. مانیتور باتری Gsam

مانیتور باتری Gsam

اگر به دنبال یک برنامه قدرتمند نظارت بر باتری برای دستگاه اندرویدی خود هستید، باید GSam Battery Monito را امتحان کنید. با استفاده از این نرم افزار می توانید برنامه هایی را بیابید که عمر باتری را خالی می کنند، از جزئیات باتری و غیره مطلع شوید.

خوبی GSam Battery Monitor این است که به شما این امکان را می دهد تا نحوه استفاده یک برنامه از باتری شما را بررسی کنید. همچنین می توانید مراجع زمانی سفارشی را برای مشاهده آمار برای یک دوره زمانی خاص تنظیم کنید.

4. آشکارساز Wakelock

آشکارساز Wakelock

تا به حال به این فکر کرده اید که چرا صفحه گوشی شما در صورت نیاز به طور خودکار خاموش نمی شود؟ همه اینها به خاطر برنامه هایی است که در پس زمینه اجرا می شوند. نقش Wakelock Detector شناسایی و از بین بردن این برنامه هاست.

مزیت Wakelock Detector این است که هم بر روی گوشی های هوشمند اندرویدی روت شده و غیر مسیریابی کار می کند. با پیدا کردن برنامه های مسئول بیدار شدن، می توانید به سرعت عمر باتری دستگاه خود را بهبود بخشید.

5. بزرگنمایی کنید

بزرگنمایی

خوب، این یکی از بهترین برنامه های ذخیره باتری منبع باز موجود در شبکه است. در حال حاضر، این برنامه فقط روی دستگاه های مسیریابی کار می کند. در مقایسه با DU Battery Saver، Amplify ویژگی های بیشتری ارائه می دهد. این می تواند برنامه هایی را برای تخلیه باتری، تشخیص بیدار شدن و قفل بیدار شدن و غیره شناسایی کند.

یکی دیگر از بهترین چیزها در مورد Amplify این است که بر روی تلفن های هوشمند اندرویدی روت شده و غیر روت شده کار می کند. اگر یک دستگاه روت شده دارید، می توانید از ویژگی های پیشرفته برنامه استفاده کنید.

6. AccuBattery

AccuBattery

خوب، AccuBattery یکی از بهترین و با رتبه بندی ترین برنامه های مدیریت باتری است که برای گوشی های هوشمند اندرویدی موجود است. از سلامت باتری محافظت می کند، اطلاعات مصرف باتری را نمایش می دهد و ظرفیت باتری را اندازه گیری می کند.

AccuBattery علاوه بر استفاده از باتری، سرعت شارژ و دشارژ باتری را نیز به شما نشان می دهد. به طور کلی، این یکی از بهترین برنامه های صرفه جویی در باتری برای اندروید است.

7. برونت

برونت

خوب، Brevent در مورد ویژگی ها کاملاً شبیه Greenify است. با این حال، هم در دستگاه های روت شده و هم بدون مسیریابی کار می کند. برنامه هایی که عمر باتری را خالی می کنند را شناسایی می کند و آنها را در حالت خواب زمستانی قرار می دهد.

از نظر سازگاری، Brevent از اندروید 6.0 تا اندروید 11 پشتیبانی می کند. همچنین برای کار کردن به اشکال زدایی USB یا اشکال زدایی بی سیم نیاز دارد.

8. عمر باتری کسپرسکی

عمر باتری کسپرسکی

خوب، Kaspersky Battery Life یکی از بهترین جایگزین‌های DU Battery Saver است که امروزه می‌توانید از آن استفاده کنید. به طور فعال هر برنامه ای را که در پس زمینه اجرا می شود نظارت می کند. برنامه هیچ کاری به تنهایی انجام نمی دهد. این فقط برنامه های گرسنه ای را نشان می دهد که باید به صورت دستی متوقف شوند.

9. تمیز نگه دارید

تمیز نگه دارید

KeepClean یک برنامه کامل بهینه سازی اندروید است که در فروشگاه Google Play موجود است. در حال حاضر میلیون ها کاربر از این برنامه برای بهینه سازی و محافظت از دستگاه های اندرویدی خود استفاده می کنند.

این برنامه می تواند فایل های ناخواسته را پاک کند، ویروس ها / بدافزارها را حذف کند، عملکرد بازی را افزایش دهد و موارد دیگر. در مورد صرفه جویی در باتری، KeepClean برنامه هایی را که انرژی پس زمینه مصرف می کنند شناسایی و غیرفعال می کند.

10. Hibernation Manager

مدیر خواب زمستانی

Hibernation Manager یک برنامه ساده است که به شما در صرفه جویی در مصرف باتری در زمانی که از دستگاه اندرویدی خود استفاده نمی کنید کمک می کند. هنگامی که صفحه نمایش خاموش می شود، برنامه CPU، تنظیمات و حتی برنامه های شما را در حالت Hibernate قرار می دهد.

به این ترتیب، Hibernation Manager منجر به عمر باتری بهتر می شود. همچنین ویجت باتری را برای کنترل Hibernation Manager به طور مستقیم از صفحه اصلی به شما ارائه می دهد.

بنابراین، این ده بهترین جایگزین برای DU Battery Saver هستند که می توانید در اندروید استفاده کنید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. همچنین، اگر برنامه های مشابه دیگری را می شناسید، در کادر نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

انتشار 10 بهترین جایگزین برای صرفه جویی در باتری DU برای اندروید برای اولین بار در TechViral پدیدار شد.