• خانه
  • وبلاگ
  • 10 بهترین جایگزین برای Evernote در سال 2021 | توجه داشته باشید پذیرش برنامه ها

10 بهترین جایگزین برای Evernote در سال 2021 | توجه داشته باشید پذیرش برنامه ها

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 بهترین جایگزین برای Evernote در سال 2021 |  توجه داشته باشید پذیرش برنامه ها

Evernote واقعا یک برنامه عالی برای یادداشت برداری ، سازماندهی و لیست کارهای موجود در آنجا است. تقریباً بر روی هر پلتفرمی از جمله Windows ، Linux ، Android ، macOS ، iOS و موارد دیگر موجود است. اگرچه برنامه موبایل Evernote هنوز ویژگی های رایگان را ارائه می دهد ، این شرکت تغییرات قابل توجهی در قیمت خود ایجاد کرده است.

حساب رایگان فقط به دو دستگاه محدود نمی شود. این بدان معناست که در نسخه رایگان ، همگام سازی فقط به دو دستگاه محدود می شود. به همین دلیل مصرف کنندگان در حال حاضر به دنبال بهترین جایگزین ها برای Evernote هستند. این مقاله برخی از بهترین جایگزین های Evernote را به اشتراک می گذارد که می توانید برای یادداشت برداری ، سازماندهی و پشتیبان گیری از آنها استفاده کنید.

لیستی از 10 بهترین جایگزین برای Evernote

شایان ذکر است که Evernote تقریباً در همه سیستم عامل ها موجود است. بنابراین ما یک پلت فرم خاص مانند Android ، iOS یا Windows را هدف قرار نمی دهیم. برخی از گزینه های ذکر شده Evernote بر روی دستگاه های تلفن همراه و برخی دیگر بر روی رایانه کار می کنند. بنابراین ، بیایید بررسی کنیم.

1. بهار

پشتوانه بهاری

این برنامه برای رایانه های شخصی ، دستگاه های Android و iOS در دسترس است ، همه رایگان هستند و شما از ابتدا همه ویژگی ها را دریافت خواهید کرد و نیازی به خرید ویژگی های خاص ندارید. این برنامه به شما کمک می کند یادداشت های خود را ایجاد ، ذخیره و مدیریت کنید.

نه تنها این ، بلکه برنامه همچنین دارای ویژگی است که می توانید یادداشت های خود را با مردم به اشتراک بگذارید و از آنها بازخورد بگیرید.

2. همگام سازی یادداشت ها

همگام سازی یادداشت ها

همانطور که از نام این برنامه مشخص است ، یادداشت های شما را همگام می کند و همه آنها با Google Docs همگام سازی می شود ، در آنجا می توانید پیامهایی را که قبلاً ایجاد کرده اید جستجو کنید. این به شما امکان می دهد یادداشت های خود را سریع بسازید و آنها را با Google Docs همگام سازی کنید.

با استفاده از این برنامه ، می توانید ویجت یادداشت چسبنده را به صفحه اصلی اضافه کنید ، یک لیست کارها ایجاد کنید ، یادداشت های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و موارد دیگر.

3. ساده نویسی

ساده نویسی

یادداشت هایی که با این برنامه ایجاد می کنید در هر زمان قابل دسترسی است ، زیرا یادداشت های شما با تلفن همراه ، مرورگر وب و رایانه شما هماهنگ است. علاوه بر این ، می توانید از عملکرد نشانگر برای دسته بندی خوب یادداشت های خود استفاده کنید و همچنین می توانید مهمترین یادداشت های خود را در ابتدا پین کنید.

این برنامه همچنین برای همه سیستم عامل های اصلی مانند Android ، iOS و PC در دسترس است و هزینه ای ندارد و می توانید آن را به صورت رایگان دریافت کنید. به طور کلی ، این یک جایگزین عالی برای Evernote است که می توانید امروز از آن استفاده کنید.

4. ProofHub

ProofHub

ProofHub یک ابزار مدیریت پروژه است ، اما سیستم مدیریت یادداشت های م itsثر آن به شما امکان می دهد افکار و ایده های خود را در یک مکان جمع آوری کنید.

در مقایسه با سایر ابزارهای یادداشت برداری ، ProofHub پیشرفته تر است. این به شما امکان می دهد یادداشت های کد رنگی ، یادداشت های شخصی را اضافه کرده و نظرات را به یادداشت ها اضافه کنید.

5. Microsoft Onenote

Microsoft Onenote

این یک برنامه یادداشت برداری عالی است که توسط مایکروسافت ساخته شده است. علاوه بر قابلیت یادداشت برداری ، دارای قابلیت بارگذاری خودکار یادداشت ها است که یادداشت های شما را در فضای ذخیره سازی ابری آنلاین بارگذاری می کند ، جایی که می توانید از هر کجا به سوابق خود دسترسی پیدا کنید.

همچنین می توانید ویژگی های افزونه بیشتری برای برنامه Onenote پیدا کنید و کنترل بیشتری بر یادداشت های خود داشته باشید ، با ابزارهای قوی تر مدیریت ، ایجاد و ویرایش کنید.

6. KeepNote

KeepNote

برنامه یادداشت برداری ساده ، اما دارای رابط کاربری جذاب و برخی ابزارهای اساسی برای ایجاد یادداشت های سطح متوسط ​​، مدیریت ویژگی ها و موارد دیگر است. علاوه بر این ، برخی از ویژگی های چالش برانگیز مانند بررسی املا ، ذخیره خودکار و بایگانی یکپارچه یادداشت ها و غیره وجود دارد.

این برنامه برای Windows ، Mac OS X و Linux در دسترس است. برای بازکردن پتانسیل کامل برنامه یادداشت برداری ، باید نسخه حرفه ای آن را خریداری کنید. نسخه رایگان دارای محدودیت های زیادی است.

7. لیست کارها

لیست کار

لیست کارهای ممکن است بهترین جایگزین برای EverNote نباشد ، اما ارزش امتحان کردن را دارد. این یک برنامه ساده برای انجام کارها است که به دلیل رابط کاربری عالی شناخته شده است.

با داشتن فهرست کارهای انجام شده ، می توانید به راحتی یادداشت ایجاد کنید ، لیست کارها را اضافه کنید ، کارهای گروهی و موارد دیگر را اضافه کنید. همچنین می توانید ویجت صفحه اصلی را برای دسترسی به یادداشت ها و کارهایی که به سرعت ذخیره کرده اید قرار دهید.

8. Google Docs

اسناد گوگل

Google Docs یک برنامه یادداشت برداری نیست ، اما یک ویرایشگر متن است که می تواند برای ضبط همه چیز ، از جمله لیست کارهای شما ، یادداشت ها و غیره استفاده شود.

مهمتر از همه ، Google Docs به طور خودکار همه محتوای ذخیره شده شما را در دستگاه ها همگام سازی می کند. این بدان معناست که یادداشت های ایجاد شده توسط تلفن های هوشمند از طریق مرورگر وب دسکتاپ قابل دسترسی است.

9. Google Keep

Google Keep

وقتی نوبت به ثبت افکار شما می رسد ، به نظر می رسد Google Keep بهترین گزینه است. با Google Keep می توانید به راحتی یادداشت ها ، لیست ها و عکس ها را اضافه کنید.

این برنامه همچنین به شما امکان می دهد رنگ ها و برچسب ها را به اولویت بندی یادداشت ها اضافه کنید. در میان سایر ویژگی های مفید دیگر ، Google Keep بیشتر به دلیل رابط کاربری جذاب و تمیز شناخته می شود.

10. مفهوم

10 بهترین جایگزین برای Evernote در سال 2021 | توجه داشته باشید پذیرش برنامه ها

خوب ، مفهوم کمی متفاوت از سایر موارد ذکر شده در مقاله است. این یک برنامه همکاری تیمی است که در آن می توانید بنویسید ، برنامه ریزی کنید و سازماندهی کنید.

با Notion ، می توانید به راحتی وظایف خاصی را به اعضا اختصاص دهید ، پروژه های خود را مدیریت کنید ، یادداشت ایجاد کنید ، اسناد را با اعضای تیم خود به اشتراک بگذارید و موارد دیگر.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین جایگزین ها برای Evernote هستند. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. همچنین ، اگر ابزارهای مشابه دیگری می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

ارسال 10 بهترین جایگزین برای Evernote در سال 2021 توجه داشته باشید پذیرش برنامه ها برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.