10 بهترین جایگزین رایگان برای Microsoft Visio

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 بهترین جایگزین رایگان برای Microsoft Visio

مجموعه آفیس معروف مایکروسافت گزینه ها و ویژگی های زیادی را ارائه می دهد. در میان همه این ویژگی ها ، پلت فرم Visio را برای ایجاد و ارائه نمودارها به صورت حرفه ای و پویا با ابزارهای ویرایش عالی در اختیار ما قرار می دهد.

با Visio می توانیم از نمودارهای ساده تا طرح های پیچیده ایجاد کنیم و برای این کار باید از نمودارهای بردار و عملکردهای پیشرفته آن تشکر کنیم. در حال حاضر ، به عنوان یک ابزار بهبود یافته ، به سادگی برنامه های پولی را ارائه می دهد. بله ، به صورت رایگان در دسترس نیست.

لیست 10 بهترین جایگزین رایگان Microsoft Visio

با این حال ، نکته این است که همه ما روزانه از Visio استفاده نمی کنیم ، بنابراین هزینه هر مقدار هزینه ای غیرمولد خواهد بود. بنابراین ، در اینجا در این مقاله ما بهترین جایگزین های Microsoft Visio را به شما نشان می دهیم که می توانیم به صورت رایگان از آنها استفاده کنیم.

قرعه کشی رایگان دفتر کار

قرعه کشی رایگان دفتر کار

بدون شک ، Libre Office Draw یک پلتفرم بسیار محبوب است و در حال حاضر توسط بسیاری از کاربران برای ایجاد نمودار استفاده می شود. همچنین به ما امکان می دهد نمودارهایی با حداکثر اندازه صفحه 300cm در 300cm ایجاد کنیم ، که برای پروژه های بزرگ ضروری است.

علاوه بر این ، با این بستر شناخته شده می توانیم نقشه های فنی ، بروشور ، پوستر و بسیاری از اسناد دیگر ایجاد کنیم. همچنین به ما امکان می دهد کارهای ویرایشی مانند دستکاری اشیاء گرافیکی ، گروه بندی ، برش ، استفاده از اشیاء سه بعدی و موارد دیگر را انجام دهیم. بنابراین ، در یک کلام می توان گفت که این یکی از بسته های کامل این لیست است.

LucidChart

لوسید چارت

LucidChart گزینه دیگری است که یک نسخه آنلاین رایگان به ما ارائه می دهد تا تصویر دقیق و دقیق انواع مختلف نمودارها را انجام دهیم.

خوب ، LucidChart کاملاً مبتنی بر HTML5 و JavaScript است و می تواند در همه مرورگرهای وب مدرن بدون هیچ مشکلی استفاده شود.

برنامه. نمودار

برنامه. نمودار

App.diagram یک پلتفرم رایگان است که می توانیم بصورت آنلاین از آن استفاده کنیم ، که در آن می توان انواع مختلفی از نمودارها و مدل ها را به صورت کاربردی و مدرن ایجاد کرد.

یکی از قابل توجه ترین ویژگی های این پلتفرم معروف ایجاد پروژه هایی برای سیستم عامل های تلفن همراه مانند Android و iOS است.

گلیف ها

گلیف ها

Gliffy یک ابزار مبتنی بر HTML5 است که نیازی به بارگیری نرم افزار ندارد ، زیرا همه چیز از طریق مرورگر وب انجام می شود. می توان از آن در مرورگرهایی مانند Google Chrome ، Microsoft Edge ، Mozilla Firefox ، Apple Safari و دیگران استفاده کرد.

جالبتر اینکه ، امکان اشتراک گذاری با سیستم عامل هایی مانند JIRA ، Google Drive ، Confluence و غیره را برای اشتراک گذاری و همکاری فایل فراهم می کند.

جریان خوشنویسی

جریان خوشنویسی

Calligra Flow بخشی از مجموعه Calligra Suite است که به ما امکان می دهد نمودارهای ساده و پیچیده ایجاد کنیم.

اگر درباره رابط کاربری آن صحبت می کنیم ، اجازه دهید توضیح دهم که محیط آن شبیه Visio مایکروسافت است. علاوه بر این ، Calligra Flow به صورت رایگان در دسترس است و برای Windows ، Linux یا macOS بارگیری می شود.

پروژه مداد

پروژه مداد

Pencil Project یک برنامه منبع باز است که برای همه سیستم عامل ها در دسترس است. با پروژه PenCil می توانیم نمونه های اولیه GUI را با ابزارهای مدرن و ساده پیاده سازی کنیم.

نسخه فعلی Pencil Project 3.0.4 است که شامل اصلاحات پایدار و ویژگی های جدید برای سازنده قالب بصری است.

تصاویر گوگل

تصاویر گوگل

Google Drawings ، همانطور که از نامش پیداست ، مشخص می کند که چیست. این سرویس رایگان ارائه شده توسط Google برای ایجاد چندین نمودار به روشی ساده است که همزمان با Google Drive همگام سازی می شود.

علاوه بر این ، Google Drawings به طور پیش فرض با Google Drive یکپارچه شده است و حتی می توانیم افزونه ای را در Google Chrome نصب کنیم تا روی نمودارها بصورت آفلاین کار کند. با استفاده از این ابزار می توان نمودارهای خود را به صورت PDF ، PNG ، JPEG یا SVG صادر کرد.

خلاقانه

خلاقانه

Creately یک جایگزین ساده است ، اما به ما این امکان را می دهد که پروژه ها را از بیش از 50 نوع نمودار موجود طراحی کنیم. این ابزار بر اساس WYSIWYG است و می تواند در سیستم عامل هایی مانند Windows ، Mac OS و Linux مورد استفاده قرار گیرد.

همچنین گزینه های دیگری مانند وارد کردن مستقیم پروژه ها از Visual ، صادرات پروژه ها در قالب SVG یا XML و غیره را دریافت می کنید.

yED

yED

با yEd ما می توانیم به ابزارهای فوق العاده ای برای ایجاد و تجزیه و تحلیل نمودارها دسترسی داشته باشیم ، که در ایجاد صدها نمودار مختلف سادگی و سرعت را به ما ارائه می دهد.

علاوه بر این ، yEd به صورت رایگان در دسترس است. به ما امکان می دهد یک پروژه جدید از ابتدا ایجاد کرده یا داده های خارجی بزرگ را صادر کنیم. این الگوریتم طراحی خودکار دارد که با لمس یک دکمه داده ها را سازماندهی می کند.

گرافویز

گرافویز

Graphviz یک ابزار منبع باز است که می توانیم در لینوکس ، ویندوز یا macOS از آن استفاده کنیم. ما می توانیم طرح های مختلفی را برای برنامه های شبکه ، بیوانفورماتیک ، مهندسی نرم افزار ، پایگاه های داده و طراحی وب ، یادگیری ماشین و رابط ها طراحی کنیم.

نه تنها این ، بلکه حتی این پلتفرم دارای تجسم و محیطی کاملاً مدرن است.

همه اینها بهترین جایگزین برای Microsoft Visio هستند. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. همچنین ، اگر جایگزین دیگری برای Microsoft Visio می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار 10 بهترین جایگزین رایگان برای Microsoft Visio برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.