• خانه
  • وبلاگ
  • 10 بهترین ربات تلگرافی که همه باید بدانند

10 بهترین ربات تلگرافی که همه باید بدانند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 ربات تلگرافی که همه باید بدانند

در حال حاضر صدها برنامه پیام رسانی فوری برای Android و iOS موجود است. با این حال ، تنها تعداد کمی از جمعیت متمایز می شوند. در این مقاله در مورد تلگرام صحبت خواهیم کرد.

تلگرام یکی از قدیمی ترین برنامه های پیام رسانی فوری است که برای سیستم عامل های Android ، iOS و دسکتاپ موجود است. مانند هر برنامه پیام رسانی فوری ، تلگرام به شما امکان می دهد پیام های متنی رد و بدل کنید ، تماس صوتی / تصویری برقرار کنید و موارد دیگر.

یکی از جذاب ترین ویژگی های تلگرام ، ربات های تلگرام هستند. ربات تلگرام چیزی است که هر کاربر با تجربه باید بداند و از آن استفاده کند. بر اساس نیاز خود می توانید تقریباً برای هر چیزی ربات های تلگرام را بیابید.

بنابراین ، در این مقاله ، ما تصمیم گرفتیم لیستی از بهترین ربات های تلگرام در سال 2021 را به اشتراک بگذاریم. بنابراین ، بیایید بهترین ربات های تلگرام را بررسی کنیم.

همچنین بخوانید: نحوه ارسال عکس و فیلم بدون فشرده سازی در تلگرام

چگونه از ربات های تلگرام استفاده کنیم؟

توسعه دهندگان آنجا قبلاً ده ها ربات تلگرام ایجاد کرده اند. می توانید از این ربات ها به صورت رایگان در حساب تلگرام خود استفاده کنید. برای استفاده از ربات های تلگرام ، باید نام کاربری ربات را در نوار جستجو جستجو کرده و دستورالعمل های روی صفحه را برای راه اندازی ربات دنبال کنید.

لیستی از 10 بهترین ربات های تلگرامی که همه باید بدانند

در زیر برخی از بهترین ربات های تلگرام را که می تواند برای شما بسیار مفید باشد ، لیست کرده ایم. بنابراین ، بیایید بهترین و مفیدترین ربات های تلگرام برای استفاده را بررسی کنیم.

1. ربات تلگرام Spotify

10 بهترین ربات تلگرافی که همه باید بدانند

اگر می خواهید Spotify را مستقیماً از حساب تلگرام خود تجربه کنید ، باید ربات Spotify Telegram را راه اندازی کرده و از آن استفاده کنید.

این ربات به شما کمک می کند تا پایگاه داده Spotify خود را به برنامه تلگرام متصل کنید. پس از اتصال ، می توانید از ربات برای گوش دادن ، بارگیری و مدیریت کتابخانه ها / آهنگ های Spotify استفاده کنید.

شما باید (spotify_down_bot) را در نوار جستجو جستجو کرده و ربات را برای استفاده از این ربات تنظیم کنید.

2. IFTTT

10 بهترین ربات تلگرافی که همه باید بدانند

خوب ، IFTTT یکی از بهترین ابزارهای اتوماسیون موجود برای Windows ، Android و iOS است. با استفاده از این سرویس می توانید بسیاری از وظایف را به صورت خودکار انجام دهید.

با استفاده از IFTTT Telegram Bot می توانید حساب تلگرام خود را با 360 سرویس مختلف متصل کنید. به عنوان مثال ، می توانید IBTTT Telegram Bot را برای بارگذاری عکس های تلگرام در Google Drive تنظیم کنید.

برای استفاده از ربات IFTTT Telegram ، باید IFTTT را در کادر جستجوی Telegram جستجو کرده و ربات را راه اندازی کنید.

3. Text to Speech Bot

10 بهترین ربات تلگرافی که همه باید بدانند

اگر برای تایپ کردن با استفاده از صفحه کلید روی صفحه مشکل دارید ، باید ربات Text to Speech را امتحان کنید.

Text to Speech Bot صدای شما را به متن رونویسی می کند. باید با ربات صحبت کنید و صدای خود را به متن تبدیل کنید.

برای استفاده از این ربات در حساب تلگرام خود ، باید در نوار جستجوی تلگرام به دنبالtexttsbot باشید.

4. Now Trending Bot

10 بهترین ربات تلگرافی که همه باید بدانند

Now Trending Bot یکی از ربات های منحصر به فردی است که می توانید راه اندازی کرده و در حساب تلگرام خود استفاده کنید.

هر دو Google Trends ، Twitter Trending Now ، Vimeo Trending Videos و YouTube Trending videos را کنترل می کنند.

نقش ربات این است که نشان دهد روند در مکان شما چگونه است. برای استفاده از این ربات ، بایدnowtrendingbot را در کادر جستجوی تلگرام جستجو کنید.

5. تایمر پومودورو

10 بهترین ربات تلگرافی که همه باید بدانند

اگر اهل تعویق هستید ، دوست دارید از ربات تلگرام Pomodoro Timer استفاده کنید. برای کسانی که نمی دانند ، تکنیک پومودورو یکی از بهترین تکنیک های مدیریت زمان است که به طور گسترده برای غلبه بر اهمال کاری استفاده می شود.

این تکنیک از استراحت های مکرر برای افزایش تمرکز و تمرکز استفاده می کند. برای استفاده از هر دو ، باید عبارتpomodoro_timer_bot را جستجو کرده و به آن بپیوندید.

6. ربات Gmail

10 بهترین ربات تلگرافی که همه باید بدانند

خوب ، ربات Gmail یک ربات رسمی تلگرام از Google است که برای تقویت کاربران Gmail طراحی شده است. با استفاده از این ربات می توانید ایمیل ها را بدون ترک برنامه تلگرام دریافت ، ارسال و پاسخ دهید.

راه اندازی ربات Gmail در تلگرام بسیار آسان است. به دنبالgmailbot بگردید و روی دکمه “شروع” ضربه بزنید.

7. Trello Bot

10 بهترین ربات تلگرافی که همه باید بدانند

خوب ، Trello یکی از بهترین ابزارهای همکاری و مدیریت پروژه موجود در شبکه است. با Trello Bot می توانید رویدادهای کارت را در هر چت دریافت کرده و مطابق آنها عمل کنید.

جدا از آن ، Trello Bot for Telegram همچنین به شما امکان می دهد مستقیماً از رابط تلگرام پیدا کرده و ایجاد کنید. برای استفاده از این ربات ، بایدtrello_bot را در نوار جستجو جستجو کنید.

8. ربات تلگرام Skeddy

10 بهترین ربات تلگرافی که همه باید بدانند

بیایید قبول کنیم ، همه ما برای فهرست یادداشت های خود به یک برنامه یادداشت برداری شخص ثالث تکیه می کنیم. اما اگر به شما بگویم که تلگرام می تواند کارهای مهم را به شما یادآوری کند ، چه می شود؟ می توانید یک ربات Skeddy در تلگرام تنظیم کنید تا پیام هایی را برای شما ارسال کند تا موارد را به شما یادآوری کند.

برای شروع باید عبارتskeddybot را در تلگرام جستجو کرده و بر روی دکمه “شروع” کلیک کنید.

9. فایل تبدیل ربات

10 بهترین ربات تلگرافی که همه باید بدانند

همانطور که از نامش حدس زده اید ، این یک ربات مبدل فایل است که فایل ها را برای شما تبدیل می کند. اگر این ربات را راه اندازی کرده اید ، دیگر نیازی به اتکا به برنامه های تبدیل فایل شخص ثالث ندارید.

با استفاده از این ربات می توانید به راحتی فایل ها را از یک فرمت به فرمت دیگر تبدیل کنید. این ربات با تصاویر ، فایل های صوتی و فیلم ها عالی کار می کند. برای استفاده از این ربات ، باید “newfileconverterbot” را در نوار جستجو وارد کنید.

10. توییت کنید ربات

10 بهترین ربات تلگرافی که همه باید بدانند

اگر کاربر فعال توییتر هستید ، مطمئناً با ربات Tweet It زندگی خواهید کرد. این یک ربات تلگرام است که برای کاربران توییتر طراحی شده است.

با استفاده از این ربات می توانید توییت ها را مستقیماً از رابط تلگرام بسازید. حتی می توانید فایل های رسانه ای را با استفاده از این ربات به توییت های خود ضمیمه کنید.

برای راه اندازی این ربات در تلگرام ، بایدTweetItBot را در نوار جستجو جستجو کنید. پس از راه اندازی ، ربات به عنوان یک سرویس گیرنده توییتر عمل می کند.

ویدیو

 

بنابراین ، اینها برخی از بهترین و مفیدترین ربات های تلگرام هستند که باید امروز از آنها استفاده کنید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

پست 10 بهترین ربات تلگرافی که همه باید بدانند برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.