• خانه
  • وبلاگ
  • 10 بهترین روش برای به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی خود با دوستان و خانواده

10 بهترین روش برای به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی خود با دوستان و خانواده

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 بهترین روش برای به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی خود با دوستان و خانواده

بیا با آن روبرو شویم؛ مواقعی وجود دارد که همه ما می خواهیم مکان خود را در زمان واقعی با دوستان یا اعضای خانواده خود به اشتراک بگذاریم. با این حال ، آن روزها گذشته بود که ما نیاز به یک لپ تاپ داشتیم تا مکان خود را روی نقشه مشخص کنیم. این روزها می توانیم از تلفن های هوشمند خود برای به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی خود استفاده کنیم.

با تلفن های هوشمند ، به راحتی می توانید موقعیت مکانی خود را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید. می توانید چندین برنامه شخص ثالث را در دستگاه Android خود نصب کنید تا موقعیت مکانی خود را در زمان واقعی با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید.

همچنین بخوانید: نحوه اشتراک گذاری موقعیت مکانی خود در زمان واقعی در Google Maps

10 بهترین روش برای به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی خود با دوستان و خانواده

بنابراین ، اگر به دانستن چنین برنامه هایی علاقه دارید ، مقاله مناسب را بخوانید. در این مقاله برخی از بهترین برنامه های Android برای به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی شما با دوستان و خانواده فهرست شده است. بنابراین ، اجازه دهید برنامه ها را بررسی کنیم.

1. گلیمپس

گلیمپس

Glympse یک برنامه کاربردی است که برای سه سیستم عامل اصلی ، یعنی ساخته شده است. ویندوز ، آیفون ، اندروید. با استفاده از این برنامه ، می توانید اطلاعات مکان خود را با مقصد خود با افراد دیگر به اشتراک بگذارید.

می توانید اطلاعات مکان را در بسترهای اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر به اشتراک بگذارید یا از طریق پیام رسانی ، اسکایپ یا واتساپ به اشتراک بگذارید.

2. GoeZilla

GoeZilla

شما باید یک گروه ایجاد کنید و دوستان ، اعضای خانواده یا همکاران خود را به این برنامه اضافه کنید. پس از اضافه شدن ، می توانید مکان همه اعضای گروه را در زمان واقعی ردیابی کنید.

استفاده از برنامه بسیار آسان و سبک است. حتی می توانید همزمان با اشتراک گذاری مکان ، با اعضای گروه مکالمه ای را آغاز کنید.

3. پیام رسان

چگونه مکان خود را با مسنجر فیس بوک به اشتراک بگذارید

برنامه فیس بوک مسنجر برای اندروید به تازگی دارای ویژگی اشتراک گذاری مکان جدید شده است. با استفاده از برنامه مسنجر ، می توانید موقعیت مکانی خود را در زمان واقعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

با این حال ، تنها چیزی که وجود دارد این است که اشتراک گذاری مکان فقط به کاربران فیس بوک محدود می شود. این بدان معناست که با مسنجر نمی توانید مکان خود را با کاربران غیر فیس بوک به اشتراک بگذارید.

4. ردیابی تلفن GPS

ردیابی مکان GPS

همانطور که از نامش پیداست ، این یک ابزار ردیابی مکان برای افزودن دوستان و اعضای خانواده و ارتباط با آنها است. با دوستان خود در این برنامه با به اشتراک گذاشتن کد خود از طریق پیام ، ایمیل ، WhatsApp ، ایمیل و غیره ارتباط برقرار کنید.

هنگامی که ارتباطات را برقرار کردید ، می توانید با روشن کردن سرویس موقعیت مکانی ، مکانهای خود را به راحتی با اعضای متصل خود به اشتراک بگذارید.

5. مکان یاب خانواده Life360

زندگی 360

هر یک از اعضای خانواده که این برنامه را دارند می توانند یکدیگر را روی نقشه جستجو کرده و موقعیت دقیق آن را پیدا کنند. با استفاده از این برنامه همچنین می توانید نقاط روی نقشه را به عنوان خانه یا محل کار خود علامت گذاری کنید.

هر بار که هر یک از اعضای گروه وارد یا از محل خارج می شوند ، به سایر افراد اطلاع داده می شود. این برنامه برای Android ، iPhone و Windows موجود است.

6. یاب خانواده

10 بهترین روش برای به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی خود با دوستان و خانواده

این برنامه بسیار شبیه به برنامه Life360 Family Locator است و به همان شیوه کار می کند. تنها چیزی که این برنامه را منحصر به فرد می کند این است که به شما امکان می دهد مناطق امن و مناطق خطرناک را روی نقشه ایجاد کنید.

وقتی فردی از گروه وارد منطقه شود ، به هر یک از اعضای گروه اطلاع داده می شود. یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این برنامه این است که مدیر گروه می تواند حالت نامرئی را برای پنهان کردن سایر اعضای گروه فعال کند.

7. واتس اپ

10 بهترین روش برای به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی خود با دوستان و خانواده

آخرین نسخه WhatsApp دارای ویژگی است که به کاربران امکان می دهد موقعیت مکانی خود را در زمان واقعی با سایر مخاطبین به اشتراک بگذارند. اما ابتدا باید چت شخصی را که می خواهید مکان خود را با او به اشتراک بگذارید باز کنید ، روی نماد + ضربه بزنید و مکان را انتخاب کنید.

در آنجا گزینه های زیادی خواهید یافت ؛ شما باید گزینه “ارسال به مکان فعلی خود” را انتخاب کنید. سپس یک هشدار دریافت خواهید کرد که باید روی “OK” ضربه بزنید. شما باید مدت زمانی را که می خواهید مکان خود را بصورت زنده به اشتراک بگذارید انتخاب کنید و سپس دکمه ارسال را فشار دهید.

به این ترتیب ، دوستان یا خانواده شما مکان شما را می شناسند و می توانند هر حرکت شما را دنبال کنند.

8. نقشه های گوگل

نقشه های گوگل

آخرین نسخه Google Maps برای Android نیز دارای ویژگی است که به کاربران امکان می دهد موقعیت مکانی خود را در زمان واقعی با دیگران به اشتراک بگذارند. با این حال ، فقط می توانید آدرس را برای مخاطبین Google خود ارسال کنید.

Google Maps را در Android باز کنید ، سپس روی منو> اشتراک گذاری موقعیت مکانی> افزودن افراد ضربه بزنید. شما باید افرادی را که می خواهید مکان خود را با آنها به اشتراک بگذارید انتخاب کنید و سپس مدت زمانی را که می خواهید مکان خود را به صورت زنده به اشتراک بگذارید انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، روی دکمه “اشتراک گذاری” ضربه بزنید.

در اینجا نحوه استفاده از Google Maps در Android برای به اشتراک گذاشتن مکان های واقعی با دوستان و خانواده آورده شده است.

9. دوستان من را پیدا کنید

دوستان من را پیدا کنید

Find My Friends یکی از برترین برنامه های Android است که در فروشگاه Google Play موجود است. بهترین چیز در مورد Find My Friends این است که به کاربران امکان می دهد مکان دقیق را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارند.

نه تنها این ، بلکه این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا با دوستان خود چت کنند و از GPS دستگاه شما برای به اشتراک گذاشتن مکان استفاده می کند. بنابراین Find My Friends یکی دیگر از بهترین برنامه های Android است که می توانید از آن برای به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی خود در زمان واقعی استفاده کنید.

10. یاب خانواده و ایمنی

مکان یاب خانواده و ایمنی

همانطور که از نام برنامه مشخص است ، این یک برنامه رایگان است که به شما امکان می دهد با دوستان و خانواده در ارتباط باشید. بهترین نکته درباره Family Locator & Safety این است که ردیابی موقعیت مکانی را بر روی نقشه ارائه می دهد.

نه تنها این ، بلکه Family Locator & Safety همچنین یک ویژگی چت خصوصی برای چت با دوستان و خانواده ارائه می دهد. بنابراین Family Locator & Safety یکی دیگر از برنامه های عالی Android است که می توانید از آن برای به اشتراک گذاشتن مکان فعلی خود استفاده کنید.

بنابراین ، اینها بهترین راه ها برای به اشتراک گذاشتن مکان شما با دوستان و خانواده است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. همچنین ، اگر برنامه های مشابه دیگری می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

10 بهترین روش برای به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی شما با دوستان و خانواده اولین بار در TechViral ظاهر شد.