• خانه
  • وبلاگ
  • 10 بهترین سایت بارگیری کتاب الکترونیکی به صورت رایگان (بهترین سایت های بارگیری کتاب الکترونیکی)

10 بهترین سایت بارگیری کتاب الکترونیکی به صورت رایگان (بهترین سایت های بارگیری کتاب الکترونیکی)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین سایت ها کتابهای الکترونیکی را به صورت رایگان بارگیری کنید

بگذارید یک س askال از شما بپرسم ، آخرین باری که کتاب خواندید کی بود؟ آیا شما به کتاب خواندن عادت روزانه دارید؟ اگر نه ، می توانید رد شوید.

خواندن مفید است و همه باید هر روز چیزی بخوانند. از نظر علم ، خواندن دارای مزایای قابل توجهی است.

مغز را فعال نگه می دارد و استرس را کاهش می دهد. همچنین تخیل و خلاقیت شما را تحریک می کند. در چند سال گذشته ، فناوری پیشرفت کرده است و خواندن کتاب اکنون راحت تر و آسان تر شده است.

همچنین بخوانید: 90+ بهترین کتاب الکترونیکی هکر بارگیری رایگان در PDF

لیست 10 سایت برتر برای بارگیری کتاب الکترونیکی رایگان

اکنون می توانید مستقیماً از تلفن هوشمند ، رایانه ، Kindle و غیره کتاب بخوانید. هر دستگاهی که دارید ، همیشه می توانید کتابهای الکترونیکی را از اینترنت بارگیری کنید.

برای بارگیری کتاب های الکترونیکی ، باید وب سایت های مناسب برای بازدید را بدانید. بنابراین در این مقاله لیست کرده ایم.

1. نویسنده

نویسنده

Authorama سایتی است که در آن می توانید کتاب های الکترونیکی با کیفیت بالا را بارگیری کنید. خوبی Authorama این است که شامل کتابهای رایگان نویسندگان مختلف است.

شما می توانید کتاب های الکترونیکی را به صورت آنلاین و آفلاین بخوانید. این سایت دارای رابط کاربری کاملاً تمیز است و قطعاً بهترین سایت بارگیری کتاب الکترونیکی است.

2. کتابهای غذایی

کتابهای غذایی

این وب سایتی است که برای مجموعه عظیمی از کتابهای الکترونیکی برای بارگیری شناخته شده است. باورتان نمی شود ، اما Feedbooks بیش از 1 میلیون عنوان دارد و تقریبا نیمی از آنها رایگان هستند.

این سایت کتابهای الکترونیکی داستانی و غیر داستانی ، حوزه عمومی و دارای حق چاپ ، رایگان و پولی را پوشش می دهد. برای مشاهده کتابهای الکترونیکی رایگان ، فقط باید به برگه “دامنه عمومی” بروید.

3. کتابهای بی قیمت

کتابهای بی قیمت

خوب ، کتابهای بدون سنت کمی متفاوت از سایر سایتهای کتاب الکترونیکی هستند. به جای میزبانی خود کتاب الکترونیکی ، کتابهای الکترونیکی را که به صورت رایگان در فروشگاه کیندل آمازون در دسترس هستند فهرست می کند.

پس از کلیک بر روی کتاب الکترونیکی ، آن را به فروشگاه Kindle هدایت می کند. می توانید یک نسخه کاغذی از کتاب را از فروشگاه Kindle بخرید یا یک نسخه رایگان بخوانید.

4. رانندگی بیش از حد

رانندگی بیش از حد

در OverDrive ، می توانید بیش از یک میلیون کتاب الکترونیکی را به صورت رایگان کاوش و مطالعه کنید. با این حال ، تنها نکته این است که برای دسترسی رایگان به کتاب ها باید کارت دانشجویی فعال یا کارت کتابخانه عمومی داشته باشید.

یکی دیگر از مزایای Overdrive این است که دارای مجموعه ای غنی از کتاب های صوتی رایگان است.

5. پروژه گوتنبرگ

پروژه گوتنبرگ

خوب ، اگر به دنبال بزرگترین و قدیمی ترین منابع کتاب الکترونیکی رایگان هستید ، جستجوی شما باید در اینجا به پایان برسد. باورتان نمی شود ، اما این سایت بیش از 70،000+ کتاب الکترونیکی دارد.

بهترین چیز دیگر این است که پروژه گوتنبرگ از شما نمی خواهد که برای دسترسی به کتابها در سایت ثبت نام کنید. همه کتابها در قالب های Kindle ، HTML ، ePub و متن ساده در دسترس بودند.

6. کتابخانه را باز کنید

باز کردن کتابخانه

از کتابخانه باز می توانید به کتاب ها در قالب های مختلف مانند MOBI ، EPUB ، PDF و غیره دسترسی پیدا کرده و بارگیری کنید. این اساساً یک موتور جستجو است که به شما امکان می دهد کتابخانه کتابهای الکترونیکی را در آرشیو اینترنت جستجو کنید.

این سایت دارای بیش از 1.5 میلیون کتاب است و همه مقوله ها مانند عاشقانه ، تاریخ ، کودکان و غیره را پوشش می دهد.

7. کتابخوان

کتابخوان

خوب ، Bookboon یکی از وب سایت های عالی برای بارگیری کتابهای PDF رایگان است. شما می توانید بیش از 75 میلیون کتاب را با فرمت PDF از این سایت بارگیری کنید. Bookboon اساساً سایتی است که به دانش آموزان اختصاص داده شده است.

تمام کتابهای درسی رایگان توسط اساتیدی از بهترین دانشگاه های جهان نوشته شده است. ناوبری سایت نیز کاملاً تمیز است و قطعاً بهترین سایت کتاب الکترونیکی است که می توانید امروز از آن دیدن کنید.

8. DigiLibraries

کتابخانه های دیجی

این سایت مدعی است که برای هر سلیقه ای یک منبع دیجیتالی از کتاب های الکترونیکی ارائه می دهد. بسته به سلیقه شما ، می توانید دسته های مختلف کتاب الکترونیکی را مرور کنید.

خوبی این است که سایت به شما امکان می دهد کتابها را با عنوان ، نویسنده یا موضوع آنها مرور کنید. DigiLibraries از بارگیری فایل ها در قالب های EPUB ، PDF و MOBI پشتیبانی می کند.

9. کتابهای الکترونیکی کیندل آمازون

10 بهترین سایت بارگیری کتاب الکترونیکی به صورت رایگان (بهترین سایت های بارگیری کتاب الکترونیکی)

خوب ، Amazon Kindle یکی از بهترین مکان ها برای خواندن کتاب های الکترونیکی است. Kindle در حال حاضر منبع اصلی بارگیری کتاب های الکترونیکی است. اگرچه بارگیری همه کتابهای موجود در Kindle رایگان نیست ، اما اگر اشتراک Kindle Unlimited دارید ، می توانید بسیاری از عناوین را به صورت رایگان بخوانید.

حتی می توانید برنامه Kindle را در سیستم عامل Android / iOS یا دسکتاپ خود بارگیری کنید تا کتابهای ذخیره شده در کتابخانه Kindle خود را بخوانید.

10. کتابهای الکترونیکی در Google Play

10 بهترین سایت بارگیری کتاب الکترونیکی به صورت رایگان (بهترین سایت های بارگیری کتاب الکترونیکی)

فروشگاه Google Play دارای بخش کتاب جداگانه است. باید از فروشگاه Google Play دیدن کرده و بخش “کتابها” را انتخاب کنید. در بخش عناوین بسیار محبوب پیدا خواهید کرد.

حتی کتابهای الکترونیکی در Google Play دارای قسمتی هستند که بسیاری از کتابهای رایگان در ژانرهای مختلف را لیست می کند. بخش رایگان تقریباً هر روز کتابهای جدیدی را فهرست می کند. شما نمی توانید کتابها را بارگیری کنید ، اما می توانید آنها را از طریق برنامه کتابهای Google Play بخوانید.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین وب سایت ها برای بارگیری کتابهای الکترونیکی رایگان هستند. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر سایتهای دیگری مانند این را می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار 10 بهترین سایت بارگیری کتاب الکترونیکی به صورت رایگان (بهترین سایت های بارگیری کتاب الکترونیکی) برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.