• خانه
  • وبلاگ
  • 10 بهترین میانبر URL در 2021 برای کوتاه کردن URL های طولانی

10 بهترین میانبر URL در 2021 برای کوتاه کردن URL های طولانی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 بهترین میانبر URL در 2021 برای کوتاه کردن URL های طولانی

برخی از نشانی های اینترنتی موجود در اینترنت می توانند به قدری طولانی باشند که اگر آنها را با شخص دیگری به اشتراک بگذارید ، ممکن است صفحه به طور کامل با متن پیوند از طریق دستگاه های موجود در تلفن هوشمند پوشانده شود. بنابراین ، برای کاربران بسیار دشوار است که URL را با هر کسی به اشتراک بگذارند.

خوشبختانه راهی برای کوتاه کردن URL های بزرگ در اینترنت وجود دارد ، اما آنها همچنان به همان صفحه هدایت می شوند. URL کوچک خواهد بود و ظاهر خوبی خواهد داشت. در اینجا در این مقاله ، ما در مورد بهترین کوتاه کننده URL که می تواند به شما در کوتاه کردن URL های طولانی کمک کند ، نوشته ایم.

لیستی از بهترین کوتاه کننده های URL برای کوتاه کردن URL های طولانی

بنابراین ، اگر به این موضوع علاقه دارید ، به خواندن مقاله ادامه دهید. ما بهترین کوتاه کننده های URL را به اشتراک گذاشته ایم که می تواند به شما کمک کند URL های طولانی را در چند ثانیه کوتاه کنید. بنابراین ، اجازه دهید نگاهی به لیست بهترین کوتاه کننده های URL بیندازیم.

1. بیت.لی

بیت.لی

بسیاری از شما باید از این امر آگاه باشید ، زیرا این یکی از محبوب ترین وب سایت های کوتاه کننده URL است و من مدت طولانی است که از آن استفاده می کنم.

Bit.ly یکی از محبوب ترین کوتاه کننده های URL موجود در آنجا است. باورتان نمی شود ، اما این سرویس ماهانه 10 میلیارد کلیک می کند. علاوه بر این ، پس از کوتاه شدن URL ، برخی از ویژگی های مهم مانند تجزیه و تحلیل زمان واقعی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

2. TinyURL

TinyURL

یکی دیگر از خدمات کوتاه کردن آدرس اینترنتی که مدتهاست وجود دارد TinyURL است. TinyURL به شما امکان می دهد URL های خود را کوتاه کرده و آنها را تغییر دهید.

جالبتر اینکه TinyURL دارای افزونه ها / افزونه هایی برای Chrome و Firefox است که می تواند برای کوتاه کردن اتصالات بدون مراجعه به سایت رسمی مورد استفاده قرار گیرد.

3. در واقع

تخم مرغ

Owly ، با پشتیبانی از یک ابزار مدیریت رسانه های اجتماعی معروف به Hootsuite. برای استفاده از سرویس کوتاه کردن لینک Ow.ly ، باید یک حساب Hootsuite رایگان ایجاد کنید.

برای کوتاه کردن اتصالات ، باید از داشبورد Hootsuite استفاده کنید. نکته اصلی این است که پس از دریافت کوتاه ، می توان از آن برای ردیابی تجزیه و تحلیل ها استفاده کرد.

4. مثال

is.gd

این ساده ترین اختصار URL در لیست است. is.gd یک دستگاه کوتاه کننده URL است که نیازی به کاربران ندارد که به کدهای CAPTCHA یا تأیید اضافی برای کوتاه کردن URL های طولانی اجازه دهند.

علاوه بر کوتاه کننده URL استاندارد ، می توانید URL سفارشی خاص خود را ایجاد کنید ، در حالی که آن را در پست های خود جاسازی می کنید ، آن را بیشتر تشخیص می دهد.

5. Bl.ink

Blink

Bl.ink یکی دیگر از بهترین کوتاه کننده های URL در لیست است که می تواند برای کوتاه کردن URL های طولانی استفاده شود. این یک وب سرویس برتر است ، اما می توانید از نسخه محدود این ابزار به صورت رایگان استفاده کنید.

اگر در مورد طرح رایگان صحبت کنیم ، Bl.ink 1000 پیوند کوتاه ، پیوندهای مارک دار و تغییر مسیرهای نامحدود ارائه می دهد. بنابراین ، Bl.ink یکی دیگر از بهترین کوتاه کننده های URL است که می توانید در نظر بگیرید.

6. تغییر نام تجاری

مارک تجاری مجدد

Rebrandly کمی متفاوت از سایر کوتاه کننده های پیوند ذکر شده در این مقاله است. او به جای کوتاه کردن پیوندهای موجود ، بر ایجاد پیوندهای مارک دار تمرکز می کند.

با Rebrandly ، به راحتی می توانید URL های کاملاً سفارشی ایجاد کنید. نه تنها این ، بلکه می توانید URL های کوتاهی برای دامنه خود مانند techviral> tech.viral دریافت کنید.

7. ShortURL

10 بهترین میانبر URL در 2021 برای کوتاه کردن URL های طولانی

خوب ، اگر به دنبال کوتاه کننده URL رایگان هستید ، ShortURL را امتحان کنید. این یک ابزار وب رایگان است که URL را کوتاه یا پیوند را کاهش می دهد. با نسخه ممتاز شما ویژگی های بیشتری مانند ادغام مرورگر ، پشتیبانی از ادغام برنامه و موارد دیگر را دریافت می کنید.

8. استثنایی

10 بهترین میانبر URL در 2021 برای کوتاه کردن URL های طولانی

Cuttly یک پلت فرم مدیریت ارتباط کامل است که تمام ویژگی های لازم را در یک مکان دارد. با Cuttly ، به راحتی می توانید اتصالات خود را در مراحل آسان کوتاه ، برچسب گذاری ، مدیریت و ردیابی کنید.

با این حال ، مشکل Cuttly این است که یک پلت فرم رایگان نیست. برای استفاده از کوتاه کننده URL Cuttly ، باید یک طرح برتر خریداری کنید.

9. Golinks

10 بهترین میانبر URL در 2021 برای کوتاه کردن URL های طولانی

اگر می خواهید بهره وری را با کمک به تیم خود برای یافتن و به اشتراک گذاری سریع اطلاعات با پیوندهای کوتاه افزایش دهید ، Golinks ممکن است بهترین انتخاب برای شما باشد. نکته جالب در مورد Golinks این است که می تواند با بسیاری از برنامه ها مانند Google Docs ، Github ، Zoom ، Salesforce و موارد دیگر ادغام شود.

10. Lnky

10 بهترین میانبر URL در 2021 برای کوتاه کردن URL های طولانی

خوب ، Lnkiy یک سرویس رایگان است که نسخه کوتاهی از URL های شما را ایجاد می کند. پیوندهای کوتاهی که از طریق Lnkiy ایجاد می کنید را می توانید از درگاه وی جستجو کنید.

بنابراین ، می توانید از Lnkiy برای ایجاد و ردیابی هر پیوند کوتاه در زمان واقعی و اندازه گیری عملکرد آن در طول زمان استفاده کنید.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین و محبوب ترین سرویس های کوتاه کننده URL هستند که می توانید امروزه از آنها استفاده کنید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کند تا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر چیزی برای بحث دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار 10 بهترین کوتاه کننده URL در سال 2021 برای کوتاه کردن URL های طولانی برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.