• خانه
  • وبلاگ
  • 10 بهترین وب سایت برای بارگیری رایگان بازی های رایانه ای

10 بهترین وب سایت برای بارگیری رایگان بازی های رایانه ای

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 بهترین وب سایت برای بارگیری رایگان بازی های رایانه ای

برای گیمرها ، ما با بهترین وب سایت ها برای بارگیری رایگان بازی های رایانه ای در اینجا هستیم. این بازی یک راه عالی برای گذراندن اوقات فراغت است. و همه گیمرها ترجیح می دهند تمام بازی های مدرن را بر روی بازی های رایانه ای خود امتحان کنند.

اما بارگیری بازی ها می تواند یک چالش باشد ، به خصوص اگر هیچ وب سایت بارگیری بازی را نمی شناسید. برای بارگیری بازی ها می توانید به وب سایت های تورنت اعتماد کنید ، اما فایل های بارگیری شده از تورنت ها معمولاً دارای ویروس / بدافزار هستند.

لیست 10 وب سایت برتر برای بارگیری رایگان بازی های رایانه ای

بنابراین اگر می خواهید ایمن بمانید ، همیشه باید بازی ها را از سایت های قابل اعتماد بارگیری کنید. بنابراین ، در این مقاله برخی از بهترین سایت ها را برای بارگیری رایگان بازی ها لیست می کنیم. بنابراین بیایید بررسی کنیم.

1. اسید بازی

بهترین وب سایت ها برای بارگیری رایگان بازی های رایانه ای

این یکی از بهترین سایت هایی است که می توانید به راحتی بازی های مورد علاقه خود را در آن تهیه کنید. سازندگان وب سایت از سیستم هایی مانند جستجو ، رتبه بندی و توصیه ها برای ساختن وب سایتی استفاده کرده اند که به شما کمک می کند بازی مناسب را در کمتر از یک دقیقه پیدا کرده و بارگیری کنید.

می توانید اکثر بازی های رایگان را مستقیماً از سرورهای بارگیری آنها بارگیری کنید. و در آنجا همه بازی ها برای بارگیری با استفاده از ClamAV اسکن می شوند ، بنابراین ایمن ، ایمن و سریع هستند.

2. AllGamesAtoZ

بهترین وب سایت های بارگیری بازی

این یکی از بهترین وب سایت ها است که می توانید تمام بازی های خود را به صورت رایگان در رایانه خود بارگیری کنید. این یک منبع بازی آنلاین رایگان است که لیستی از بازی ها ، بارگیری ها و بررسی بازی ها و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد که پس از بازدید از سایت خواهید آموخت.

رابط کاربری سایت مزیت محسوب نمی شود. با این حال ، حرکت در سایت آسان است. در کل ، این یک وب سایت عالی برای بارگیری رایگان بازی های رایانه ای است.

3. بازی های مگا

بهترین بازی ها برای بارگیری بازی های 2019

اگر به دنبال وب سایتی برای بارگیری بازی های رایانه ای کلاسیک هستید ، باید MegaGames را در نظر بگیرید. این وب سایتی است که مربیان بازی ، تقلب ، اصلاحات ، رفع مشکلات و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد.

رابط کاربری سایت تمیز و منظم است. همچنین بازی های ویدیویی ، شبیه ساز و اخبار بازی را در اختیار شما قرار می دهد.

4. Caiman.us

نحوه بارگیری رایگان بازی های رایانه ای

این یکی از بهترین سایت ها برای دریافت بهترین بازی ها به صورت رایگان در رایانه شما است. این سایت به خاطر مجموعه عظیمی از بازی هایی که دوست دارید روی رایانه خود انجام دهید مشهور است و همه بازی های اینجا رایگان است.

با این حال ، تنها اشکال این است که این سایت فقط بازی های کلاسیک دارد که بر روی رایانه های سطح پایین اجرا می شوند. هیچ بازی رایانه ای مدرن وجود ندارد.

5. گیمرهای رایانه شخصی رایگان

بارگیری رایگان بازی های رایانه ای

FreePCGamers یک وب سایت متمرکز بر بازی های رایگان است. این سایت همه ژانرهای بازی را شامل می شود: اکشن ، ماجراجویی ، گاه به گاه ، بازی برای دختران ، تیراندازی اول شخص ، موزیکال ، پلتفرمر ، مسابقات ، بازی های نقش آفرینی ، شبیه سازی ، ورزش ، استراتژی و موارد دیگر.

6. games.sk کامل

بهترین وب سایت ها برای بارگیری رایگان بازی های رایانه ای

کامل games.sk بازی های اکشن مختلف ، بازی های استراتژی ، بازی های منطقی ، بازی های ماجراجویی ، بازی های ورزشی و مسابقه ای را ارائه می دهد. در این سایت بسیاری از بازی های رایانه ای رایگان را پیدا خواهید کرد که می توانید آنها را به صورت رایگان بارگیری کنید.

رابط کاربری ساده به نظر می رسد ، اما مرور سایت آسان است. در کل ، این یک وب سایت عالی برای بارگیری بازی های رایانه ای رایگان است.

7. بهترین بازی های قدیمی

10+ بهترین وب سایت برتر برای بارگیری رایگان بازی های رایانه ای

خوب ، Best Old Games یکی از بهترین وب سایت هایی است که می توانید برای بارگیری بازی های قدیمی از آن دیدن کنید. خوب ، در این وب سایت بیشتر بازی هایی را خواهید دید که می توانند با کمتر از 2 گیگابایت رم کار کنند. این سایت شامل صدها بازی است و این سایت می تواند شما را به دوران کودکی بازگرداند.

8. اقیانوس بازی ها

بهترین سایت های دانلود بازی رایانه ای

خوب ، اگر به دنبال جدیدترین بازی های رایانه ای هستید ، Ocean of Games مکانی است که باید از آن دیدن کنید. در Ocean of Games می توانید بازی هایی را پیدا کنید که به صورت رایگان ارائه نشده اند. شما می توانید بسیاری از بازی های Ocean of Games را پیدا کنید ، اما به احتمال زیاد آنها مجوز دارندگان حق نسخه برداری اصلی را ندارند.

9. HumbleBundle

یک بسته متوسط

خوب ، HumbleBundle سایتی نیست که بتوانید بازی های رایگان را در آن بارگیری کنید. این پلتفرم به دلیل لیست بازی های فروخته شده مشهور است. معاملات فروش دیوانه کننده هستند و هر از گاهی 80٪ تخفیف برای بهترین بازی ها دریافت خواهید کرد.

آنها همچنین بازی هایی تحت عنوان “آنچه می خواهید بپردازید” دارند که در آنها می توانید هرچیزی که می خواهید برای دسترسی به بازی پرداخت کنید.

10. Itch.io

itch.io

Itch.io یکی دیگر از بهترین پلتفرم ها برای یافتن بازی های رایگان است. آنها کمک های مالی را می پذیرند ، اما در بیشتر موارد بازی ها رایگان هستند. برخی از بازی های ذکر شده در Itch.io خوب هستند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است شما را ناامید کنند.

با این حال ، اگر مدتی را در سایت بگذرانید ، می توانید بازی های شگفت انگیز زیادی پیدا کنید. بنابراین ، Itch.io یکی دیگر از بهترین سایت ها برای بارگیری رایگان بازی ها است.

بنابراین ، اینها بهترین وب سایت ها برای بارگیری رایگان بازی های رایانه ای هستند. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. همچنین ، اگر سایتهای مشابه دیگری می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار 10 وب سایت برتر برای بارگیری رایگان بازی های رایانه ای برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.