• خانه
  • وبلاگ
  • 10 تصویر برتر صفحه آندروید رایگان برای اندروید در سال 2021

10 تصویر برتر صفحه آندروید رایگان برای اندروید در سال 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 صفحه برتر اندروید رایگان برای اندروید در سال 2021

ویژگی اسکرین شات اندروید واقعاً مفید است و گرفتن اسکرین شات از گوشی اندرویدی شما بسیار آسان است. شما باید دکمه صدا و دکمه پاور را همزمان فشار دهید ، آنها را برای یک ثانیه نگه دارید تا اسکرین شات بگیرید.

با این حال ، ابزار اسکرین شات داخلی اندروید به چند ویژگی محدود می شود ، بنابراین وبلاگ نویسان فنی به دنبال عکس های اندرویدی هستند. برنامه های اسکرین شات اندروید معمولاً به کاربران امکان می دهد تا در مورد تصاویر صفحه پست های وبلاگ نظر دهند.

فروشگاه Google Play دارای طیف گسترده ای از اسکرین شات های اندروید است که در این مقاله برخی از آنها را لیست می کنیم.

لیست 10 بهترین برنامه بدون اسکرین شات برای Android برای Android

نکته دیگر این است که این برنامه های صفحه نمایش روی هر دو گوشی هوشمند اندرویدی روت شده و بدون روت کار می کنند. بنابراین ، اجازه دهید نگاهی به لیست بهترین برنامه های کاربردی برای تصاویر بدون روت بیاندازیم.

1. ضبط صفحه AZ

دستگاه ضبط صفحه AZ

AZ Screen Recorder یک برنامه ضبط صفحه است که صفحه Android شما را به صورت ویدئو ضبط می کند. با این حال ، AZ Screen Recorder قابلیت عکس گرفتن از صفحه را نیز دارد.

جالبتر اینکه ، AZ Screen Recorder هیچ علامتی روی عکس گرفته شده از صفحه نمی گذارد. علاوه بر این ، برنامه دارای رابط کاربری عالی است و بر روی تلفن های هوشمند اندرویدی روت شده و بدون روت کار می کند.

2. تصویر لمسی

تصویر صفحه را لمس کنید

Screenshot Touch یکی دیگر از بهترین برنامه های اسکرین شات اندروید در لیست است که می توانید در حال حاضر از آن استفاده کنید. بهترین ویژگی Screenshot Touch این است که شامل طیف گسترده ای از ویژگی ها مانند برش تصاویر ، ضبط پیمایش ، ضبط کل صفحه وب و غیره است.

جدا از این ، رابط کاربری باعث می شود برنامه از دیگران متمایز شود و بر روی تلفن های هوشمند اندرویدی روت شده و بدون روت کار می کند.

3. صفحه اصلی

استاد صفحه نمایش

Screen Master یکی دیگر از برنامه های عالی بدون اسکرین شات برای Android برای Android است که می توانید در حال حاضر از آن استفاده کنید. در مقایسه با ابزار اسکرین شات ، Screen Master ویژگی های بیشتری را ارائه می دهد.

این برنامه به دلیل روشهای مختلف آن برای توضیح تصاویر ، ضبط کل صفحه وب ، دکمه شناور سریع و غیره جالب تر است.

4. لمس کمکی

10 تصویر برتر صفحه آندروید رایگان برای اندروید در سال 2021

خوب ، Assistive Touch کمی متفاوت از سایر برنامه های ذکر شده در مقاله است. این برنامه از خدمات دسترسی اندروید برای گرفتن عکس از صفحه استفاده می کند.

این بدان معناست که برنامه برای گرفتن عکس از صفحه به ابزار پیش فرض عکس صفحه شما متکی است. پس از نصب ، Assistive Touch روش های زیادی برای ضبط و ضبط صفحه نمایش به شما ارائه می دهد.

5. لمس کنید

دست زدن به

اگر به دنبال یک ابزار جهانی ضبط صفحه Android هستید که بتواند صفحه ها را ضبط کند ، صفحه ها را ضبط کند ، تصاویر صفحه را ویرایش کند و غیره ، باید Touchshot را امتحان کنید.

Touchshot یکی از بهترین برنامه های اسکرین شات برای Android است که می توانید در تلفن هوشمند بدون اندروید خود داشته باشید. اگر تلفن هوشمند اندرویدی روت شده ای دارید ، می توانید در حین ضبط صفحه ، نوار وضعیت و نوار کلید را حذف کنید.

6. LongShot

یک شوت از راه دور

LongShot یک برنامه Android است که می تواند به شما اجازه دهد از صفحه نمایش طولانی عکس بگیرید. با استفاده از ویژگی پیمایش اسکرین شات می تواند کل صفحه وب را ضبط کند.

این برنامه روی گوشی های هوشمند روت شده و بدون روت کار می کند و بهترین برنامه اسکرین شات اندرویدی است که می توانید از آن استفاده کنید.

7. اسکریپلن

10 تصویر برتر صفحه آندروید رایگان برای اندروید در سال 2021

Screenple یکی از بهترین برنامه های صفحه نمایش موجود در فروشگاه Google Play برای گرفتن عکس از صفحه است. Screenple علاوه بر گرفتن اسکرین شات ، ویرایشگر و سازماندهی تصویر نیز ارائه می دهد.

حتی یک گزینه پشتیبان گیری ابری رایگان به شما ارائه می دهد تا مهمترین عکس صفحه خود را ذخیره کنید. به طور کلی ، Screenple یک برنامه عالی برای دستگاه های Android بدون ریشه است.

8. انتخاب

انتخاب

Selection یک برنامه اسکرین شات نسبتاً جدید برای Android است که در Google Play Store موجود است. اگرچه فهرست موجود در فروشگاه Google Play اطلاعات زیادی در مورد این برنامه نشان نمی دهد ، اما تنها با یک لمس می تواند اسکرین شات بگیرد. جالبتر اینکه ، پس از گرفتن اسکرین شات ، به کاربران اجازه می دهد تا آن را برش دهند.

9. تصویر از آزمایشگاه Geeks

اسکرین شات توسط Geeks Lab

با استفاده از Screenshot by geeks lab ، باید دکمه روشن / خاموش و دکمه کاهش صدا را فشار دهید تا عکس صفحه را بگیرید.

نه تنها این ، بلکه برنامه چندین عملکرد را برای ویرایش تصاویر از قبیل برش ، پیرایش ، نقاشی و موارد دیگر در اختیار کاربران قرار می دهد. علاوه بر این ، کاربران همچنین می توانند موزاییک ، متن و غیره را به Screenshot By Geeks Lab به تصاویر اضافه کنند.

10. اسکرین شات آسان

اسکرین شات آسان

Screenshot Easy احتمالاً بهترین برنامه عکس بدون صفحه است که در Google Play Store موجود است.

برنامه Screenshot Easy نماد همپوشانی را در بالای صفحه اضافه می کند. نماد همپوشانی در حالی که کارهای دیگری را انجام می دهید ، مانند تماشای ویدیوهای YouTube ، گشت و گذار در وب ، بازی کردن و موارد دیگر ، در آنجا باقی می ماند.

بنابراین ، اینها بهترین اسکرین شات های بدون ریشه هستند که می توانید در تلفن هوشمند اندرویدی خود استفاده کنید. اگر برنامه های مشابه دیگری می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار 10 بهترین برنامه بدون اسکرین شات برای اندروید در سال 2021 برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.