10 جایگزین برتر سندنگار Google در سال 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 جایگزین برتر سندنگار Google در سال 2021

امروزه ما کارهای زیادی را از طریق رایانه ها و تلفن های هوشمند انجام می دهیم. علاوه بر این ، اگر اتصال اینترنت فعال دارید ، همیشه می توانید در حال حرکت کار کنید. اگر در مورد تلفن های هوشمند Android صحبت کنیم ، فروشگاه Google Play انواع مختلفی از برنامه ها را برای افزایش عملکرد ارائه می دهد.

اگر شما یکی از افرادی هستید که ترجیح می دهند در حال حرکت باشید ، ممکن است از قبل در مورد Google Docs اطلاعاتی داشته باشید. این یکی از بهترین اسناد موجود برای ویرایش و مدیریت اسناد است. با استفاده از Google Docs ، می توانید از هر کجا به اسناد خود دسترسی داشته باشید و برای همکاری و اشتراک گذاری باز هستند.

وقتی صحبت از همکاری بی واسطه چند نفر از مکان دور می شود ، هیچ چیز نمی تواند Google Docs را شکست دهد. با این حال ، همیشه بهتر است در مورد جایگزین های آن بدانید. برخی از جایگزین های Google Docs ویژگی های بهتر و قابلیت های همکاری بهتر در زمان واقعی را ارائه می دهند.

همچنین بخوانید: نحوه انتقال همه پست های متنی در Facebook به Google Docs

لیست 10 بهترین جایگزین برای Google Docs

بنابراین در این مقاله ما در مورد برخی از بهترین جایگزین های Google Docs در سال 2020 صحبت می کنیم که می توانید امروز از آنها استفاده کنید.

1. Microsoft Office Online

مایکروسافت آفیس آنلاین

مایکروسافت بزرگترین رقیب گوگل در هر بخش است و درست مانند مجموعه وب آفیس Google ، Microsoft Office Online به کاربران یک ویرایشگر سند کامل ارائه می دهد.

نکته جالب درباره Microsoft Office Online این است که به کاربران امکان می دهد به Excel ، Powerpoint ، Outlook و OneNote دسترسی داشته باشند. کاربران باید اسناد خود را در حساب OneDrive ذخیره کنند تا با Microsoft Office Online همگام شوند.

2. دفتر Zoho

دفتر زوهو

Zoho ابزارهای مفید زیادی ارائه می دهد و Zoho Office یکی از آنها است. Zoho Office شبیه به Google Docs است زیرا به کاربران امکان می دهد اسناد را در دستگاه ها ایجاد ، مدیریت و همگام سازی کنند.

حدس بزن چی شده؟ Zoho Writer از Zoho Office دارای تمام ویژگی هایی است که در Microsoft Word Online پیدا می کنید.

3. OnlyOffice

OnlyOffice

خوب ، OnlyOffice یک سرویس درجه یک است ، اما می توانید از دوره آزمایشی 30 روزه استفاده کنید. این مجموعه اداری آنلاین رایگان دارد ، اما فقط برای استفاده شخصی است. در OnlyOffice ، تقریباً همه ابزارهای ویرایش و همکاری مفیدی را که Google Docs ارائه می دهد پیدا خواهید کرد.

با OnlyOffice ، کاربران می توانند اسناد ، صفحات گسترده و ارائه ها را ایجاد کنند. جالب تر اینکه OnlyOffice به کاربران اجازه می دهد تا Dropbox ، OneDrive ، Google Drive و غیره را متصل کنند.

4. Etherpad

Etherpad

Etherpad یکی از بهترین و شخصی ترین ویرایشگران منبع باز آنلاین است که ویرایش مشارکتی را در زمان واقعی ارائه می دهد.

این سایت نه تنها در زمینه ویرایش و نوشتن اسناد تخصص دارد ، بلکه برای کد نویسی و برنامه نویسی نیز ایده آل است. چیزی که Etherpad را چشمگیرتر می کند ویژگی چت داخلی آن است که می تواند برای چت با مخاطبین زمان واقعی استفاده شود.

5. کاغذ Dropbox

کاغذ Dropbox

خوب ، اگر می خواهید از تمام ویژگی های Google Docs در رابط کاربری بسیار تمیزتر و عالی لذت ببرید ، Dropbox Paper ممکن است بهترین انتخاب برای شما باشد. کاغذ Dropbox به آرامی از نردبان موفقیت بالا می رود و به کاربران اجازه می دهد تا افراد دیگر را برای مشاهده یا ویرایش اسناد دعوت کنند.

همه اسناد ایجاد شده و ویرایش شده در حساب Dropbox ذخیره می شوند. کاربران همچنین از طریق برنامه تلفن همراه Dropbox به اسناد ذخیره شده دسترسی دارند.

6. طعنه

طعنه زدن

خوب ، Quip کمی متفاوت از سایر موارد ذکر شده در مقاله است. این یک جایگزین برای Google Doc نیست ، بلکه یک ابزار وب است که به تیم های فروش کمک می کند تا تجارت را در زمان واقعی تسریع کنند.

این شامل بسیاری از ابزارهای داخلی برای ایجاد یادداشت ، خودکارسازی وظایف ، اختصاص وظایف به اعضای تیم و موارد دیگر است.

7. کد

کد

Coda کاملاً شبیه Quip است ، که در بالا ذکر شده است. اما نکته جالب در مورد Coda این است که طیف گسترده ای از ویژگیهای برنامه ریزی تیم مشترک را در اختیار کاربران قرار می دهد.

در نگاه اول ، Coda ممکن است مانند یک ویرایشگر متن ساده به نظر برسد ، اما می تواند عناصری مانند گرافیک ، جداول ، فیلم ها ، تصاویر و موارد دیگر را اضافه کند. جالبتر اینکه Coda به کاربران اجازه می دهد تا با تایپ کردن “@” اعضای تیم را تگ کنند.

8. Bit.Ai.

Bit.Ai

Bit.Ai در اصل یک ابزار وب است که برای تیم ها و افراد ایجاد شده است ، همه دانش را در یک مکان ایجاد ، همکاری و سازماندهی می کنند. با Bit.Ai می توانید یادداشت ها ، اسناد ، ویکی ، پایگاه های دانش ، پروژه ها و موارد دیگر را ایجاد کنید.

نکته خوب دیگر این است که Bit.Ai می تواند با بسیاری از برنامه هایی که بیشتر با آنها کار می کنید ادغام شود. به طور کلی ، Bit.Ai یک جایگزین عالی برای Google Docs است که می توانید در نظر بگیرید.

9. نوکلینو

نوکلینو

Nuclino ممکن است جایگزینی برای Google Docs در نظر گرفته نشود. با این حال ، دارای تمام ابزارهای اساسی است که به شما امکان می دهد اسناد ایجاد کنید. ابزار وب برای اسناد فنی م effectiveثرتر است.

اگر در مورد رابط کاربری صحبت کنیم ، Nuclino دارای رابط کاربری بصری تری نسبت به Google Docs است ، اما استفاده از آن نیز بسیار پیچیده است.

10. آتش نشانی

صفحه آتش

اگر به دنبال یک کد همکاری و ابزار ویرایش متن منبع باز برای رایانه خود هستید ، Firepad ممکن است بهترین انتخاب برای شما باشد.

اگرچه به اندازه Google Docs خوب نیست ، Firepad دارای ویژگی هایی است که هنگام ویرایش همزمان متن راحت تر است.

دارای ویژگی هایی مانند برجسته سازی متن ، تشخیص حضور ، بازرسی نسخه و موارد دیگر است.

بنابراین ، این ده بهترین جایگزین برای Google Docs است که می توانید امتحان کنید. اگر جایگزین دیگری برای Google Docs می شناسید ، لطفاً در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

انتشار 10 بهترین جایگزین برای Google Docs در سال 2021 برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.