10 جایگزین برتر ES File Explorer در 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 جایگزین برتر ES File Explorer در 2021

تقریباً صدها برنامه مدیریت فایل در فروشگاه Google Play وجود دارد. برخی از آنها خوب هستند ، در حالی که دیگران نرم افزارهای جاسوسی را به دستگاه هایی مانند ES File Explorer اضافه می کنند.

در مورد ES File Explorer ، برنامه مدیریت فایل همچنان محبوب ترین گزینه برای کاربران Android است ، اما با افزودن نرم افزارهای جاسوسی به دستگاه های خود گرفتار شده است.

اگرچه شرکت پشتیبان پرونده ES File Explorer همه اتهامات را رد کرده است ، اما بسیاری از کاربران را دچار تردید کرده است. برنامه محبوب مدیریت فایل ، ES File Explorer ، اکنون در فروشگاه Google Play ممنوع شده است.

لیست 10 بهترین جایگزین برای ES File Explorer

از آنجا که در Google Play Store موجود نیست ، بسیاری از کاربران به دنبال جایگزینی برای ES File Explorer هستند. بنابراین ، اگر شما نیز به دنبال همان هستید ، در مکان مناسب هستید. در این مقاله برخی از بهترین جایگزین های ES File Explorer را به اشتراک می گذاریم. بیایید بررسی کنیم.

1. FileMaster

10 جایگزین برتر ES File Explorer در 2021

خوب ، اگر به دنبال همه چیز برای یک برنامه و سیستم مدیریت فایل برای دستگاه Android خود هستید ، پس به دنبال چیزی جز FileMaster نباشید. FileMaster می تواند به شما در بهینه سازی دستگاه Android خود در کوتاه ترین زمان کمک کند.

حدس بزن چی شده؟ علاوه بر مدیریت فایل اصلی ، FileMaster می تواند به شما در بهینه سازی تلفن خود با ابزار قدرتمند پاک کننده زباله ، مدیر برنامه ، خنک کننده CPU کمک کند. همچنین یک ابزار انتقال فایل ارائه می دهد.

2. PoMelo File Explorer

10 جایگزین برتر ES File Explorer در 2021

PoMelo File Explorer برای کسانی است که به دنبال راهی آسان و سریع برای یافتن فایل های ذخیره شده در دستگاه خود هستند. با PoMelo File Explorer می توانید هر فایلی را که در تلفن هوشمند اندرویدی خود ذخیره شده است مشاهده ، حذف ، منتقل ، تغییر نام یا نشانک گذاری کنید.

همچنین دارای یک بهینه ساز سیستم است که پس از تجزیه و تحلیل مخزن ، فایل های ناخواسته را پاک می کند. شما همچنین یک بهینه ساز تلفن ، ابزار آنتی ویروس و موارد دیگر دریافت می کنید.

3. فایل RS

10 جایگزین برتر ES File Explorer در 2021

RS File بهترین جایگزین EX File Explorer است که می توانید در تلفن هوشمند Android خود استفاده کنید. با استفاده از فایل RS می توانید فایلها را برش ، کپی ، چسباندن ، انتقال دهید.

همچنین بسیاری از ویژگی های دیگر مانند ابزار تجزیه و تحلیل دیسک ، دسترسی به درایو ابری ، دسترسی به LAN ، root explorer و موارد دیگر را به شما ارائه می دهد.

4. Solid Explorer

Solid Explorer

پس از حذف ES File Explorer ، Solid Explorer کاربران زیادی را به دست آورد. Solid Explorer بهترین رقیب ES File Explorer بود ، اما از آنجا که ES File Explorer از Google Play Store حذف شد ، تنها برنامه مدیریت فایل است که به آن نزدیک می شود.

برنامه مدیریت فایل برای Android دارای طراحی مواد است و دارای تمام ویژگی هایی است که در ES File Explorer پیدا می کنید.

5. فرمانده کل

فرمانده کل

Total Commander یکی از قدرتمندترین برنامه های مدیریت فایل موجود برای گوشی های هوشمند اندرویدی است. از مدیریت فایل گرفته تا استخراج فایل ها به ابر ، Total Commander می تواند به شما در بسیاری موارد کمک کند.

تا کنون ، این یکی از محبوب ترین جایگزین های ES File Explorer با پشتیبانی از ابر ، پشتیبانی از افزونه ، نشانک های فایل و غیره است.

6. مدیر فایل ASTRO

Astro File Manager

ASTRO File Manager یک برنامه مدیریت فایل است ، اما دارای برخی ویژگی های اضافی است. به عنوان مثال ، می تواند فایل های باقی مانده ، فایل های ناخواسته و غیره را پیدا و پاک کند. در مورد عملکردهای مدیریت فایل ، ASTRO File Manager دارای تمام عملکردهای لازم برای مدیریت کارآمد فایل است.

7. Cx File Explorer

Cx File Explorer

Cx File Explorer یکی از بهترین و سبک ترین برنامه های مدیریت فایل در لیست است که به دلیل رابط کاربر پسند معروف است. در حالی که اکثر برنامه های کاربردی مدیریت فایل Android بر بهبود قابلیت استفاده از دسترسی به فایل تمرکز می کنند ، Cx File Explorer بر دسترسی به پرونده ها در NAS (ذخیره سازی شبکه) تمرکز می کند.

منظور ما از NAS این است که شما به فایل های ذخیره شده در ذخیره سازی مشترک یا از راه دور مانند FTPS ، FTP ، SFTP ، SMB و غیره دسترسی دارید.

8. Amaze File Manager

مدیریت فایل شگفت انگیز

Amaze File Manager یک برنامه مدیریت فایل منبع باز برای Android است. برنامه رایگان برای بارگیری است و هیچ تبلیغی را نشان نمی دهد.

دارای کلیه ویژگی های اصلی مدیریت فایل برای پاسخگویی به تمام نیازهای شما. همچنین دارای ویژگی های پیشرفته برای کاربران حرفه ای مانند اشتراک فایل FTP و SMB ، Explorer root ، مدیر برنامه و موارد دیگر است.

9. فایل های Google

فایل های گوگل

فایل های Google ممکن است بهترین جایگزین ES File Explorer در لیست نباشند ، اما ارزشش را دارد. برنامه مدیریت فایل Google به دلیل شناسایی زباله های ذخیره سازی هوشمند شناخته شده است.

به طور خودکار فایل های ناخواسته را که باید از تلفن هوشمند پاک شوند ، تشخیص داده و نمایش می دهد. علاوه بر این ، Files by Google دارای کلیه ویژگی های اصلی مدیریت فایل است که از یک برنامه مدیریت فایل انتظار دارید.

10. FX File Explorer

FX File Explorer

FX File Explorer یک برنامه مدیریت فایل بدون آگهی است که می توانید امروز از آن استفاده کنید. رابط کاربری FX File Explorer مهمترین بخش برنامه نیست ، اما این خلأ را انجام می دهد و بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد و پیشرفته را ارائه می دهد.

FX File Explorer از چندین پنجره پشتیبانی می کند ، به این معنی که می توانید چندین پوشه را همزمان مدیریت کنید. وقتی صحبت از حریم خصوصی به میان می آید ، FX File Explorer آن را کاملاً جدی می گیرد. این برنامه هیچ گونه تبلیغاتی را نشان نمی دهد و فعالیت کاربر را ردیابی نمی کند.

بنابراین ، اینها بهترین جایگزین ها برای ES File Explorer هستند که می توانید در حال حاضر از آنها استفاده کنید. اگر برنامه های مشابه دیگری می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

انتشار 10 بهترین جایگزین برای ES File Explorer در سال 2021 برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.