• خانه
  • وبلاگ
  • 10 جایگزین برتر Gmail رایگان در 2021 (جدیدترین)

10 جایگزین برتر Gmail رایگان در 2021 (جدیدترین)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین جایگزین های رایگان برای Gmail

در صورت نیاز به انتخاب بهترین سرویس ایمیل ، Gmail را انتخاب می کنیم. شکی نیست که Gmail در حال حاضر غالب ترین ارائه دهنده ایمیل است. اما همیشه جایی برای جایگزین های آن وجود دارد.

سایر ارائه دهندگان خدمات ویژگی های بیشتری مانند ناپدید شدن ایمیل ها ، عدم محدودیت در پیوست ها و غیره را ارائه می دهند. بنابراین در این مقاله ، ما تصمیم گرفتیم لیستی از بهترین گزینه های Gmail برای ارسال و دریافت ایمیل را به اشتراک بگذاریم.

همچنین بخوانید: نحوه پیگیری آدرس IP فرستنده و فرستنده در Gmail

لیست 10 بهترین جایگزین رایگان Gmail

ما تمام خدمات ایمیل ذکر شده در مقاله را آزمایش کردیم. اینها خدمات ایمن ایمیل هستند و ویژگی های بهتری نسبت به Gmail ارائه می دهند. بنابراین ، بیایید بهترین جایگزین های Gmail را بررسی کنیم.

1. ProtonMail

ProtonMail

این یکی از بهترین گزینه ها برای مراقبت بیشتر از حریم خصوصی شما است ، زیرا این سرویس توسط CERN ایجاد شده است. بنابراین ، بهترین حفاظت از محرمانه بودن تضمین می شود. اما دارای دو نسخه است ، یکی پرداخت می شود و دیگری رایگان است ، اما جالب ترین چیز این است که نسخه رایگان شامل تبلیغات نمی شود.

این دستگاه 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی در نسخه اصلی خود ارائه می دهد که برای ذخیره تمام ایمیل های شخصی و حرفه ای شما کافی است. با این حال ، اگر می خواهید فضای ذخیره سازی بیشتری داشته باشید ، می توانید با مشترک شدن در یکی از برنامه های برتر آن ، آن را گسترش دهید ، که به سادگی گزینه های سفارشی سازی و ذخیره سازی بیشتری را به شما ارائه می دهد.

2. ایمیل GMX

نامه GMX

GMX Mail یکی از شناخته شده ترین و پرکاربردترین جایگزین های Gmail و Hotmail است ، امنیت یکی از ارزش های اصلی آن است. دارای فیلترهایی جهت جلوگیری از ورود هرزنامه ها می باشد و قابلیت اطمینان بیشتری را فقط برای ایمیل هایی که از رمزگذاری SSL استفاده می کنند ، ارائه می دهد.

هیجان انگیزترین چیز این است که این سرویس پستی شناخته شده فضای نامحدودی برای ایمیل های ما در اختیار ما قرار می دهد و نه تنها ما حتی می توانیم پیوست ها را تا 50 مگابایت ارسال کنیم ، که در مقایسه با سایر خدمات رایگان بد نیست. علاوه بر این ، می توانیم از طریق برنامه تلفن همراه آن به حساب خود دسترسی پیدا کنیم. بله ، او همچنین مشتری تلفن همراه خود را دارد.

3. نامه زوهو

نامه زهو

این پلت فرم کار محور است ، اما این بدان معنا نیست که نمی توانید از این سرویس برای استفاده شخصی استفاده کنید. البته می توانید از آن برای اهداف خود استفاده کنید.

Zoho Corporation یک گروه پیشگام در همکاری آنلاین است. با نرم افزارهای اداری مانند تقویم ، مدیر وظیفه یا پیام های فوری و بسیاری دیگر ادغام شده است. با این حال ، استفاده از آن به سادگی بصری است و از حریم خصوصی کاربران مراقبت می کند.

با این حال ، نسخه شخصی به صورت رایگان در دسترس است و به شما امکان می دهد ایمیل های جدید را با پسوندهای رایگان پیکربندی کنید. در حال حاضر ، اگر در مورد استفاده و رابط کاربری آن صحبت کنیم ، اجازه دهید توضیح دهم که رابط کاربری تمیز و واضحی دارد.

4. نیوتن میل

نیوتن میل

Newton Mail معروف یک گزینه جذاب و منظم برای دریافت و مدیریت حرفه ای حساب ایمیل شما است. علاوه بر این ، زیرا پیشرفت های آن قابل توجه است: توانایی استفاده از چندین سیستم عامل و دستگاه ، تأیید رسید و خواندن آنچه ارسال می کنیم ، توانایی لغو و حذف ایمیل ها یا خواب زمستانی دریافت پیام ها و موارد دیگر ، به طوری که اساساً همه این موارد منحصر به فرد ویژگی ها این سرویس را به عنوان جایگزینی برای Gmail به یکی از بهترین گزینه ها تبدیل می کند.

مزیت دیگر این است که اطلاعات مربوط به مشخصات فرستنده را ارائه می دهد ، که در صورت دریافت ایمیل از یک فرد غریبه بسیار جالب است. با این حال ، نیوتن رایگان نیست ، اما نگران نباشید ، زیرا به سادگی به ما امکان می دهد خدمات وی را بدون پرداخت 14 روز امتحان کنیم.

5. خوش میل

Hushmail

این سرویس ایمیل معروف به عنوان ضمانت امنیت تبلیغ می شود. در واقع ، استفاده از آن ، به ویژه در زمینه مراقبت های بهداشتی ، برای ارتباط با بیماران و متخصصان پزشکی گسترش یافته است.

این برنامه رمزگذاری پیام ها را از طریق استانداردهای منبع باز OpenPGP ارائه می دهد و از اتصالات SSL / TLS محافظت می کند که از داده ها در برابر افراد ناشناس ، آژانس های تبلیغاتی و هرزنامه ها محافظت می کند.

البته نه تنها این ، حتی این سرویس ایمیل شناخته شده ، البته Hushmail همچنین به آدرس های ایمیل مستعار جایگزین اجازه می دهد آدرس واقعی را مخفی کنند ، همه در یک سرویس. علاوه بر این ، به شما این امکان را می دهد که پیامهایی با محتوای حساس با حفاظت از رمز عبور حتی برای کاربرانی که حساب Husmail ندارند ارسال کنید.

6. MailDrop

MailDrop

این یکی از بهترین راه ها برای ایجاد آدرس های ایمیل جعلی است که مانع از ارسال ایمیل اصلی ما فقط برای خلاص شدن از هرزنامه ها یا اگر می خواهید در انجمن یا وب سایتی که کاملاً قابل اعتماد نیست مشترک شوید. همانطور که در این سرویس ، ما می توانیم آدرس ایمیل خود را ایجاد کنیم یا حتی آدرسهای ارائه شده توسط خود سرویس را دریافت کنیم.

معایب MailDrop این است که حداکثر 10 پیام را ذخیره می کند. با این حال ، هیجان انگیزترین نکته در مورد این سرویس پستی عالی این است که برای استفاده از این سرویس نیازی به ثبت نام نداریم.

7. ایمیل یام

یامبایلیل

این سرویس پستی معروف ، البته ، من در مورد Yambuumail صحبت می کنم ، از طریق بودجه جمعی یا تأمین سرمایه جمعی ایجاد شده است ، و نه تنها این ، حتی این سرویس پستی شناخته شده امنیت بیشتری ، ردیابی پیام ، جلوگیری از خواندن گیرندگان خاص را ارائه می دهد و حتی پیشنهادات و قابلیت تخریب خودکار ایمیل ها.

با این حال ، می توانید ایمیل های تضمین رمزگذاری یک حساب را به عنوان یک سرویس رایگان ارسال و دریافت کنید. و با این حال نسخه پولی آن فقط همه خدمات را از جمله همگام سازی سایر حساب های ایمیل ما را به ما ارائه می دهد.

8. Mail.com

Mail.com

Mail.com یکی از شناخته شده ترین و پرکاربردترین جایگزین های Gmail و Hotmail است و یکی از بهترین ویژگی های این سرویس ایمیل این است که می توانید دامنه ایمیل مورد علاقه خود را انتخاب کنید. این سرویس فضای ذخیره سازی نامحدودی را ارائه می دهد ، زیرا می توانید پیوست ها را تا 50 مگابایت در هر فایل ارسال کنید و حتی می توانید از ایمیل تلفن های هوشمند خود استفاده کنید.

9. ارسال مجدد

ارسال مجدد

این یک سرویس ایمیل معروف است که توسط rediff.com ، یک شرکت هندی در سال 1996 تأسیس شده است. و نه تنها این ، حتی این سرویس ایمیل معروف نیز به عنوان ضمانت امنیت تبلیغ می شود زیرا بیش از 95 میلیون کاربران ثبت شده

علاوه بر این ، این سرویس پستی معروف خدمات خود را به صورت رایگان ارائه می دهد ، که در آن می توانید ایمیل های نامحدود با امنیت محرمانه بودن تضمین شده ارسال و دریافت کنید.

10. نامه 10 دقیقه ای

نامه 10 دقیقه ای

البته این سرویس پستی معروف ، 10minutemail ، یک سرویس ایمیل استاندارد نیست ، زیرا دارای گزینه ای عالی است که همه ارائه دهندگان خدمات پستی رایگان ارائه نمی دهند.

بله ، این ارائه دهنده خدمات پستی آدرس های ایمیل موقت را به ما ارائه می دهد که فقط 10 دقیقه طول می کشد. در این مدت ، می توانید پیامها را به سادگی بخوانید ، به آنها پاسخ دهید و آنها را از طریق پست ارسال کنید.

اما بعد از 10 دقیقه چه اتفاقی می افتد؟ پس از این 10 دقیقه ، حساب و پیام های شما برای همیشه حذف می شوند. بنابراین ، این سرویس در مواردی که کاربران مجبور به ارائه آدرس ایمیل برای تکمیل ثبت برخی از صفحات وب نامعتبر هستند ، می تواند مفید باشد.

بنابراین ، اینها بهترین جایگزین های Gmail هستند که می توانید در نظر بگیرید. اگر خدمات دیگری مانند این را می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! آیا می توانید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید؟

10 بهترین جایگزین رایگان Gmail در سال 2021 (جدیدترین) برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.