• خانه
  • وبلاگ
  • 10 جایگزین برتر PayPal برای 2021 | برای پرداخت آنلاین

10 جایگزین برتر PayPal برای 2021 | برای پرداخت آنلاین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 جایگزین برتر PayPal برای 2021 |  برای پرداخت آنلاین

امروزه ، حداکثر تعداد کاربران معمولاً بیش از آفلاین خرید آنلاین می کنند. دلیل این امر این است که امروزه خرید آنلاین بسیار مطمئن تر از خریدهای آفلاین است.

هنگام خرید آنلاین ، ما معمولاً از کارتهای اعتباری / اعتباری و بانکداری اینترنتی خود برای تکمیل خرید و پرداخت استفاده می کنیم.

اما امروزه علاوه بر کارت و بانکداری اینترنتی ، از چندین کیف پول مجازی یا خدمات پرداخت نیز استفاده می کنیم و در بین این خدمات یکی از سرویس های معروف PayPal است.

PayPal چیست و چگونه کار می کند؟

شرکت معروف آمریکایی که سیستم پرداخت آنلاین جهان را مدیریت می کند ، البته PayPal از نیاز به ایجاد روش های جدید پرداخت برای معاملات تجاری انجام شده از طریق اینترنت ناشی می شود. به عنوان یک شرکت در سال 1998 تاسیس شد.

ما در مورد یک شرکت ترکیبی مستقر در سن خوزه ، کالیفرنیا ، ایالات متحده صحبت می کنیم. تحت پوشش PayPal Holdings Inc. ، در حال ایجاد جایگزینی برای روش های پرداخت آنلاین است که به عنوان واسطه ای برای پرداخت بین بانک و فروشگاه های آنلاین عمل می کند.

لیست 10 بهترین جایگزین برای Paypal

اما صبر کنید ، این بدان معنا نیست که تنها یک سرویس در دسترس است ، بله ، من در مورد گزینه های PayPal صحبت می کنم. بنابراین ، امروز در این مقاله برخی از بهترین جایگزین های Paypal را برای پرداخت های آنلاین لیست می کنیم.

1. Google Pay

10 جایگزین برتر PayPal برای 2021 | برای پرداخت آنلاین

سرویس Google Pay کیف پول قدیمی Google است که به Google Pay تغییر نام داده است. اگرچه غول فناوری گوگل نام سرویس را تغییر داد ، اما ویژگی ها بدون تغییر باقی ماند.

Google Pay به ما این امکان را می دهد تا از طریق حساب بانکی خود به سرعت پول را مستقیماً به بانک شما ارسال و دریافت کنیم. بنابراین ، می توانید بگویید که ویژگی های کاملاً مشابه PayPal را دارد.

2. پایونیر

10 جایگزین برتر PayPal برای 2021 | برای پرداخت آنلاین

Payoneer یک سرویس پرداخت است که به شما امکان می دهد از طریق MasterCard پیش پرداخت ، خریدهای آنلاین انجام دهید ، که هر کاربر آن را از طریق پست دریافت می کند.

همچنین می توانید به راحتی پول را با کارت اعتباری یا انتقال بانکی شارژ کنید ، اما حتی هزینه های نگهداری سالانه نیز بسیار کم است. علاوه بر این ، این سرویس تقریباً در همه کشورهای جهان در دسترس است.

3. برین تری

10 جایگزین برتر PayPal برای 2021 | برای پرداخت آنلاین

Braintree یک بخش شناخته شده از PayPal است که در شیکاگو مستقر است و از سال 2007 به طور مداوم در حال رشد است.

برخی از ویژگی های این پلتفرم شامل درگاه پرداخت ، صورتحساب ، ذخیره کارت اعتباری است و همچنین به شرکت ها اجازه می دهد پرداخت های کارت اعتباری آنلاین و از طریق یک حساب تجاری را بپذیرند.

4. روی & پرداخت کلیک کنید

10 جایگزین برتر PayPal برای 2021 | برای پرداخت آنلاین

Klik & Pay یک بستر پرداخت آنلاین است که انواع مختلف پرداخت مانند بدهی ، چک ، هزینه ، اشتراک ، ایمیل یا پیامک و غیره را ارائه می دهد.

از این نظر ، این یک ابزار پرداخت است که به شما انعطاف پذیری زیادی در دریافت و ارسال پول می دهد. علاوه بر این ، این ارائه دهنده خدمات پرداخت بین المللی ، البته ، Klik & Pay به مدت 17 سال در سراسر جهان فعالیت می کند و به بازرگانان خدمات رسانی می کند.

5. همدست

10 جایگزین برتر PayPal برای 2021 | برای پرداخت آنلاین

Paymate برای تجار مستقر در استرالیا و نیوزلند در نظر گرفته شده است که از طریق وب سایت یا eBay خود معامله می کنند. در هر صورت ، خریدهای مصرف کنندگان از سراسر جهان را نیز می پذیرد.

زیرا خریداران بین المللی می توانند بدون ایجاد حساب Paymate ، با کارت های اعتباری خود ، تراکنش های خود را با امنیت کامل انجام دهند.

6. پايزا

10 جایگزین برتر PayPal برای 2021 | برای پرداخت آنلاین

Payza یک پلت فرم پرداخت آنلاین معروف است که به شما امکان می دهد در بیش از 190 کشور جهان و 21 ارز مختلف پول ارسال و دریافت کنید.

بنابراین در Payza می توانید وجوهی را از طریق کارت های اعتباری یا حواله های بانکی به حساب اضافه کنید. برعکس ، هزینه های دریافت شده توسط این سرویس در مقایسه با PayPal معروف بسیار پایین است.

7. نوار

10 جایگزین برتر PayPal برای 2021 | برای پرداخت آنلاین

Stripe یک استارتاپ سریع در حال رشد است که به شما امکان می دهد نیاز به یک حساب تجاری یا دروازه را از بین ببرید. این نرم افزاری است که تمام نیازهای پرداخت شما را مدیریت می کند ، از ذخیره سازی کارت گرفته تا مدیریت اشتراک تا پرداخت های مستقیم به حساب بانکی شما.

8. Skrill

10 جایگزین برتر PayPal برای 2021 | برای پرداخت آنلاین

Skrill ، که قبلاً به عنوان Moneybookers شناخته می شد ، دارای برخی ویژگی های هیجان انگیز مانند سهمیه راه اندازی رایگان با قیمت مناسب و قابلیت ارسال پیام های متنی مستقیم از حساب شما است.

این سرویس علاوه بر اینکه جایگزینی برای PayPal است ، برای تجار بین المللی نیز توصیه می شود ، زیرا به سادگی به شما امکان می دهد موجودی حساب خود را در عرض چند دقیقه به یک کارت نقدی پیش پرداخت منتقل کنید.

9. دوولا

10 جایگزین برتر PayPal برای 2021 | برای پرداخت آنلاین

Dwolla شباهت زیادی به سرویس پرداخت معروف ، البته PayPal دارد ، زیرا به سادگی به شما اجازه می دهد تقریباً هر کاری را انجام دهید ، مانند ارسال پول برای دوستان خود برای پذیرش پرداخت در شرکت شما.

هیجان انگیزترین نکته در مورد این سرویس این است که اگر هر دو طرف حساب Dwolla داشته باشند ، می توانند با نام خود ، شناسه فیس بوک ، نام کاربری توییتر ، حساب LinkedIn ، شماره تلفن یا آدرس ایمیل پرداخت کنند.

10. ما پرداخت می کنیم

10 جایگزین برتر PayPal برای 2021 | برای پرداخت آنلاین

WePay علاوه بر خدمات عالی به مشتریان و محافظت بسیار خوب در برابر تقلب ، جایگزین استثنایی PayPal است ، زیرا به کاربران امکان می دهد بدون خروج از وب سایت با استفاده از یک دستگاه مجازی خرید انجام دهند.

علاوه بر این ، این سرویس ظاهر حرفه ای تری به وب سایت خود می بخشد ، اما به نظر می رسد این سرویس بیشتر بر روی منافع کاربران تمرکز دارد ، نه فقط بر روی شماره کارت اعتباری آنها.

بنابراین ، اینها بهترین جایگزین ها برای PayPal هستند. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار 10 بهترین جایگزین برای PayPal برای 2021 برای پرداخت آنلاین ابتدا در TechViral ظاهر شد.