10 سایت برتر بارگیری رایگان کتاب در 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 سایت برتر بارگیری رایگان کتاب در 2021

خواندن مفید است و همه باید هر روز چیزی بخوانند. خواندن کتاب نه تنها زبان انگلیسی شما را بهبود می بخشد ، بلکه تخیل و خلاقیت شما را نیز تقویت می کند.

فناوری در چند سال گذشته پیشرفت کرده است و خواندن کتاب راحت تر یا آسان تر نشده است.

امروزه می توانیم روی تلفن همراه ، رایانه ، کیندل و موارد دیگر کتاب بخوانیم. نه تنها این ، بلکه بسیاری از کتابها نیز در قالب PDF در دسترس بودند.

در حال حاضر وب سایت های زیادی در وب وجود دارد که کتاب های رایگان ارائه می دهند. شما می توانید این کتاب ها را بدون هزینه ای بارگیری کنید.

لیست 10 سایت برتر برای بارگیری رایگان کتاب

بنابراین در این مقاله تصمیم گرفتیم لیستی از بهترین وب سایت ها را برای مطالعه و بارگیری کتاب های رایگان به اشتراک بگذاریم. اینها بهترین سایت هایی هستند که دارای کتاب های رایگان هستند و موضوعات بسیاری مانند رمان عاشقانه ، کتابهای خودیاری ، راهنمای فناوری و موارد دیگر را پوشش می دهند.

1. PDFDrive

10 سایت برتر بارگیری رایگان کتاب در 2021

PDFDrive یکی دیگر از وب سایت های برتر در لیست است که می توانید کتابهای رایگان را از آن بارگیری کنید. حدس بزن چی شده؟ این سایت دارای تبلیغات مزاحم ، محدودیت بارگیری نیست. برای جستجوی کتاب مورد علاقه خود باید از نوار جستجو استفاده کنید.

اگر سایت دارای کتاب مورد نظر شما باشد ، گزینه بارگیری را دریافت خواهید کرد. این سایت از داستانی تا خودیاری ، همه ژانرهای کتاب را پوشش می دهد.

2. نویسنده

نویسنده

این یکی دیگر از بهترین سایت های موجود در لیست است که می توانید کتابهای با کیفیت بالا را از آن بارگیری کنید. نکته خوب این است که Authorama دارای مجموعه خوبی از کتابهای منتخب است که می توانید مستقیماً در مرورگر بخوانید.

علاوه بر این ، همه کتابها در حوزه عمومی در دسترس بودند ، به این معنی که خواندن و توزیع آنها رایگان است.

3. کتابخانه را باز کنید

باز کردن کتابخانه

خوب ، کتابخانه باز مجموعه گسترده ای از کتاب های رایگان دارد که هر دسته ای را که فکر می کنید را پوشش می دهد. کتابهای موجود در کتابخانه باز در قالبهای مختلف مانند PDF ، MOBI ، EPUB و سایر موارد بارگذاری می شوند.

این سایت همچنین دارای یک گزینه جستجوی پیشرفته است که به شما امکان می دهد کتابهای الکترونیکی را براساس نویسندگان یا عناوین جستجو کنید.

4. پروژه گوتنبرگ

پروژه گوتنبرگ
پروژه گوتنبرگ

خوب ، این یکی از بزرگترین و قدیمی ترین منابع کتابهای الکترونیکی رایگان در اینترنت است. این سایت بیش از 70،000+ کتاب قابل بارگیری دارد که موضوعات مختلف را پوشش می دهد.

همچنین به شما امکان می دهد کتاب ها را در قالب های مختلف مانند EPUB ، MOBI Kindle ، HTML و قالب متن بارگیری کنید.

5. کتابخوان

کتابخوان

اگر به دنبال وب سایتی هستید که کتابها را در قالب PDF ارائه دهد ، Bookboon ممکن است بهترین سایت برای شما باشد. رابط کاربری سایت کتابها را به دسته های مختلف تقسیم می کند.

این یکی از بزرگترین شرکت های چاپ آنلاین کتاب الکترونیکی در جهان است ، با بیش از 50 میلیون کتاب در قالب PDF در دسترس است.

6. چاپ را بخوانید

چاپ را بخوانید

این یکی دیگر از سایت های برتر در لیست است که هزاران کتاب آنلاین را در اختیار شما قرار می دهد. این سایت به شما امکان می دهد آنچه را که قبلاً خوانده اید و آنچه که می خواهید در آینده بخوانید پیگیری کنید. علاوه بر این ، این سایت توصیه هایی را بر اساس قرائت های قبلی شما به شما نشان می دهد.

7. کتابخانه پیدایش

10 سایت برتر بارگیری رایگان کتاب در 2021

خوب ، کتابخانه پیدایش ممکن است یک سایت بسیار محبوب نباشد ، اما احتمالاً یکی از بهترین وب سایت ها برای بارگیری کتابهای PDF رایگان است. نکته جالب درباره کتابخانه پیدایش این است که کتابهایی به زبانهای مختلف دارد.

کتابخانه پیدایش به عنوان یک موتور جستجوی کتاب عمل می کند که در آن شما باید نام کتاب را جستجو کنید و نتایج جستجوی حاوی کتاب را به شما نشان می دهد.

8. کتابهای غذایی

کتابهای غذایی
کتابهای غذایی

این یکی دیگر از سایت های برتر در لیست است که بیش از 10000+ کتاب الکترونیکی در پایگاه داده خود دارد. با این حال ، برخلاف سایر وب سایت ها ، Feedbooks همچنین از شما می خواهد که برای بارگیری کتابهای موجود در حوزه عمومی در یک حساب کاربری ثبت نام کنید.

در سایت کتابهایی از بخشهای مختلف مانند رمان های معمایی ، اکشن ، فانتزی ، کتابهای دانشگاهی و موارد دیگر را خواهید یافت.

9. فروشگاه کیندل (آمازون)

فروشگاه کیندل (آمازون)
فروشگاه کیندل (آمازون)

خوب ، Kindle Store یک فروشگاه تجارت الکترونیکی آنلاین است که توسط آمازون اداره می شود. همه کتابهای موجود در Kindle Store از طریق برنامه Amazon Kindle قابل دسترسی هستند.

این یک سرویس اشتراک است که برای دسترسی به بیش از 1.5 میلیون کتاب ، باید ماهانه هزینه پرداخت کنید. اگر درباره محتوا صحبت کنیم ، این سرویس دارای کتابهای نویسندگان مشهور مانند راسکین باند ، چتان باگات ، آمیش ، جفری آرچر و دیگران است.

10. کتابهای Google Play

10 سایت برتر بارگیری رایگان کتاب در 2021

افراد کمی می دانند ، اما فروشگاه Google Play بخش ویژه ای برای کتاب ها دارد. هنگامی که می توانید از تلفن هوشمند یا رایانه Android خود به کتابهای Google Play دسترسی پیدا کنید.

این یکی از مکانهای عالی برای بارگیری کتابهای رایگان در قالب PDF است. حتی می توانید از اعتبار جایزه Google Opinion خود برای خرید کتاب از کتابهای Google Play استفاده کنید.

بنابراین ، این ده سایت برتر برای بارگیری رایگان کتاب ها در سال 2020 هستند. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

انتشار 10 سایت برتر برای بارگیری رایگان کتاب ها در سال 2021 برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.