• خانه
  • وبلاگ
  • 10 سرویس ایمیل رایگان / ارائه دهندگان خدمات در 2021

10 سرویس ایمیل رایگان / ارائه دهندگان خدمات در 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 سرویس ایمیل رایگان / ارائه دهندگان خدمات در 2021

خدمات ایمیل به عنوان یک گزینه تماس آسان برای افراد عمل می کند. از طریق خدمات ایمیل ، همه می توانند اسناد خود را به اشتراک بگذارند ، کار خود را مدیریت کنند ، با افراد دیگر صحبت کنند و غیره. در حال حاضر خدمات ایمیل زیادی در وب وجود دارد که هرکسی می تواند ثبت نام کرده و از آنها استفاده کند.

با این حال ، هر سرویس بهترین نیست. برخی فضای ذخیره نامحدود ارائه می دهند ، در حالی که برخی دیگر بر حفظ حریم خصوصی تمرکز می کنند. بنابراین در این مقاله ، ما تصمیم گرفتیم لیستی از بهترین خدمات ایمیل رایگان و ارائه دهندگان خدمات را که امروز می توانید استفاده کنید به اشتراک بگذاریم.

لیست 10 بهترین سرویس ایمیل / ارائه دهندگان خدمات رایگان

ما از این خدمات ایمیل استفاده کرده ایم و هزینه و زمان زیادی برای شما هزینه دارد. بنابراین ، اجازه دهید نگاهی به بهترین سرویس های ایمیل / ارائه دهندگان خدمات رایگان بیندازیم.

1. Gmail

جیمیل

اگر از خدمات Google استفاده می کنید ، ممکن است با Gmail آشنا باشید. Gmail یک سرویس ایمیل Google است که به شما امکان می دهد ایمیل ها را مبادله کنید. با Gmail ، می توانید پیوست ها را ارسال کنید ، ایمیل ها را برنامه ریزی کنید و موارد دیگر.

با هر حساب Google 15 گیگابایت فضای ذخیره رایگان دریافت می کنید. می توانید از این ظرفیت ذخیره سازی برای ذخیره ایمیل های مهم ، عکس ها ، فیلم ها ، اسناد و موارد دیگر استفاده کنید.

2. چشم انداز

چشم انداز

Microsoft Outlook در حال حاضر دومین سرویس پست الکترونیکی است که می توانید از آن استفاده کنید. با Outlook ، نه تنها می توانید ایمیل ارسال و دریافت کنید ، بلکه قرارهای جدید ، وظایف و موارد دیگر را ایجاد کنید.

همچنین به شما امکان می دهد ایمیل های مهم را از قبل برنامه ریزی کنید. Outlook برای Android و iOS نیز در دسترس است.

3. Mail.com

نامه

خوب ، Mail.com یکی دیگر از بهترین ارائه دهندگان خدمات ایمیل در لیستی است که می توانید در نظر بگیرید. این اساساً یک سرویس پست الکترونیکی رایگان است که شامل دامنه ایمیل ، دسترسی به تلفن همراه و ویژگی جمع آوری نامه است.

Mail.com 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی آنلاین رایگان در اختیار شما قرار می دهد. می توانید از این مخزن برای ذخیره ایمیل های مهم خود استفاده کنید. Mail.com همچنین دارای برنامه مخصوص خود است که برای کاربران Android و iOS در دسترس است.

4. نامه زوهو

نامه زوهو

اگر به دنبال راه حل ایمن و مطمئن ایمیل تجاری هستید ، باید نامه Zoho را امتحان کنید. نامه Zoho تقویم ، مخاطبین ، وظایف ، یادداشت ها و نشانک ها را مستقیماً در صندوق ورودی شما در اختیار شما قرار می دهد.

علاوه بر ایمیل ، ایمیل های Zoho بسیاری از ویژگی های دیگر مانند ویژگی های همکاری را به شما ارائه می دهند. حتی می توانید وظایف ، رویدادها ، یادداشت ها و موارد دیگر را ایجاد کنید.

5. یاهو! نامه

یاهو!  نامه

یاهو میل هنوز از نظر تصمیمات شخصی / تجاری رقیب شایسته ای برای Gmail است. Yahoo Mail جدید ویژگی های هیجان انگیزی را در مقایسه با نسخه قدیمی ارائه می دهد.

آخرین نسخه Yahoo Mail نیز دارای یک تقویم یکپارچه بوده و طرح زمینه و طرح جدیدی را به شما ارائه می دهد.

6. Fastmail

فست میل

خوب ، Fastmail ادعا می کند که حریم خصوصی ، کنترل و ویژگی هایی را که دوست دارید ارائه می دهد. با این حال ، این یک ارائه دهنده ایمیل برتر در لیست است. با Fastmail ، می توانید آدرس ایمیل خود را برای همیشه ایجاد کنید. برنامه اولیه FastMail 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی ارائه می دهد.

Fastmail حتی گزینه هایی را برای وارد کردن / صادر کردن ایمیل به شما ارائه می دهد. به طور کلی ، اگر به دنبال یک سرویس گیرنده ایمیل بدون آگهی هستید ، Fastmail ممکن است بهترین انتخاب باشد.

7. AOL Mail

نامه AOL

این یکی به دلیل حفاظت و فیلترهای اسپم شناخته شده است. نه تنها این ، بلکه AOL Mail همچنین ادعا می کند که ایمیل هایی با پیوست های پر شده از بدافزار شناسایی می کند. یکی دیگر از بهترین ویژگی های AOL Mail این است که فضای ذخیره سازی نامحدودی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

بنابراین ، اگر به دنبال خدمات ایمن ایمیل هستید ، AOL Mail را امتحان کنید. حتی می تواند با بسیاری از برنامه های شخص ثالث ادغام شود.

8. نامه iCloud

نامه iCloud

کاربران اپل بیشتر از این یکی استفاده می کنند. از آنجا که نامه iCloud برای دستگاه های Apple در نظر گرفته شده است ، ممکن است Apple ID با آدرس ایمیل iCloud مرتبط باشد. علاوه بر این ، سرور ایمیل ویژگی های زیادی مانند بررسی امنیت ، محافظت از هرزنامه ها و غیره را در اختیار کاربران قرار می دهد.

حتی می توانید بسیاری از ابزارهای ابری را با iCloud مانند یادآوری ، یادداشت های تقویم و موارد دیگر ادغام کنید.

9. نامه Yandex

نامه Yandex

اگر به دنبال یک سرور ایمیل رایگان هستید که ویژگی های امنیتی را به کاربران ارائه دهد ، Yandex Mail ممکن است بهترین انتخاب برای شما باشد.

حدس بزن چی شده؟ Yandex Mail بسیاری از ویژگی های مربوط به امنیت مانند اسکن ویروس ، فیلتر هرزنامه و غیره را به کاربران ارائه می دهد. نه تنها این ، بلکه ایمیل Yandex همچنین فضای ذخیره نامحدودی را به کاربران ارائه می دهد.

10. نامه 10 دقیقه ای

نامه 10 دقیقه ای

این یک سرویس ایمیل ساده مانند Gmail ، Yahoo و غیره نیست ، اما داشبورد مدیریت ایمیل کامل را در اختیار کاربران قرار می دهد.

این یک حساب ایمیل در اختیار کاربران قرار می دهد که فقط 10 دقیقه طول می کشد. نامه 10 دقیقه ای هنگام ثبت نام در خدمات وب مختلف مفید است.

بنابراین این مقاله در مورد بهترین خدمات ایمیل رایگان است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. همچنین ، اگر خدمات مشابه دیگری می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

پست 10 بهترین سرویس ایمیل / ارائه دهندگان خدمات رایگان در سال 2021 برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.