• خانه
  • وبلاگ
  • 10 معتبرترین ابزار آنتی ویروس آنلاین رایگان در 2021

10 معتبرترین ابزار آنتی ویروس آنلاین رایگان در 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 معتبرترین آنتی ویروس آنلاین رایگان در سال 2019

امروزه هرکسی ابزاری برای محافظت از رایانه یا رایانه خود نصب کرده است. با این حال ، حقیقت این است که در صورت بروز مشکل ، همیشه می توانیم از برخی آنتی ویروس های آنلاین رایگان که در اینترنت پیدا می کنیم ، استفاده کنیم.

بنابراین ، این مقاله برخی از بهترین آنتی ویروس های آنلاین را به شما نشان می دهد که می توانیم به طور رایگان از آنها برای شناسایی و حذف ویروس های مخرب و خطرناک از رایانه یا رایانه خود استفاده کنیم.

در مورد آنتی ویروس های آنلاین رایگان ، مهم است بدانید که آنها برای جایگزینی برنامه های آنتی ویروس طراحی نشده اند ، زیرا ابزارهای آنلاین محافظت در زمان واقعی ارائه نمی دهند.

لیست 10 معتبرترین ابزار آنتی ویروس آنلاین رایگان

مهم: اسکنر آنلاین به این معنا نیست که در مرورگر کار می کند. این اسکنرهای آنلاین نیاز به نصب دارند ، اما نیازی به به روز رسانی پایگاه داده ویروس ندارند.

این بدان معناست که می توان از آنها برای اهداف اسکن یکبار استفاده کرد.

1. اسکنر آنلاین ESET

10 معتبرترین ابزار آنتی ویروس آنلاین رایگان در 2021

ESET Online Scanner یکی از بهترین آنتی ویروس های آنلاین رایگان است که می توانیم پیدا کنیم زیرا دارای رابط کاربری بسیار شهودی و آسان برای استفاده است. از طریق این ابزار آنلاین می توان نشان داد که آیا می خواهیم رایانه خود را اسکن یا تجزیه و تحلیل کنیم.

همچنین این قابلیت را ارائه می دهد که آیا می خواهیم پرونده های مشکوک پیدا شده را قرنطینه کنیم یا حذف کنیم.

2. MetaDefender

10 معتبرترین ابزار آنتی ویروس آنلاین رایگان در 2021

MetaDefender یک برنامه آنلاین تجزیه و تحلیل فایل آنتی ویروس رایگان است که ویروس ها یا بدافزارها را جستجو می کند. همچنین به ما امکان اسکن فایل ، آدرس IP ، دامنه ، URL یا CVE را می دهد.

علاوه بر این ، دارای یک رابط بصری است که در آن ما به راحتی تمام گزینه های تجزیه و تحلیل ارائه شده را پیدا می کنیم.

3. پاک کننده ابر پاندا

10 معتبرترین ابزار آنتی ویروس آنلاین رایگان در 2021

Panda Security یکی از نام های برجسته در زمینه امنیت است. همچنین دارای یک ابزار آنتی ویروس آنلاین رایگان است که با نام Panda Cloud Cleaner شناخته می شود. یک ابزار آنلاین که به ما اجازه می دهد قبل از شروع تجزیه و تحلیل ، تمام فرآیندهای غیر ضروری را حذف کنیم تا هرگونه فایل مخرب که در پشت فرآیندهای دیگر پنهان شده است را شناسایی کنیم.

مدیریت Panda Cloud Cleaner بسیار آسان است ، زیرا پس از اتمام تجزیه و تحلیل ، ما باید پرونده های مخرب را انتخاب کرده و روی دکمه حذف کلیک کنیم.

4. آنتی ویروس Google Chrome

10 معتبرترین ابزار آنتی ویروس آنلاین رایگان در 2021

در حالی که بدون شک بسیاری از کاربران از قبل می دانند ، در حالی که برخی دیگر هنوز نمی دانند ، که مرورگر وب غول فناوری گوگل معروف ترین و پرکاربردترین مرورگر وب است ، البته مرورگر Chrome دارای یک ابزار آنتی ویروس یکپارچه است.

برای استفاده از آن ، باید “chrome: // settings / cleanup” را در نوار آدرس Chrome تایپ کرده و Enter را فشار دهید. سپس صفحه ای به ما نشان داده می شود که در آن تنها کاری که باید انجام دهیم این است که بر روی دکمه Search کلیک کنید تا روند به طور خودکار شروع شود.

5. اسکنر آنلاین F-Secure

10 معتبرترین ابزار آنتی ویروس آنلاین رایگان در 2021

یکی دیگر از آنتی ویروس های آنلاین رایگان جالب ، F-Secure Online Scanner است. همچنین یکی از سریعترین آنتی ویروس های آنلاین است که می توانیم در اینترنت پیدا کنیم. با این حال ، این نیز یکی از اساسی ترین ها است. این انتخابی را که آیا می خواهیم یک اسکنر کامل ، ساده یا سفارشی بسازیم ، ارائه نمی دهد.

با این حال ، سرعت نقطه قوت اسکنر آنلاین F-Secure است. بنابراین مجبور نخواهیم بود تا زمان انتظار برای تجزیه و تحلیل کامل هر بار که از این آنتی ویروس آنلاین رایگان استفاده می کنیم ، صبر کنیم. اما عدم وجود گزینه ها ، استفاده از آن را به یک ابزار آسان تبدیل می کند.

6. VirusTotal

10 معتبرترین ابزار آنتی ویروس آنلاین رایگان در 2021

یک آنتی ویروس آنلاین رایگان دیگر به شما امکان می دهد یک فایل خاص را اسکن کنید. با Virustotal ، می توانید به سرعت دریابید که آیا نوع فایلی که می خواهید بارگیری کنید بی خطر است یا خیر.

VirusTotal به ما اجازه می دهد تا یک فایل تا حجم 256 مگابایت و نه تنها آن را تجزیه و تحلیل کنیم ، بلکه می توانیم ایمیل خود را برای دریافت گزارش دقیق قرار دهیم.

7. اسکنر آنلاین Comodo رایگان

10 معتبرترین ابزار آنتی ویروس آنلاین رایگان در 2021

اسکنر آنلاین رایگان Comodo یک ابزار اسکن آنتی ویروس معروف در اینترنت است که بسیار مثر است. علاوه بر این ، اسکنر آنلاین معروف کامودو بلافاصله وارد عمل می شود و پیشرفت خود را در اسکن آغاز می کند.

8. VirScan

10 معتبرترین ابزار آنتی ویروس آنلاین رایگان در 2021

VirScan یکی از آنتی ویروس های آنلاین رایگان است که بر خلاف نسخه های قبلی ، به ما امکان اسکن یک فایل خاص را می دهد و محدودیت فایل 20 مگابایت در هر فایل است.

اگر بخواهیم چندین فایل را همزمان اسکن کنیم ، تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که آنها را در یک فایل ZIP یا RAR فشرده کرده و آن فایل را اسکن کنیم.

9. BullGuard

10 معتبرترین ابزار آنتی ویروس آنلاین رایگان در 2021

اسکنر ویروس BullGuard نیاز به نصب دارد. پس از نصب ، بلافاصله اعمال می شود و فایل یا فعالیت مشکوکی را تشخیص می دهد.

نه تنها این ، حتی گزارش اسکن را می توان پس از اتمام اسکن مشاهده کرد.

10. اطلاعات تهدید کسپرسکی

10 معتبرترین ابزار آنتی ویروس آنلاین رایگان در 2021

خوب ، Kaspersky Threat Intelligence یک اسکنر ویروس آنلاین است که به شما امکان می دهد فایل ها و آدرس های وب را تجزیه و تحلیل کنید. این یک ابزار وب رایگان است که از پایگاه داده کسپرسکی برای تشخیص تهدیدها استفاده می کند.

اسکنر آنلاین در تشخیص تهدیدهای پنهان در URL ها ، بارگیری ها و موارد دیگر بسیار مثر است.

پس نظر شما در مورد آن چیست؟ همه نظرات و افکار خود را در قسمت نظرات زیر به اشتراک بگذارید. و اگر این لیست برتر را دوست داشتید ، فراموش نکنید که آن را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید.

انتشار 10 معتبرترین آنتی ویروس آنلاین رایگان در سال 2021 برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.