• خانه
  • وبلاگ
  • 10 موتور جستجوی خصوصی که شما را ردیابی نمی کنند

10 موتور جستجوی خصوصی که شما را ردیابی نمی کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 موتور جستجوی خصوصی که شما را ردیابی نمی کنند

این درست است که اکثر مرورگرهای وب مدرن مانند Google Chrome ، Mozilla Firefox ، Microsoft Edge و غیره دارای حالت خصوصی یا ناشناس هستند. با این حال ، حالت ناشناس سطح حریم خصوصی را که فکر می کنید به شما نمی دهد.

اگر نمی خواهید توسط ISP یا دستگاههای ردیابی وب تحت ردیابی قرار بگیرید ، بهتر است از موتورهای جستجوی خصوصی استفاده کنید. در حال حاضر بسیاری از موتورهای جستجوی خصوصی قدرتمند وجود دارند که درخواست های شما را ذخیره نمی کنند و فعالیت های شما را در اینترنت پیگیری نمی کنند.

همچنین بخوانید: جایگزین های Google: موتورهای جستجوی برتر

موتورهای جستجوی خصوصی که شما را ردیابی نمی کنند

علاوه بر این ، استفاده از این موتورهای جستجوی خصوصی بسیار آسان و رایگان است. برخی از آنها حتی تبلیغات در اینترنت را مسدود می کنند.

بنابراین در این مقاله لیستی از بهترین موتورهای جستجوی خصوصی که شما را ردیابی نمی کنند به اشتراک می گذاریم.

1. TungstenAlpha

موتور جستجو باید یک جستجوی ناشناس انجام دهد

این یکی از بهترین موتورهای جستجو است که به خوبی برای محققان امنیتی شناخته شده است. Wolfram Alpha روش جدیدی را برای کسب دانش و پاسخ ارائه می دهد.

با انجام محاسبات پویا بر اساس مجموعه عظیمی از داده ها ، الگوریتم ها و روش های جاسازی شده ، نتایج را به شما نشان می دهد. به عنوان مثال ، شما به راحتی می توانید مسائل ریاضی را حل کنید ، واحدها را اندازه گیری کنید ، مسائل فیزیک را حل کنید و غیره ، درست در موتور جستجو.

2. DuckDuckGo

موتور جستجو باید یک جستجوی ناشناس انجام دهد

در مورد امن ترین موتور جستجو ، DuckDuckGo معمولاً فهرست را هدایت می کند. نکته جالب درباره DuckDuckGo این است که هرگز نمی تواند تجربه جستجوی بهبود یافته را در اختیار شما قرار دهد ، و این نیز بدون ردیابی فعالیت آنلاین شما است.

DuckDuckGo برای کسانی است که به دنبال یک موتور جستجوی آسان برای فیلتر کردن نتایج وب هستند. در حال حاضر ، موتور جستجو روزانه حدود 10 میلیون جستجو را انجام می دهد.

3. SearchEncrypt

10 موتور جستجوی خصوصی که شما را ردیابی نمی کنند

SearchEncrypt با سایر سایتهای ذکر شده در مقاله کمی متفاوت است. این یک موتور جستجو است که نتایج شبکه های جستجوی مختلف را بازیابی می کند. وقتی مرور را تمام کردید ، به طور خودکار عبارات جستجوی شما را حذف می کند.

صحبت از ویژگی های حریم خصوصی ، SearchEncrypt گزینه های حریم خصوصی بهتری را نسبت به DuckDuckGo به شما ارائه می دهد.

4. صفحه اصلی

موتور جستجو باید یک جستجوی ناشناس انجام دهد

Startpage از داده های Google برای نشان دادن نتایج جستجو استفاده می کند. به Google پرداخت می شود تا از نتایج جستجو برای حذف همه ردیاب ها و گزارش های وب استفاده کند. این بدان معناست که Startpage همان نتایج جستجوی Google را به شما نشان می دهد ، اما بدون هیچ ردیاب یا گزارش.

5. جستجو را متوقف کنید

موتور جستجو باید یک جستجوی ناشناس انجام دهد

Disconnect Search یکی از بهترین موتورهای جستجوی خصوصی در لیست است که از سرویس جستجوی محتوای سایر موتورهای جستجوی اصلی مانند Yahoo ، Google و Bing استفاده می کند. قبل از ارسال نتایج جستجو ، ردیاب ها و گزارش های وب را حذف می کند.

Disconnect Search منحصر به فرد است زیرا نتایج جستجو را به همان شیوه موتور جستجوی Google نمایش می دهد.

6. لوکول

موتور جستجو باید یک جستجوی ناشناس انجام دهد

لوکول کمی متفاوت از دیگران است که در مقاله ذکر شده است. از سرورهای پروکسی برای ارائه نتایج جستجو از جستجوی سفارشی Google استفاده می کند. از آنجا که از سرورهای پروکسی برای ارائه نتایج استفاده می کند ، به طور خودکار ردیاب های وب و تبلیغات را از اینترنت حذف می کند.

7. گیگابلاست

موتور جستجو باید یک جستجوی ناشناس انجام دهد

گیگابلاست یکی از آن سایت هایی است که میلیاردها صفحه وب را فهرست بندی کرده و اطلاعاتی را بدون ردیابی سابقه مرور شما ارائه می دهد.

این یکی از بهترین موتورهای جستجو است که می توانید برای جستجوگران خصوصی استفاده کنید. موتور جستجو شما را در برابر بازاریابان و هرزنامه ها محافظت می کند.

8. اسکوبو

موتور جستجو باید یک جستجوی ناشناس انجام دهد

Oskobo ممکن است بالاترین رتبه موتور جستجو را نداشته باشد. این یکی از معتبرترین موتورهای جستجوی ناشناس است که شما را ردیابی نمی کند. علاوه بر این ، موتور جستجو به هیچ وجه کاربران خود را ردیابی نمی کند.

همچنین اسپمرهای شخص ثالث یا گردآورندگان اطلاعات را از سوء استفاده از داده های کاربران محدود می کند. می توانید از Oscobo برای جستجوی تصاویر ، فیلم ها و اخبار استفاده کنید. نه تنها این ، بلکه Oscobo همچنین یک پسوند جستجوی Chrome را ارائه می دهد.

9. MetaGer

موتور جستجو باید یک جستجوی ناشناس انجام دهد

اگر می خواهید جستجوهای غیرقابل ردیابی محرمانه انجام دهید ، MetaGer می تواند یک انتخاب عالی برای شما باشد. نکته جالب در مورد MetaGer این است که موتور جستجو هیچ اثری از خود بر جای نمی گذارد.

MetaGer از یک سرور پروکسی استفاده می کند تا کاربران بتوانند هر پیوندی را از نتیجه جستجو به صورت ناشناس باز کنند. به طور کلی ، این یکی از بهترین موتورهای جستجوی خصوصی است که امروزه می توانید از آن استفاده کنید.

10. Qwant

Qwant

Qwant یک موتور جستجو است که برای امنیت و حفظ حریم خصوصی طراحی شده است. این یکی از بهترین موتورهای جستجوی خصوصی است که داده های آنلاین شما را ردیابی نمی کند.

او همچنین هیچ یک از اطلاعات شخصی شما را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذارد. Qwant نتایج جستجوی شما را با نتایج بینگ تکمیل می کند.

بنابراین در بالا بهترین موتورهای جستجوی خصوصی هستند که هرگز جستجوهای شما را ردیابی نمی کنند. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. همچنین ، اگر موتور جستجوی خصوصی دیگری می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه 10 موتور جستجوی خصوصی که شما را ردیابی نمی کند برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.