• خانه
  • وبلاگ
  • 10 نمایش برتر ورزشی برای تماشای آنلاین ورزش

10 نمایش برتر ورزشی برای تماشای آنلاین ورزش

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 بهترین سایت پخش جریان ورزشی برای تماشای آنلاین ورزش

تلویزیون دیگر تنها وسیله دسترسی به ورزش نیست. به لطف پخش رایگان سایتهای ورزشی ، طرفداران از سراسر جهان انتخابهای متنوعی دارند.

صدها سرویس و سایت ورزشی رایگان وجود دارد که به شما امکان می دهد تیم مورد علاقه خود و ورزش مورد علاقه خود را از هر کشوری دنبال کنید.

بهترین سایت های پخش ورزشی برای تماشای آنلاین ورزش

بنابراین تصمیم گرفتیم بهترین سایت های پخش کننده ورزش را برای تماشای آنلاین ورزش به اشتراک بگذاریم. بنابراین ، اجازه دهید نگاهی به بهترین سایت های پخش ورزش بیندازیم.

1. Stream2Watch

10 نمایش برتر ورزشی برای تماشای آنلاین ورزش

Stream2Watch یکی از سایتهایی است که در آن می توانید بزرگترین جریان ورزشی موجود را مشاهده کنید. در اینجا می توانید تقریباً همه رویدادهای مهم ورزشی را به صورت زنده مشاهده کنید.

هنگامی که وارد این وب سایت می شوید ، می توانید یک لیست کامل از همه مسابقات را که در یک زمان خاص پخش می شوند ، مشاهده کنید.

در این لیست می توانید بازی های ورزشی را جستجو کرده و جزئیات تیم های شرکت کننده و زمان شروع آنها را مشاهده کنید. سپس باید روی “تماشا کن” کلیک کنید تا از ورزش های مورد علاقه خود به صورت رایگان لذت ببرید.

تنها چیزی که ما در مورد این صفحه وب دوست نداریم تعداد پنجره هایی است که در حین استفاده از آن ظاهر می شود ، که می تواند آزاردهنده باشد.

2. ESPN را تماشا کنید

10 نمایش برتر ورزشی برای تماشای آنلاین ورزش

این یک سرویس پخش رایگان است که توسط کانال ESPN ارائه می شود ، یکی از کانال های شماره یک در پخش ورزشی. این سایت فقط در برخی از کشورها در دسترس است. اگر در کشور شما در دسترس نیست ، سایت دیگری را که در این لیست ارائه می دهیم امتحان کنید.

وب دارای یک رابط کاربری عالی است و اگر به ورزش در ایالات متحده علاقه دارید بهترین است. با این حال ، اگر علاقه چندانی به ورزش در آمریکای شمالی ندارید ، بهتر است سایت ورزشی دیگری را انتخاب کنید.

ESPN به هیچ وجه رهبر جهانی در ورزش نیست. سایت او خدمات استثنایی ارائه می دهد و تبلیغات مزاحم یا تهاجمی نمایش نمی دهد.

3. لیگ VIP

10 نمایش برتر ورزشی برای تماشای آنلاین ورزش

اگر می خواهید انواع رویدادهای ورزشی را مشاهده کنید ، از ورزشهای سنتی مانند فوتبال و بیسبال گرفته تا فعالیتهای تخصصی تر مانند کریکت و هاکی ، VIP League سرویس دیگری است که ما نمی توانیم آن را توصیه کنیم.

صفحه اصلی آن دسترسی آسان به پخش زنده را ارائه می دهد و آنها را در دسته هایی دسته بندی می کند که می توانید برای دسترسی به رویدادهای مورد علاقه خود آنها را مرور کنید. بازدید از پورتال وب لیگ VIP را فراموش نکنید.

4. یاهو! ورزش ها

10 نمایش برتر ورزشی برای تماشای آنلاین ورزش

آیا با هر یک از سایت های پخش جریانی که ذکر کردیم مشکل دارید؟ برای اطلاع از وضعیت ورزش می توانید به وب سایت ورزشی یاهو مراجعه کنید. البته ، محدودیت های زیادی در مورد محتوایی که می تواند ارسال کند ، دارد.

می توانید از Yahoo! ورزش برای دریافت آخرین اخبار تقریباً در هر رشته ورزشی. همچنین می توانید مقالات را بخوانید ، فیلم های کوتاه مربوط به رویدادی را که به آن علاقه دارید تماشا کنید. اگر نمی توانید از گزینه های دیگری که ما ارائه می دهیم استفاده کنید ، ارزش بازدید از این پورتال را دارد.

5. ستاره داغ

10 نمایش برتر ورزشی برای تماشای آنلاین ورزش

سرویس جریان معروف Hotstar به شما امکان می دهد مجموعه های تلویزیونی رایگان ، فیلم های هندی و ورزش را پخش کنید.

این سایت معروف آخرین فیلم ها ، نمایش ها و نکات برجسته ورزشی را ارائه می دهد ، اما نکته محدود این است که مجوزهای بارگیری فقط به فیلم های خاصی محدود می شود.

6. تلویزیون بید

10 نمایش برتر ورزشی برای تماشای آنلاین ورزش

این سرویس مشهور پخش آنلاین ، البته ، Willow TV ، در واقع متعلق به The Times Group است ، که یک کانال ورزشی آمریکایی است و پیشروترین کریکت زنده 24 × 7 در ایالات متحده و کانادا است.

7. ورزش فاکس

10 نمایش برتر ورزشی برای تماشای آنلاین ورزش

خوب ، Fox Sports یکی از قدیمی ترین وب سایت های پخش کننده ورزش است که شبکه های ورزشی منطقه ای را تماشا می کند.

خود این سرویس رایگان است ، اما باید از طریق ارائه دهنده تلویزیون خود وارد شوید. اگر اشتراک ندارید ، می توانید یک کانال پخش متفاوت را در Fox Sports انتخاب کنید.

8. NBC Sports

10 نمایش برتر ورزشی برای تماشای آنلاین ورزش

خوب ، اگر در ایالات متحده زندگی می کنید ، ممکن است با NBC Sports آشنایی کامل داشته باشید. این یکی از اپراتورهای برجسته ورزشی در ایالات متحده است که جریان محتوای ورزشی را ارائه می دهد.

در مورد ورزش ، NBC Sports فوتبال ، گلف ، راگبی و دوچرخه سواری را پوشش می دهد. اگر از خدمات تلویزیونی مانند Spectrum ، Cable One ، Verizon و غیره استفاده می کنید ، می توانید مسابقات زنده را به صورت رایگان تماشا کنید.

9. iPlayer BBC

10 نمایش برتر ورزشی برای تماشای آنلاین ورزش

BBC iPlayer دارای بالاترین رتبه سایت پخش ورزشی در لیست است ، جایی که می توانید طیف گسترده ای از ورزش ها را تماشا کنید. ویژگی خوب iPlayer BBC این است که دارای ویژگی است که به کاربران امکان می دهد در طول یک مسابقه زنده با دیگران ارتباط برقرار کنند.

BBC iPlayer همچنین دارای یک برنامه تلفن همراه برای Android و iOS است. می توانید از برنامه تلفن همراه برای تماشای ورزش های زنده رایگان در تلفن هوشمند خود استفاده کنید.

10. Reddit

Reddit

Reddit ممکن است در این لیست عجیب باشد ، اما بسیاری از جوامع فعال برای یافتن و تنظیم پیوندها به جریانهای زنده اختصاص داده شده اند.

این مکان عالی برای جستجوی جریانهای غیررسمی است. در این سایت باید ویرایش های فرعی را مشاهده کنید که حاوی پیوندهایی به وب سایت های پخش کننده ورزش هستند.

بنابراین ، اینها بهترین سایت ها برای تماشای آنلاین ورزش های زنده هستند. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر سایتهای دیگری از این دست می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار 10 بهترین سایت پخش جریانی ورزشی برای تماشای آنلاین ورزش ها برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.