• خانه
  • وبلاگ
  • 15 بهترین ابزار هک مورد استفاده هکرها و pentesters

15 بهترین ابزار هک مورد استفاده هکرها و pentesters

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
15 بهترین ابزار هک مورد استفاده هکرها و pentesters

اگر علاقمند به دانستن بهترین نرم افزارها و ابزارهای هک هستید ، پس در مکان مناسب هستید. در این مقاله ، ما لیستی از بهترین و بالاترین رتبه بندی نرم افزارها و ابزارهای هک را که امروزه می توانید استفاده کنید ، گردآوری کرده ایم.

این لیست کاملاً بر اساس نظرات کاربران ، بازخورد و تجربه خود ما تهیه شده است. همه این نرم افزارها با یکدیگر متفاوت هستند و عمدتا برای اهداف هک استفاده می شوند.

لیستی از 15 بهترین ابزار هک مورد استفاده هکرها و پنترسترها

در این لیست نرم افزارهای مربوط به اسکن آسیب پذیری ، شکستن رمز عبور ، ابزارهای پزشکی قانونی ، تجزیه و تحلیل ترافیک ، اسکن پورت و غیره را خواهید یافت. بنابراین ، اجازه دهید نگاهی به لیست بیاندازیم.

1. نقشه نقشه

Nmap

NMAP یا Network Mapper یک ابزار هکر رایگان و محبوب منبع باز است. عمدتا برای تشخیص و ممیزی امنیت استفاده می شود. توسط هزاران مدیر سیستم در سراسر جهان برای فهرست بندی شبکه ، بررسی پورت های باز ، مدیریت ارتقاء خدمات ، برنامه ریزی و بررسی زمان اجرای میزبان یا سرویس استفاده می شود.

استفاده از Network Mapper مزایای متعددی دارد. یکی از مزایای آن این است که مدیر می تواند نظارت کند که آیا شبکه و گره های متصل نیاز به وصله دارند یا خیر.

2. اسکنر آسیب پذیری وب Acunetix

اسکنر آسیب پذیری وب Acutenix

اسکنر آسیب پذیری Acutenix به طور خودکار وب سایت شما را خزیده و به طور خودکار برنامه های وب شما را رصد کرده و تزریق SQL خطرناک را تشخیص می دهد.

همچنین تعیین می کند که کجا باید از برنامه ها محافظت شود ، بنابراین از تجارت شما در برابر هکرها محافظت می کند.

3. متاسپلویت

متاسپلویت

پروژه Metasploit یک چارچوب هکر بسیار معروف برای آزمایش قلم است. این مجموعه ای از ابزارهای هک است که برای انجام کارهای مختلف استفاده می شود.

متخصصان امنیت سایبری و هکرهای اخلاقی در درجه اول از این ابزار استفاده می کنند. Metasploit یک پروژه یا چارچوب امنیتی کامپیوتر است که اطلاعات لازم در مورد آسیب پذیری های امنیتی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

4. پروژه پروکسی Owasp Zed Attack

پروژه پروکسی Owasp Zed Attack

ZAP ، مخفف Zed Attack Proxy ، یکی از پروژه های محبوب OWASP است. این یک ابزار بسیار قدرتمند و آسان برای استفاده است که آسیب پذیری های برنامه های وب را تشخیص می دهد.

این ابزار نسبتاً محبوب به دلیل پشتیبانی و جامعه OWASP است. جامعه OWASP یک منبع عالی برای کسانی است که در زمینه امنیت سایبری کار می کنند.

5. Wireshark

Wireshark

Wireshark یک تجزیه و تحلیل شبکه است که به آزمایش کننده اجازه می دهد بسته های منتقل شده از طریق شبکه را ضبط و بر آنها نظارت کند.

شبکه بی سیم مدت زیادی است که وجود دارد و اکنون توسط هزاران متخصص امنیتی برای کاوش در شبکه ها و عیب یابی موانع و نفوذها مورد استفاده قرار می گیرد.

6. مجموعه ای برای آروغ زدن

سوئیت Burping

Burp Suite یک اسکنر برای آسیب پذیری های شبکه است ، به ویژه با برخی از ویژگی های پیشرفته. یک برنامه کاربردی متداول با این ابزار وجود دارد: “Burp Suite Spider” ، که می تواند با بررسی کوکی ها صفحات و پارامترهای مختلف یک وب سایت را فهرست و نقشه کند. اگر در زمینه امنیت سایبری کار می کنید ، این یک ابزار اساسی است.

7. THC هیدرا

THC هیدرا

THC Hydra به عنوان هکر رمز عبور مشخص شده است. این یک هکر رمز عبور بسیار محبوب است و از یک تیم توسعه عملیاتی و بسیار مجرب تشکیل شده است.

Hydra یک ابزار سریع و پایدار برای هک ورودی های شبکه است. از پروتکل های شبکه بسیاری پشتیبانی می کند ، از جمله AFP ، Cisco ، AAA ، Cisco auth ، Cisco enabled ، CVS ، Firebird و موارد دیگر.

8. Aircrack-ng

Aircrack-ng

Aircrack-ng در میان ابزارهای هک WiFi طبقه بندی می شود. این ابزارها به این دلیل شناخته می شوند که در صورت استفاده صحیح بسیار مثر هستند. بنابراین ، برای افرادی که تازه وارد برنامه هک مخصوص بی سیم شده اند ، برای آنها توصیه می شود.

ابزارهای هک آن می توانند کلیدها را هنگامی بازیابی کنند که بسته های داده کافی در حالت نظارت ضبط شده باشند

9. جان قاتل

جان چاک دهنده

John The Ripper یک ابزار تست رمز عبور محبوب برای سوراخ کردن رمز عبور است که عمدتا برای انجام حملات دیکشنری استفاده می شود.

نام خوبی به او اهدا شد. اغلب به آن “جان” می گویند. این ابزار همچنین می تواند برای انجام تغییرات مختلف در حملات فرهنگ لغت استفاده شود.

10. بتونه

بتونه

بتونه یک ابزار هک نیست ، اما برای هکرها ابزار بسیار مفیدی است. این سرویس گیرنده برای SSH و Telnet عمل می کند ، که می تواند به اتصال کامپیوترها از راه دور کمک کند. همچنین برای انتقال تونل های SSH برای دور زدن فایروال ها استفاده می شود.

Putty عمدتا توسط توسعه دهندگان وب برای میزبانی وب سایت ها در سرورهای ابری استفاده می شود. به طور کلی ، این یکی از پرکاربردترین ابزارهای هک است.

11. لینیس

لینیس

Lynis یکی دیگر از ابزارهای امنیتی برتر در لیست است که متخصص ممیزی های امنیتی ، آزمایش انطباق و موارد دیگر است. همچنین می تواند برای تشخیص آسیب پذیری ها و آزمایش های نفوذ استفاده شود.

تنها نکته ای که باید توجه شود این است که Lynis برای سیستم عامل های لینوکس ، macOS یا Unix در دسترس است. همچنین برخی از اسکن های سلامتی را بر روی سیستم شما انجام می دهد.

12. اسکن WPS

اسکن WPS

اگر شما یک وبلاگ نویس یا توسعه دهنده وب هستید ، ممکن است با WPScan آشنا باشید. این یک ابزار ممیزی امنیتی رایگان وردپرس است که می تواند برای پیدا کردن آسیب پذیری ها در سایت استفاده شود. علاوه بر این ، می تواند از طریق افزونه های فعال اسکن کند تا آسیب پذیری های احتمالی را به شما بگوید.

13. پرش ماهی

ماهی پرش

شباهت های زیادی بین WPScan و Skipfish وجود دارد ، اما این می تواند اطلاعات تقریباً برای هر نوع برنامه وب را ارائه دهد.

بنابراین ، بر خلاف WPScan ، که فقط بر وردپرس تمرکز دارد ، از Skipfish می توان برای یافتن آسیب پذیری در هر نوع برنامه وب استفاده کرد.

14. Apktool

Apktool

Apktool زمانی بهترین ابزار مهندسی معکوس در برنامه های Android بود. این ابزار می تواند منابع apk را تقریباً به شکل اصلی رمزگشایی کرده و پس از برخی تغییرات آنها را بازیابی کند. Apktool به طور گسترده ای توسط توسعه دهندگان برای ایجاد برنامه ها و بازی های اصلاح شده استفاده می شود.

15. هیچکس

هيچ كس

اگر به دنبال بهترین و پیشرفته ترین اسکنر وب سرور هستید ، باید Nikto را امتحان کنید. این یک ابزار لینوکس کالی است که می تواند به شما در یافتن فایل های خطرناک ، نسخه های منسوخ و بسیاری موارد مهم دیگر در سرور وب کمک کند.

اگر نحوه استفاده از این ابزار را می دانید ، می توانید همه چیز را در مورد سرور وب خود پیدا کنید. به عنوان مثال ، می توانید از جزئیات مربوط به گواهی SSL ، آسیب پذیری های امنیتی ، فایل های خطرناک در سرور وب خود و موارد دیگر مطلع شوید.

بنابراین ، این همه در مورد بهترین ابزارهای هک بود که توسط هکرها و آزمایش کنندگان قلم برای اهداف هک استفاده می شد. بنابراین امیدواریم از این لیست لذت برده باشید. با خیال راحت نظرات خود را در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

پست 15 بهترین ابزار هک مورد استفاده هکرها و pentesters اولین بار در TechViral ظاهر شد.