• خانه
  • وبلاگ
  • 15 بهترین برنامه اندروید برای آموزش مغز شما

15 بهترین برنامه اندروید برای آموزش مغز شما

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
15 بهترین برنامه اندروید برای آموزش مغز شما

میدونی؟ شما یک شبیه ساز مغز قابل حمل در جیب خود حمل می کنید! اندروید شما می تواند بهترین دوست شما باشد که می تواند به شما در بهبود سلامت روان کمک کند.

فروشگاه Google Play صدها برنامه دارد که برای آموزش مغز طراحی شده اند. با این برنامه ها می توانید مغز خود را در کمترین زمان آموزش دهید. این برنامه ها به شما کمک می کنند تا تمرکز، تمرکز و موارد دیگر را بهبود بخشید.

لیستی از 15 بهترین برنامه کاربردی برای آموزش مغز شما

امروز مقاله ای در مورد بازی هایی که بر تمرین مغز شما تمرکز دارند را به اشتراک خواهیم گذاشت. حدس بزن چی شده؟ این بازی ها ضریب هوشی شما را افزایش می دهند و می توانید مغز خود را آزمایش کنید. بنابراین، بیایید بررسی کنیم.

1. بازی های فکری

بهترین برنامه ها برای آموزش مغز شما

بازی‌های ذهنی مجموعه‌ای عالی از بازی‌ها است که تا حدی بر اساس اصول روان‌شناسی شناختی به شما کمک می‌کند تا انواع مهارت‌های ذهنی را تمرین کنید.

این برنامه شامل نزدیک به 3 دوجین بازی آموزشی مغز Mindware است (بعضی از آنها به شما امکان می دهند 3 بار بازی کنید و برای بازی بیشتر نیاز به ارتقا دارید). همه بازی ها شامل تاریخچه امتیازات و برنامه ای از پیشرفت شما هستند.

2. MatchUp

تطابق دارد

MatchUp یک بازی کارتی است که برای دو نفر طراحی شده است، اگرچه حالت های تک نفره در دسترس هستند. کارت‌ها رو به پایین در یک شبکه چیده شده‌اند و بازیکنان به نوبت جفت‌های کارت را برمی‌گردانند.

اگر دو کارت مطابقت داشته باشند، بازیکن یک امتیاز می برد، دو کارت از بازی حذف می شود و بازیکن حرکت دیگری دریافت می کند. اگر مطابقت نداشتند، کارت ها برگردانده می شوند. هدف این است که جفت کارت ها را برای حداقل حرکت ممکن مطابقت دهید.

3. اوج

اوج

پیک یک برنامه آموزشی شخصی است. این به طور خاص برای کمک به ردیابی و بهبود مغز خود با حافظه، تمرکز، حل مسئله، چابکی ذهنی و مهارت های زبانی طراحی شده است.

برای تکمیل یک تمرین مغزی با پیک باید هر روز حدود 10 دقیقه وقت بگذارید. بازی ها با دقت انتخاب شده اند تا سلامت مغز شما را بهبود بخشند.

4. بلند کنید

بهترین برنامه های آموزش مغز 2019

Elevate یک برنامه آموزشی مغز است که برای بهبود توجه، مهارت های گفتاری، سرعت پردازش، حافظه، مهارت های ریاضی و غیره طراحی شده است. به هر فرد یک برنامه آموزشی شخصی ارائه می شود که در طول زمان برای دستیابی به حداکثر نتایج تنظیم می شود.

این برنامه بیش از 40 بازی مغزی را برای مهارت های شناختی مهم مانند تمرکز، حافظه، ریاضی، دقت ارائه می دهد.

5. روشنایی

درخشندگی

Lumosity بیش از 25 بازی شناختی را در یک برنامه تمرینی روزانه ترکیب می کند که مغز شما را به چالش می کشد. بازی‌ها با عملکردهای منحصربه‌فرد شما سازگار می‌شوند – به شما کمک می‌کنند در طیف گسترده‌ای از وظایف شناختی به چالش بمانید.

این برنامه اکنون توسط بیش از 100 میلیون نفر در سراسر جهان استفاده می شود و شامل بازی های مبتنی بر علم است که نیاز به توجه، تمرکز، انعطاف پذیری و موارد دیگر دارند.

6. آموزش مغز NeuroNation

آموزش مغز NeuroNation

با NeuroNation می توانید به طور موثر مغز خود را با بازی های حرفه ای مغز NeuroNations بهبود بخشید. سپس یک برنامه تمرینی شخصی برای مغز خود ایجاد کنید و تغییرات را در عملکرد خود مشاهده کنید.

7. تفاهم نامه

حافظه

Memorado باشگاه ورزشی پیشرو برای ذهن است – تمرینات سرگرم کننده و شخصی سازی شده با هدف افزایش حافظه، تمرکز و مهارت های واکنش شما را ارائه می دهد. این برنامه دارای بیش از 450 سطح در 14 بازی مبتنی بر علوم اعصاب است.

علاوه بر بازی های مغزی، این برنامه همچنین بیش از 100 جلسه صوتی مدیتیشن را برای آرام کردن ذهن و ارتقای خواب بهتر به شما ارائه می دهد.

8. بازی های حافظه

بازی های حافظه

Memory Games شامل چند بازی منطقی برای آموزش حافظه و توجه شماست. همانطور که بازی های مغز ما را انجام می دهید، نه تنها سرگرمی زیادی خواهید داشت، بلکه به تدریج حافظه، توجه و تمرکز خود را بهبود می بخشید. این نرم افزار 21 بازی منطقی را ارائه می دهد که مطمئناً مغز و حافظه شما را آموزش می دهد.

9. ریاضیات مغز سریع

بهترین برنامه های رایگان آموزش مغز 2019

اگر می خواهید قدرت مغز خود را افزایش دهید و با بازیکنان در سراسر جهان رقابت کنید، این یکی از بهترین برنامه هایی است که می توانید داشته باشید! بازی‌های مغزی بر اساس اصول روان‌شناسی شناختی است که به شما کمک می‌کند مهارت‌های ذهنی مختلف را تمرین کنید: حافظه، توجه، سرعت، واکنش، تمرکز، منطق و غیره.

10. CogniFit

CogniFit Brain Fitness

خوب، CogniFit Brain Fitness تنها برنامه تمرین مغز و بازی های مغزی است که به شما امکان می دهد حافظه و مهارت های شناختی خود را به روشی حرفه ای و سرگرم کننده ارزیابی و بهبود بخشید. مغز خود را آزمایش کنید و در مورد توانایی های شناختی و عملکرد شناختی خود بیشتر بدانید.

11. نقاط مغزی

بهترین بازی های ذهنی برای اندروید

Brain dots یکی از بازی های ساده اما چالش برانگیز مغزی است که تا به حال در گوشی هوشمند اندرویدی خود بازی خواهید کرد. در این بازی فقط باید یک کار انجام دهید تا «دو توپ را بزنید». این بازی واقعاً تفکر منطقی و انعطاف پذیری ذهن شما را آزمایش خواهد کرد. بنابراین، این یکی از بهترین برنامه های اندروید برای آموزش مغز شماست

12. فکر کنید!

فکر کن!

فکر کنید! یک بازی پازل فیزیک است که هر کاربر اندرویدی دوست دارد آن را داشته باشد. بهترین چیز در مورد Brain It On! این است که ده ها پازل فیزیکی مغز را ارائه می دهد که تنها در صورتی می توان آنها را تکمیل کرد که بخواهید از قدرت منطقی خود استفاده کنید. نه تنها این، بلکه بازی ها را می توان به روش های مختلفی حل کرد.

13. Skillz

Skillz

اگر به دنبال یک بازی اندرویدی هستید که بتواند مهارت های حافظه شما را آزمایش کند، Skillz ممکن است بهترین انتخاب باشد. حدس بزن چی شده؟ بازی سرگرم کننده است و هنگام بازی تمرینات مغزی عالی خواهید داشت. بنابراین Skillz یکی دیگر از بهترین بازی های منطقی سرگرم کننده است که می توانید همین الان بازی کنید.

14. جنگ های مغزی

بهترین بازی های پازل رایگان

آیا می خواهید قدرت مغز خود را در حین رقابت با سایر بازیکنان آنلاین از سراسر جهان افزایش دهید؟ اگر پاسخ مثبت است، جنگ مغزی ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد.

Brain Wars مجموعه ای از بازی های فکری کوتاه است که در آن باید از حریفان خود پیشی بگیرید. بنابراین Brain Wars یکی از بهترین بازی‌های اندرویدی است که می‌توانید برای تمرین مغز خود بازی کنید.

15. مغز خود را آموزش دهید

مغز خود را آموزش دهید

همانطور که از نام برنامه مشخص است، Train Your Brain مجموعه کاملی از مینی بازی ها است که می تواند به شما در بهبود انسجام و توجه کمک کند.

حدس بزن چی شده؟ مغز خود را آموزش دهید می تواند به شما کمک کند روی یک شی تمرکز کنید و باعث می شود هنر توجه را بیاموزید.

بنابراین، بهترین برنامه های اندروید برای آموزش مغز شما. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید، در کادر نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

انتشار 15 اپلیکیشن برتر اندروید برای آموزش مغز برای اولین بار در TechViral پدیدار شد.