• خانه
  • وبلاگ
  • 15 بهترین برنامه اندروید برای تولید تصاویر پس زمینه نامحدود

15 بهترین برنامه اندروید برای تولید تصاویر پس زمینه نامحدود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
15 بهترین برنامه Android برای تولید تصاویر پس زمینه نامحدود

تصاویر پس زمینه جلوه ای هوشمند به گوشی اندرویدی شما می بخشد و ظاهر تازه و جذابی به نظر می رسد. با این حال ، محدودیتی در تعداد کاغذدیواری هایی که می توانید روی دستگاه خود اعمال کنید وجود دارد. به طور پیش فرض ، تا زمانی که از تعویض کننده خودکار کاغذ دیواری استفاده نکنید ، می توانید فقط یک تصویر زمینه تنظیم کنید.

همچنین ، مواقعی وجود دارد که می خواهیم تصاویر پس زمینه سفارشی را در دستگاه خود ایجاد کنیم. در واقع ، برنامه ها در Google Play Store موجود است ، که به طور خودکار هر روز یک تصویر زمینه جدید اعمال می کند.

بنابراین ، اگر به دنبال چنین برنامه هایی هستید ، مقاله مناسب را بخوانید. در این مقاله برخی از بهترین برنامه های Android برای ایجاد تصاویر پس زمینه نامحدود را لیست می کنیم. بنابراین ، اجازه دهید برنامه ها را بررسی کنیم.

1. تصاویر پس زمینه مواد: بی پایان

تصاویر پس زمینه نامحدود ایجاد کنید

اگر عاشق طراحی متریال Google هستید ، تصویر زمینه متریال را دوست خواهید داشت. این برنامه بر اساس کلماتی که وارد می کنید تصاویر پس زمینه تصادفی برای طراحی مواد ایجاد می کند. می توانید نام خود را اضافه کرده و کاغذ دیواری خود را بر اساس نام ایجاد کنید.

علاوه بر این ، این برنامه همچنین به شما امکان می دهد سبک الگو ، رنگ و کاغذ دیواری را پیکربندی کنید تا برنامه هر دقیقه تغییر کند.

2. Tapet – تصاویر پس زمینه بی پایان

Tapet - تصاویر پس زمینه بی پایان

Tapet اولین برنامه در نوع خود است. این یک برنامه اساسی است که برای دستگاه Android شما تصویر زمینه ایجاد می کند. این بهترین تصویر زمینه را بر اساس وضوح صفحه تنظیم می کند.

جالبتر اینکه ، به طور خودکار کاغذ دیواری را در فواصل منظم تغییر می دهد. هیچ تصویری از اینترنت بارگیری نشده است ؛ همه چیز در دستگاه شما تولید می شود

3. نقل قول کنید

برنامه های کاغذ دیواری

آیا دوست دارید تصاویر را با نقل قول تنظیم کنید؟ اگر پاسخ مثبت است ، ممکن است نقل قول برای شما بهترین انتخاب باشد.

شما می توانید هزاران نقل قول و جمله را مرور کنید که هر یک با ظاهری منحصر به فرد ایجاد و تولید شده اند.

4. تصویر زمینه زنده Ditalix

تصویر زمینه زنده Ditalix

این یکی از بهترین برنامه هایی است که می توانید در تلفن هوشمند Android خود داشته باشید. این برنامه ایجاد تصاویر پس زمینه زنده را آسان می کند.

دسترسی به هزاران شکل و الگو و قابلیت به اشتراک گذاری تم های خود با سایر کاربران امکان پذیر است. تصاویر پس زمینه انتزاعی زیبا مانند قبل ایجاد کنید!

5. والی

تصویر زمینه روزانه برای اندروید

Walli مجموعه ای با کیفیت بالا و انتخابی از تصاویر پس زمینه منحصر به فرد و جالب است که منحصراً توسط هنرمندان برای دستگاه شما ساخته شده است. بهترین ویژگی این برنامه این است که اندازه های مختلف کاغذ دیواری را ارائه می دهد.

اگر عکاس هستید ، می توانید عکس های خود را در والی به اشتراک بگذارید. این برنامه به هنرمندان برای کارهای خود پاداش می دهد.

6. موزه ها تصویر زمینه زنده

موزه ها تصویر زمینه زنده

خوب ، تصویر زمینه Muzei Live مجموعه ای از نقاشی های معروف را به عنوان تصویر زمینه شما به ارمغان می آورد. علاوه بر این ، می تواند تصویر زمینه را به صورت خودکار برای شما به روز کند.

یکی دیگر از بهترین ویژگی های Muzei Live Wallpaper این است که به طور خودکار محوشدگی را اعمال می کند و جلوه را کاهش می دهد تا عالی تر شود.

7. 500 آتش بازی

بهترین برنامه های رایگان تصویر زمینه برای اندروید

500 Firepaper یکی دیگر از بهترین تغییر دهندگان موجود برای دستگاه های Android است. این برنامه به عنوان جامعه ای برای عکاسان عمل می کند ، جایی که روزانه صدها تصویر زمینه به اشتراک گذاشته می شود.

بهترین ویژگی در مورد 500 Firepaper این است که می تواند به طور خودکار کاغذ دیواری را مطابق برنامه شما تغییر دهد.

8. زمینه ها

زمینه ها

برخلاف دیگر برنامه های کاغذ دیواری ، که تصاویر را از منابع مختلف دیگر دریافت می کنند ، پس زمینه به آثار هنری انتزاعی ، مناظر شهری و کاغذ دیواری هایی که از طراحی متریال الهام گرفته شده است بستگی دارد.

بسیاری از تصاویر پس زمینه Backdrops را خواهید یافت و حتی می توانید تصاویر پس زمینه خود را با جامعه Backdrop به اشتراک بگذارید.

9. کاغذ دیواری مینیمالیستی

کاغذ دیواری مینیمالیستی

همانطور که از نام برنامه مشخص است ، Minimalist Wallpaper مجموعه ای خلاقانه از زمینه های مینیمالیستی را به ارمغان می آورد.

این تصاویر پس زمینه طوری طراحی شده اند که عمر باتری اندروید شما را کمتر مصرف کنند. تصاویر پس زمینه در برنامه هیجان انگیز و منحصر به فرد است و برنامه به طور مرتب به روز می شود.

10. Wonderwall

برنامه های رایگان تصویر زمینه برای تلفن های Android

Wonderwall یکی از بهترین برنامه های Android است که می توانید از آن برای دسترسی به تصاویر پس زمینه خیره کننده استفاده کنید. این برنامه به دلیل مناظر با کیفیت بالا شناخته شده است و پایگاه داده روزانه به روز می شود.

علاوه بر این ، رابط Wonderwall نیز کاملاً تمیز و خوب طراحی شده است. Wonderwall مانند سایر برنامه های کاغذ دیواری به کاربران اجازه می دهد تا تصاویر پس زمینه را روزانه تغییر دهند.

11. ZEDGE

برنامه های رایگان تصویر زمینه برای تلفن های Android

ZEDGE در واقع یک برنامه کاغذ دیواری نیست ، اما مرکزی است که می توانید آخرین آهنگ های زنگ ، صداهای اعلان ، زنگ هشدار و غیره را بارگیری کنید. از طریق ZEDGE می توانید به بسیاری از تصاویر پس زمینه HD دسترسی پیدا کنید.

نه تنها این ، بلکه می توانید بسیاری از تصاویر پس زمینه زنده رایگان را برای Android خود بارگیری کنید. بنابراین ، ZEDGE یکی دیگر از بهترین برنامه ها برای دریافت تصاویر پس زمینه نامحدود در تلفن هوشمند Android است.

12. دوباره پر کنید

سمپاشی مجدد

Resplash یکی دیگر از بهترین برنامه های Android است که می توانید از آن برای ایجاد تصاویر پس زمینه نامحدود هر روز استفاده کنید. بهترین ویژگی Resplash این است که بیش از 1 میلیون تصویر با وضوح بالا ارائه می دهد که می توانید به عنوان تصویر زمینه تنظیم کنید. علاوه بر این ، برنامه Resplash همچنین تم AMOLED تیره و سیاه را به کاربران ثابت می کند.

13. تصاویر پس زمینه از ایستگاه آندروید

تصاویر پس زمینه از Android Station

Wallpapers by Android station یکی دیگر از برنامه های عالی برای تولید تصاویر پس زمینه نامحدود است. این یک برنامه رایگان است که هزاران تصویر زمینه و پس زمینه را در اختیار شما قرار می دهد تا صفحه شما را منحصر به فرد و زیبا کند. یکی دیگر از ویژگیهای جالب کاغذ دیواری این است که اغلب برای افزودن تصاویر پس زمینه جدید به روز می شوند.

14. تصاویر پس زمینه 3D پس زمینه HD

تصاویر پس زمینه 3D پس زمینه HD

همانطور که از نام برنامه مشخص است ، 3D Wallpapers Backgrounds HD برنامه ای است که هزاران تصویر زمینه 3D HD را در اختیار کاربران قرار می دهد.

می توانید از این تصاویر پس زمینه برای سفارشی کردن صفحه اصلی یا صفحه قفل خود استفاده کنید. بهترین چیز در مورد تصاویر پس زمینه HD 3D Backgrounds این است که برنامه روزانه تصاویر پس زمینه رایگان و عالی را دریافت می کند.

15. کاغذ دیواری مشکی

کاغذ دیواری مشکی

اگر صفحه نمایش AMOLED دارید ، باید تصاویر پس زمینه سیاه را نصب کنید. حدس بزن چی شده؟ کاغذ دیواری ها توسط طراحان حرفه ای با دست انتخاب شده اند تا هر زمینه ای هیجان انگیز و خیره کننده به نظر برسد.

بنابراین ، اینها بهترین برنامه های Android برای تولید تصاویر پس زمینه نامحدود هستند. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر برنامه های مشابه دیگری می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار 15 بهترین برنامه اندرویدی برای تولید تصاویر پس زمینه نامحدود برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.