• خانه
  • وبلاگ
  • 15 وب سایت برتر بارگیری رایگان قلم در 2021

15 وب سایت برتر بارگیری رایگان قلم در 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
15 وب سایت برتر بارگیری رایگان قلم در 2021

خوب ، شکی نیست که فونت ها تقریباً در همه صنایع نقش مهمی ایفا می کنند. مهم نیست که در طراحی ، بازاریابی محصول مشارکت داشته باشید یا وبلاگ داشته باشید ، فونت ها همه چیز را نشان می دهند.

با این حال ، یافتن فونت مناسب برای مشاغل یا پروژه های کوتاه کار دشواری است. به لطف صدها وب سایت فونت رایگان که بصورت آنلاین در دسترس هستند ، این روند بسیار دشوار است.

همانطور که گفتیم ، وب سایت های زیادی وجود دارند که فونت رایگان ارائه می دهند ، اما این دوباره شامل جستجوی زیادی می شود. بنابراین برای سهولت کار ، برخی از بهترین سایت هایی را که می توانید فونت ها را به صورت رایگان بارگیری کنید ، به اشتراک می گذاریم.

لیست 15 بهترین وب سایت بارگیری رایگان فونت

این سایت ها پیشنهادات فونت رایگان زیادی دارند. با این حال ، قبل از استفاده از فونت های تجاری ، شرایط و ضوابط را حتما بخوانید. بنابراین ، اجازه دهید نگاهی به لیست بهترین وب سایت های بارگیری رایگان فونت بیندازیم.

1. فونت های گوگل

فونت های گوگل

Google Fonts یکی از بهترین و محبوب ترین سایت هایی است که می توانید برای دریافت فونت های مختلف به صورت رایگان از آن دیدن کنید. بهترین نکته در مورد فونت گوگل این است که فونت های بیش از 125 زبان را برای Photoshop ارائه می دهد.

نکته جالب دیگر در مورد Google Fonts این است که همه فونت هایی که در صفحه وب مشاهده می کنید از نظر طبیعت منبع باز هستند. این بدان معناست که می توانید آنها را به دلخواه تغییر دهید.

2. DaFont

دافونت

DaFont یکی دیگر از وب سایت های برتر در لیست است که به دلیل فهرست گسترده فونت های رایگان شناخته شده است. رابط DaFont نیز بسیار شگفت انگیز است و فونت ها را با توجه به ماهیت آنها سازماندهی می کند.

می توانید فونت های زیادی برای فانتزی ، گوتیک ، هالووین ، ترسناک و غیره دریافت کنید. نه تنها این ، بلکه DaFont همچنین به کاربران امکان می دهد فیلترهای جستجوی فونت را اعمال کنند.

3. FontSpace

FontSpace
FontSpace

FontSpace یکی دیگر از بهترین سایت های فونت رایگان در لیست است که به دلیل پایگاه داده عظیم خود شناخته شده است. حدس بزن چی شده؟ FontSpace دارای بیش از 35000 فونت است که می توانید از آنها استفاده کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید.

فونت هایی که در FontSpace پیدا می کنید توسط طراحان طراحی و ارسال شده است. رابط FontSpace یکی دیگر از نکات مثبت سایت است و یکی از بهترین وب سایت های فونت است که می توانید در حال حاضر از آن دیدن کنید.

4. FontStruct

FontStruct

FontStruct یکی دیگر از بهترین وب سایت های بارگیری فونت در لیست است که به دلیل فونت های با کیفیت بالا شناخته شده است. نکته جالب در مورد FontStruct این است که بیش از 43000 فونت منحصر به فرد ارائه می دهد و به کاربران امکان می دهد فونت های خود را ایجاد کنند. برای ایجاد فونت FontStruct یک ابزار کامل برای ایجاد فونت ارائه می دهد.

5. فونت 1001

فونت 1001

1001 Fonts یکی دیگر از بهترین وب سایت های رایگان بارگیری فونت در لیست است که دارای بیش از 3000 فونت رایگان است. خوب ، این سایت شامل فونت های برتر و رایگان است. اما دارای یک پنل جداگانه برای فونت های رایگان برای استفاده تجاری است.

فونت های موجود در 1001 فونت معمولاً کیفیت بالایی دارند و نصب آنها بسیار آسان است. علاوه بر این ، ناوبری سایت باعث می شود سایت از دیگران متمایز شود.

6. FontZone

FontZone

FontZone یکی دیگر از وب سایت های فونت عالی در لیست است که می توانید برای اهداف طراحی یا Photoshop از آن دیدن کنید. نکته جالب در مورد FontZone این است که مجموعه ای منحصر به فرد از فونت های رایگان برای پیشنهادات دارد.

می توانید 3D ، Curly ، Rounded ، Shadow و غیره را پیدا کنید. فونت ها در FontZone یکی دیگر از ویژگی های جالب FontZone این است که به کاربران امکان می دهد از نظر محبوبیت فونت ها را مرور کنند.

7. سنجاب قلم

قلم سنجاب

خوب ، Font Squirrel یکی از بهترین و بهترین وب سایت های فونت موجود است. این سایت دارای فونت های رایگان و تجاری است. بنابراین ، قبل از نصب فونت ، باید مجوزها را بررسی کنید.

با این حال ، Font Squirrel فونت های با کیفیت بسیار بالا را ارائه می دهد. علاوه بر این ، Font Squirrel به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود مانند تولید کننده فونت وب ، تشخیص فونت و موارد دیگر شناخته شده است.

8. فونت های شهری

فونت های شهری

اگر به دنبال یک وب سایت رایگان برای بارگیری فونت با رابط کاربری تمیز و بسیاری از فونت های منحصر به فرد هستید ، Urban Fonts ممکن است بهترین انتخاب برای شما باشد. این سایت تعداد زیادی فونت رایگان منحصر به فرد ارائه می دهد.

علاوه بر این ، سایت همه فونت ها را با توجه به ماهیت آنها فهرست می کند. با این حال ، کاربران باید یک حساب کاربری برای بارگیری فونت ها ایجاد کنند.

9. زیبایی

زیبایی

خوب ، شکی نیست که Behance مکانی برای هر طراح است. نکته جالب درباره Behance این است که تعداد زیادی فونت رایگان ارائه می دهد. علاوه بر این ، فونت های رایگان معمولاً از کیفیت بالایی برخوردار هستند و می توانید آنها را به صورت رایگان بارگیری کنید. نه تنها این ، بلکه می توانید برخی فیلترها را برای دسترسی به فونت های رایگان اضافه کنید.

10. فونت های انتزاعی

فونت های انتزاعی

Abstract Fonts یکی دیگر از بهترین سایت های موجود در لیست است که فونت های رایگان و ممتاز را ارائه می دهد. این سایت تمیز به نظر می رسد و حرکت در آن بسیار آسان است.

بهترین چیز در مورد فونت های انتزاعی این است که گزینه های سفارشی سازی تجسم فونت را به کاربران ارائه می دهد. این سایت در حال حاضر حدود 15000 فونت دارد که می توانید همین حالا بارگیری کنید.

11. نئوگری

نئوگری

Neogrey مجموعه ای از طراحان گرافیک و وب محبوب ایوان فیلیپوف است. بنابراین فونت هایی که در وب سایت پیدا می کنید کار خود او است. اکثر فونت ها برای بارگیری رایگان در دسترس هستند. نه تنها این ، بلکه می توانید بسیاری از فونت های بردار رنگارنگ را نیز بیابید.

12. قلم ها

فونت ها

خوب ، Fonts.com یکی دیگر از بهترین وب سایت هایی است که می توانید فونت های مختلف را از آن بارگیری کنید. برای کسانی که نمی دانند ، Fonts.com به دلیل ادغام با Google Fonts و SkyFonts معروف است.

SkyFonts یک سرویس گیرنده رومیزی برای بارگیری و مدیریت فونت ها است. اگرچه می توانید فونت ها را از Fonts.com بارگیری کنید ، اما اگر به دنبال راهی آسان برای بارگیری فونت ها هستید ، SkyFonts را امتحان کنید.

13. قلم ها

فونت ها

اگر به دنبال وب سایت بارگیری رایگان فونت هستید که بتوانید فونت های منحصر به فرد را به صورت رایگان بارگیری کنید ، باید همین حالا از FFonts دیدن کنید. رابط کاربری FFonts بهترین نیست ، اما تعداد زیادی فونت رایگان مختلف وجود دارد.

14. MyFonts

Myfonts

Myfonts یکی دیگر از وب سایت های برتر در لیست است که در آن می توانید فونت ها ، محصولات و صفحه های جدید و بزرگ قابل چاپ را پیدا کنید. در این سایت می توانید فونت های محبوب مانند Futura ، Garamond ، Baskerville و دیگران را پیدا کنید. علاوه بر این ، سایت فونت های جدید را در فواصل منظم به روز می کند.

15. FontShop

FontShop

خوب ، اگر به دنبال بهترین سایت برای امتحان ، خرید و بارگیری فونت های دسکتاپ هستید ، ممکن است FontShop بهترین انتخاب برای شما باشد.

این سایت دارای بخش جداگانه ای برای فونت های رایگان است که می توانید همه فونت ها را به صورت رایگان بارگیری کنید. این سایت همچنین دارای بخش فروش است که از آن می توانید فونت های برتر را با قیمت مناسب خریداری کنید.

بنابراین ، اینها بهترین وب سایت های بارگیری رایگان فونت هستند که می توانید در حال حاضر از آنها دیدن کنید. اگر از سایت های دیگری مانند این می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

15 بهترین وب سایت بارگیری رایگان فونت در سال 2021 برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.