• خانه
  • وبلاگ
  • 5 بهترین اپلیکیشن برای ثبت تماس نامحدود در گوشی اندروید

5 بهترین اپلیکیشن برای ثبت تماس نامحدود در گوشی اندروید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 بهترین اپلیکیشن برای ثبت تماس نامحدود در گوشی اندروید

اگر مدتی است که از گوشی هوشمند اندرویدی استفاده می کنید، ممکن است بدانید که سیستم عامل تلفن همراه سابقه تماس شما را به 500 تماس ورودی، خروجی یا از دست رفته آخر محدود می کند.

تعداد ممکن است بسته به تلفنی که استفاده می کنید متفاوت باشد. هر بار که دستگاه‌های اندرویدی به حد مجاز سابقه تماس می‌رسند، ورودی‌های قدیمی‌تر از پایین لیست حذف می‌شوند.

پس از حذف، هیچ گزینه ای برای بازگشت گزارش تماس های حذف شده وجود ندارد. بنابراین، اگر می‌خواهید محدودیت گزارش تماس را در اندروید خود حذف کنید و تاریخچه تماس نامحدودی را ذخیره کنید، این مقاله می‌تواند به شما کمک کند.

لیست 5 بهترین برنامه برای دریافت گزارش تماس نامحدود در تلفن اندرویدی شما

در زیر برخی از بهترین برنامه‌های اندروید را به اشتراک گذاشته‌ایم که ادعا می‌کنند محدودیت ثبت تماس اندروید را برای حفظ تاریخچه تماس نامحدود دور می‌زنند. بنابراین، اجازه دهید برنامه ها را بررسی کنیم.

1. گزارش تماس ها را بایگانی کنید

پشتیبان گیری از گزارش تماس ها

اگر به دنبال یک برنامه Android هستید که به شما امکان می دهد از گزارش تماس های تلفنی Android خود نسخه پشتیبان تهیه کنید، سعی کنید از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید. پشتیبان‌گیری گزارش تماس یکی از بهترین برنامه‌های پشتیبان‌گیری گزارش تماس اندرویدی است که در فروشگاه بازی موجود است.

با پشتیبان‌گیری از گزارش تماس‌ها، می‌توانید از گزارش تماس‌های تک لمسی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. نه تنها این، بلکه حتی می توانید گزارش تماس ها را به راحتی بازیابی کنید.

2. تلفن +

تلفن +

اگر به دنبال یک برنامه مدیریت تماس ساده برای دستگاه اندرویدی خود هستید، Phone + را امتحان کنید. Phone + برنامه ای است که از مخاطبین و سابقه تماس شما نسخه پشتیبان تهیه می کند.

این یک برنامه مدیریت تماس کامل برای اندروید است که بسیاری از ویژگی های دیگر مانند شماره گیری موضوعات، امکان تنظیم یک اقدام سریع با تماس و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد.

3. شماره گیر، تلفن، بلوک تماس و مخاطبین توسط Simpler

شماره گیر، تلفن، بلوک تماس و مخاطبین توسط Simpler

Dialer, Phone, Call Block & Contacts by Simpler یکی از بهترین و پیشرفته ترین برنامه های شماره گیری اندرویدی است که در حال حاضر می توانید داشته باشید. بهترین چیز در مورد Simpler’s Dialer, Phone, Call Block و Contacts این است که همه چیزهایی را که برای مدیریت سوابق تماس خود نیاز دارید را ارائه می دهد.

از مسدود کردن تماس گرفته تا جستجوی هوشمند مخاطب، این برنامه همه چیز را دارد. علاوه بر این، Dialer، Phone، Call Block و Contacts از Simpler نیز سابقه گزارش تماس شما را ضبط می کنند.

4. تاریخچه تماس و بایگانی

سابقه تماس و بایگانی

همانطور که از نام اپلیکیشن مشخص است، Call Log History and Backup اپلیکیشنی است که به ذخیره تاریخچه تماس شما اختصاص دارد. این یکی از بهترین برنامه های جایگزین ثبت تماس است که می خواهید در اندروید خود داشته باشید.

نه تنها این، بلکه برنامه لیستی از مخاطبین، مخاطبین مورد علاقه و مکرر را نیز نشان می دهد. بنابراین، سابقه تماس و پشتیبان‌گیری بهترین برنامه‌ای است که می‌توانید برای دریافت گزارش تماس نامحدود در اندروید خود استفاده کنید.

5. مدیر تاریخچه تماس

مدیر تاریخچه تماس

Call History Manager یکی دیگر از برنامه های برتر در لیست است که می تواند سابقه تماس شما را برای همیشه حفظ کند. نه تنها این، بلکه Call History Manager همچنین لیست مخاطبین را بر اساس دسته بندی برای دسترسی آسان تر مرتب می کند.

علاوه بر این، Call History Manager همچنین به کاربران اجازه می دهد تا سوابق تماس ها را به یک فایل اکسل صادر کنند. بنابراین، Call History Manager یکی دیگر از بهترین برنامه‌ها برای دریافت گزارش تماس نامحدود در اندروید است.

بنابراین، این نحوه دریافت گزارش تماس نامحدود در تلفن اندرویدی است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر برنامه های مشابه دیگری را می شناسید، در کادر نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

انتشار 5 اپلیکیشن برتر برای دریافت ثبت تماس نامحدود در گوشی اندرویدی برای اولین بار در TechViral پدیدار شد.