• خانه
  • وبلاگ
  • 5 بهترین برنامه برای باز کردن فایل های فشرده در iPhone / iPad

5 بهترین برنامه برای باز کردن فایل های فشرده در iPhone / iPad

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 بهترین برنامه برای باز کردن فایل های فشرده در iPhone / iPad

اگر به اطراف خود نگاه کنیم ، متوجه می شویم که گوشی های هوشمند آیفون و اندروید به آرامی جایگزین نیاز به رایانه های شخصی می شوند. اگر در مورد iPhone صحبت کنیم ، می توان از آن برای انجام کارهای مختلف استفاده کرد. با این حال ، چند کار وجود دارد که iPhone نمی تواند انجام دهد ، مانند باز کردن فایل های Zip.

اگرچه اپل ویژگی جدیدی را برای فشرده سازی و فشرده سازی فایل ها در جدیدترین نسخه iOS ارائه کرده است ، اما هنوز یک فرآیند پیچیده است. بنابراین همیشه بهتر است برای باز کردن فایل های فشرده iPhone به یک برنامه شخص ثالث اعتماد کنید. بنابراین ، در این مقاله برخی از بهترین برنامه های کاربردی iPhone را برای استخراج آسان فایل های فشرده به اشتراک می گذاریم.

فایل های فشرده را در iPhone / iPad از حالت فشرده خارج کنید

قبل از اینکه لیستی از بهترین برنامه ها را برای باز کردن فایل های فشرده در iPhone / iPad با استفاده از برنامه های استخراج Zip با شما به اشتراک بگذاریم ، مطمئن شوید که دو مرحله زیر را دنبال کنید.

  • در درجه اول، فایل zip را پیدا کنید روی iPhone شما سپس روی فایل زیپ ضربه بزنید و سپس روی “عنوان‘دکمه.
  • در منوی اشتراک گذاری ، را انتخاب کنید “باز کردن در …” را انتخاب کرده و برنامه ای را که نصب کرده اید از لیست انتخاب کنید.

با این کار محتویات فایل زیپ باز و استخراج می شود.

1. فایل Zip & RAR Extractor

استخراج فایل Zip & RAR

Zip & RAR File Extractor یکی از بهترین و دارای بالاترین امتیاز برنامه های iOS برای استخراج فایل های فشرده iPhone است. نکته مهم در مورد Zip & RAR File Extractor رابط کاربری آن است که تمیز و منظم به نظر می رسد.

علاوه بر این ، Zip & RAR File Extractor همچنین دارای پخش کننده رسانه ، نمایشگر عکس ، خواننده PDF ، نمایشگر سند و موارد دیگر است. همچنین می توانید فایل های ZIP ذخیره شده در فضای ذخیره سازی ابری مانند Dropbox ، Google Drive ، OneDrive ، iCloud و موارد دیگر را وارد کنید.

2. WinZip

WinZip

خوب ، WinZip یکی دیگر از بهترین برنامه ها برای iPhone برای استخراج فایل های فشرده است. این برنامه در دو نسخه رایگان و ممتاز در دسترس است. برای اکثر کاربران ، نسخه رایگان برنامه بیش از اندازه کافی است.

نکته جالب در مورد WinZip این است که به طور خودکار فایل های فشرده را استخراج می کند و محتوای ذخیره شده در آنها را نمایش می دهد. با این حال ، نسخه رایگان WinZip تبلیغاتی را نشان می دهد که می توانند برنامه را خراب کنند.

3. iZip – Zip Unzip Unrar Tool

iZip - Zip Unzip Unrar Tool

iZip – Zip Unzip Unrar Tool برای کسانی است که به دنبال بهترین برنامه مدیریت فایل ZIP / RAR برای iPhone / iPad هستند. با استفاده از iZip-Zip Unzip Unrar Tool می توانید فایلهای خود را از قالب ZIP ، از جمله رمزهای محافظت شده و فایلهای ZIP رمزگذاری شده با AES ، از حالت فشرده خارج کنید.

نه تنها این ، بلکه iZip – Zip Unzip Unrar Tool می تواند بسیاری از فرمت های فشرده سازی فایل مانند ZIPX ، TAR ، GZIP ، RAR ، TGZ ، TBZ ، ISO و موارد دیگر را از حالت فشرده خارج کند.

4. عصاره را با زیپ rar 7z باز کنید

  عصاره rar 7z را از حالت فشرده خارج کنید

خوب ، این یکی از بهترین ابزارهای مدیریت زیپ موجود در فروشگاه برنامه Apple است. نکته جالب در مورد Unzip zip rar 7z عصاره این است که می تواند به سرعت فایل های ZIP را از حالت فشرده خارج کرده و فشرده کند.

این برنامه از طیف گسترده ای از فرمت ها مانند 7zip ، RAR ، LzH ، ZIPX ، GZIP ، BZIP و موارد دیگر پشتیبانی می کند. همچنین از فایل های فشرده سازی رمز عبور پشتیبانی می کند.

5. مرورگر فشرده

مرورگر فشرده

Zip Browser برای کسانی است که به دنبال یک برنامه استخراج زیپ سبک و آسان برای iPhone / iPad هستند. با Zip Browser می توانید به راحتی از ویژگی هایی مانند بازیابی سریع ، فشرده سازی سریع و موارد دیگر استفاده کنید.

علاوه بر این ، Zip Browser از طیف گسترده ای از فرمت های زیپ پشتیبانی می کند. نه تنها این ، بلکه مرورگر Zip دارای یک نمایشگر سند داخلی است که می تواند برای مشاهده PDF ها و فایل های متنی استفاده شود.

بنابراین ، اینها بهترین برنامه های مدیریت فایل ZIP ZIP iPhone هستند که می توانید امروزه از آنها استفاده کنید. اگر برنامه های مشابه دیگری می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

ارسال 5 بهترین برنامه برای باز کردن بسته های فشرده در iPhone / iPad اولین بار در TechViral ظاهر شد.