منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 5 مرحله برای کمک به SMB ها در ایجاد انعطاف پذیری امنیتی و جلوگیری از رکود

5 مرحله برای کمک به SMB ها در ایجاد انعطاف پذیری امنیتی و جلوگیری از رکود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ


در اصل در IT World Canada.com ارسال شده است

در حالی که رکود برای همه شرکت ها دشوار است، کسب و کارهای کوچک اغلب بیشترین آسیب را می بینند. یکی از کوتاه‌ترین اما مؤثرترین راه‌ها برای ایجاد انعطاف‌پذیری و جلوگیری از کاهش سرعت، ایجاد یک برنامه امنیتی و حفظ حریم خصوصی قوی و کارآمد است.

این می تواند به کسب و کار شما یک مزیت رقابتی بدهد، به خصوص زمانی که رقبای شما تلاش های امنیتی و حفظ حریم خصوصی را در اولویت قرار می دهند یا حداقل نیاز را برای بستن معاملات و کاهش افزایش ریسک سایبری انتخاب می کنند.

امنیت و حریم خصوصی قوی نوآوری را ساده می کند، از ممیزی های کارآمد اطمینان می دهد و معاملات برد-برد با مشتریان بالقوه شما را تضمین می کند. علاوه بر این، تعبیه امنیت در DNA شرکت شما نه تنها به محافظت از شما در برابر خطرات سایبری فزاینده کمک می‌کند، بلکه به شما کمک می‌کند تاثیر آن بر عملیات خود را به حداقل برسانید، هزینه نقض‌ها را کاهش دهید و زمان لازم برای انجام این کار را کاهش دهید. . برگرد و فرار کن

در طول یک رکود، میلیون‌ها چیز وجود دارد که می‌تواند بنیانگذاران استارت‌آپ را شب‌ها بیدار نگه دارد – وضعیت امنیت و حریم خصوصی شما نباید یکی از آنها باشد. این مقاله در IT World Canada را بررسی کنید، جایی که مدیر عامل ما، دارن گالوپ، مراحل ساده ای را که SMB ها می توانند برای ایجاد انعطاف پذیری و جلوگیری از رکود انجام دهند، مورد بحث قرار می دهد.