• خانه
  • وبلاگ
  • 5 وب سایت ارسال ایمیل رایگان به دستگاه های فکس

5 وب سایت ارسال ایمیل رایگان به دستگاه های فکس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 وب سایت ارسال ایمیل رایگان به دستگاه های فکس

خوب ، ارسال فکس ممکن است یک فناوری قدیمی به نظر برسد ، اما واقعیت این است که بسیاری از شرکت ها و سازمان ها هنوز برای فاش کردن اطلاعات از فکس استفاده می کنند.

اگر بخشی از مشاغلی هستید که هنوز برای ارسال اسناد به دستگاه های فکس متکی است ، ممکن است نیاز به دستگاه فکس احساس کنید. اما نکته خوب این است که می توانید بدون خرید دستگاه فکس جدید ، برای شرکت خود فکس ارسال کنید.

بسیاری از خدمات آنلاین فکس آنلاین به صورت آنلاین در دسترس هستند و به کاربران امکان می دهند از رایانه خود فکس ارسال کرده و آنها را از طریق ایمیل دریافت کنند.

وب سایت های رایگان برای ارسال ایمیل به دستگاه های فکس

بنابراین در این مقاله برخی از بهترین خدمات رایگان فکس آنلاین برای ارسال فکس را لیست می کنیم. حتی می توانید اسناد متنی ، فایل های تصویری ، فایل های Excel را با این خدمات ارسال کنید. بیایید بررسی کنیم.

1. FaxZero

5 وب سایت ارسال ایمیل رایگان به دستگاه های فکس

FaxZero یک سرویس رایگان است که به شما امکان می دهد هر روز پنج فکس رایگان ارسال کنید. خوبی سایت این است که به شما امکان می دهد اسناد ارسال شده توسط فکس را به صورت فایل های .doc ، .docx یا .pdf ارسال کنید.

می توانید از این وب سایت برای ارسال فکس تا حجم 20 مگابایت استفاده کنید. برای شروع کار با وب سایت باید یک آدرس ایمیل معتبر داشته باشید. FaxZero در حال حاضر بهترین سرویس فکس رایگان است که می توانید امروز از آن استفاده کنید.

2. GotFreeFax

5 وب سایت ارسال ایمیل رایگان به دستگاه های فکس

این یکی دیگر از بهترین وب سایت هایی است که به کاربران امکان می دهد ایمیل ها را با فکس به اشتراک بگذارند.

از این سرویس می توان برای به اشتراک گذاشتن دو فکس با سه صفحه در نامه به صورت آنلاین استفاده کرد. اگر اطلاعات زیادی برای به اشتراک گذاشتن با فکس دارید این کار را امتحان کنید. شما باید برنامه را امتحان کنید و مطمئناً آن را دوست خواهید داشت.

3. MyFax

5 وب سایت ارسال ایمیل رایگان به دستگاه های فکس

این سرویس به بیش از 40 کشور جهان دسترسی دارد و حتی می تواند از طریق سیستم عامل های مختلف مانند Android ، iOS یا Windows و غیره استفاده شود.

MyFax یک دوره آزمایشی 30 روزه رایگان به شما می دهد ، پس از آن می توانید آن را برای دسترسی بیشتر خریداری کنید. اگر می خواهید به طور گسترده از طریق فکس به اشتراک بگذارید ، ارزش خرید دارد.

4. فکس سوز

5 وب سایت ارسال ایمیل رایگان به دستگاه های فکس

از این سرویس برای ارسال ایمیل به فکس استفاده کنید و می توانید فایل های رسانه ای و PDF ، فرمت های فایل Adobe و موارد دیگر را به اشتراک بگذارید.

این شماره فکس رایگان را به شما ارائه می دهد که می توانید از آن برای دریافت یا ارسال فکس به صورت رایگان استفاده کنید. همچنین ویژگی هایی مانند بایگانی فکس ، ایجاد فکس چند صفحه ای و موارد دیگر را دریافت می کنید.

5. سلام فکس

5 وب سایت ارسال ایمیل رایگان به دستگاه های فکس

با HelloFax ، هرکسی می تواند به راحتی آنلاین فکس ارسال و دریافت کند. شما یک شماره فکس منحصر به فرد دریافت می کنید و هنگام دریافت فکس ، سرویس آن را به آدرس ایمیل شما ارسال می کند.

نکته جالب در مورد Hellofax این است که همه پخش ها با سطح امنیتی در سطح بانک رمزگذاری می شوند. به طور کلی ، این یک وب سایت عالی برای ارسال فکس آنلاین به صورت آنلاین است.

بنابراین ، اینها بهترین وب سایت ها برای ارسال ایمیل به دستگاه های فکس هستند. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. همچنین ، اگر سایتهای دیگری از این دست می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

پست 5 بهترین ایمیل رایگان به دستگاه های فکس برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.