• خانه
  • وبلاگ
  • 8 بهترین راه برای جلوگیری از خالی شدن باتری اندروید Spotify

8 بهترین راه برای جلوگیری از خالی شدن باتری اندروید Spotify

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
8 بهترین راه برای جلوگیری از خالی شدن باتری اندروید Spotify

در حال حاضر صدها برنامه پخش موسیقی برای تلفن های هوشمند Android وجود دارد. با این حال ، تنها تعداد کمی از افراد متمایز هستند. اگر مجبور باشیم بهترین برنامه پخش موسیقی برای Android را انتخاب کنیم ، Spotify را انتخاب می کنیم.

در طول این سالها ، Spotify به محبوب ترین سرویس پخش موسیقی برای سیستم عامل های وب و تلفن همراه تبدیل شده است. با اشتراک ممتاز ، می توانید با این برنامه از پخش مداوم و نامحدود موسیقی لذت ببرید.

تنها مشکلی که کاربران هنگام استفاده از Spotify با آن روبرو می شوند ، تخلیه باتری است. بسیاری از کاربران اندروید گزارش می دهند که Spotify عمر باتری گوشی خود را در مدت زمان کوتاهی کاهش می دهد.

تعداد کمی از کاربران حتی گزارش داده اند که برنامه پخش موسیقی بیش از٪ عمر باتری گوشی آنها را مصرف می کند. بنابراین ، اگر هنگام استفاده از Spotify نیز مشکل باتری دارید ، دفترچه راهنمای صحیح را بخوانید.

همچنین بخوانید: نحوه اتصال Spotify به جلسات تمرکز در ویندوز 11

8 بهترین راه برای جلوگیری از خالی شدن باتری اندروید Spotify

در این مقاله ، ما برخی از بهترین راه ها را برای جلوگیری از اتمام باتری Spotify Android خود به اشتراک می گذاریم. بیایید بررسی کنیم.

1. برنامه Spotify را به روز کنید

8 بهترین راه برای جلوگیری از خالی شدن باتری اندروید Spotify

خوب ، این یکی از اولین کارهایی است که باید انجام دهید تا مانع از اتمام عمر باتری گوشی Spotify خود شوید. شاید نسخه Spotify که استفاده می کنید دارای اشکالاتی باشد که منجر به کم شدن باتری می شود.

به همین دلیل همیشه بهتر است قبل از دنبال کردن روش های زیر ، برنامه Spotify را از فروشگاه Google Play به روز کنید.

2. استفاده از داده های پس زمینه را غیرفعال کنید

حتی اگر از برنامه Spotify در دستگاه Android خود استفاده نمی کنید ، در پس زمینه اجرا می شود و اینترنت را مصرف می کند. بنابراین ، اگر برنامه ای برای استفاده از Spotify به زودی ندارید ، باید استفاده از داده های پس زمینه برنامه را غیرفعال کنید.

8 بهترین راه برای جلوگیری از خالی شدن باتری اندروید Spotify

برای غیرفعال کردن استفاده از داده های پس زمینه Spotify ، آن را باز کنید تنظیمات> برنامه ها> برنامه های نصب شدهبه اکنون Spotify را پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید. در صفحه بعدی ، روی «مصرف داده» و گزینه Background Data را غیرفعال کنیدبه

3. از هدست بلوتوث استفاده نکنید

8 بهترین راه برای جلوگیری از خالی شدن باتری اندروید Spotify

هدست های بلوتوث یکی دیگر از علل احتمالی تخلیه باتری هنگام استفاده از Spotify است. این به این دلیل است که هدست بلوتوث جفت شده شما را ملزم می کند که اتصال بلوتوث را روشن کنید ، که مصرف زیادی از باتری دارد.

بنابراین ، اگر باتری شما تمام شده است و برای یک روز به آب اضافی احتیاج دارید ، هدفون یا هدفون سیمی را در نظر بگیرید.

4. حالت ذخیره باتری را روشن کنید

اگر نگران تمام شدن شارژ باتری هنگام گوش دادن به موسیقی در Spotify هستید ، بهتر است این کار را انجام دهید. حالت ذخیره باتری را روشن کنیدبه حالت صرفه جویی در باتری در هر تلفن هوشمند Android موجود است.

حالت ذخیره باتری اندروید ، استفاده از برنامه ها / فرآیندهای خاص پس زمینه را غیرفعال می کند. همچنین برخی از عملکردهای دستگاه شما را محدود می کند. بنابراین اگر می خواهید عمر باتری را افزایش دهید ، هنگام استفاده از Spotify حالت ذخیره باتری را روشن کنید.

5. از استفاده از بلندگوهای تلفن خودداری کنید

8 بهترین راه برای جلوگیری از خالی شدن باتری اندروید Spotify

مانند هدست بلوتوث ، پخش موسیقی از طریق بلندگوهای داخلی گوشی نیز تلاش و توان باتری زیادی را به همراه دارد.

بنابراین همیشه بهتر است از هدفون های سیمی برای جلوگیری از تخلیه بی مورد باتری استفاده کنید.

6. کش Spotify را پاک کنید

بسیاری از کاربران گزارش می دهند که حذف کش Spotify مشکل تخلیه باتری گوشی های هوشمند خود را برطرف کرده است. بنابراین می توانید این راه حل را نیز امتحان کنید.

8 بهترین راه برای جلوگیری از خالی شدن باتری اندروید Spotify

برای پاک کردن کش Spotify در Android خود ، باز کنید تنظیمات> برنامه ها> Spotifyبه حالا ضربه بزنید ذخیره سازی در صفحه برنامه Spotify و سپس روی ضربه بزنید پاک کردن حافظه پنهان، و سپس در ادامه اطلاعات روشن گزینه.

7. برنامه Spotify را دوباره نصب کنید

8 بهترین راه برای جلوگیری از خالی شدن باتری اندروید Spotify

نصب مجدد برنامه ها اغلب به ما کمک می کند تا از خطاها یا مشکلات خلاص شویم و عملکرد صحیح برنامه را تضمین می کند. بنابراین اگر هیچ یک از روش ها برای شما کار نمی کند ، باید برنامه Spotify را دوباره نصب کنید.

برای نصب مجدد برنامه Spotify ، نماد Spotify را طولانی فشار داده و Uninstall را انتخاب کنید. اکنون فروشگاه Google Play را باز کرده و برنامه Spotify را مجدداً نصب کنید.

8. باتری گوشی خود را بررسی کنید

اگر هیچ یک از روش ها برای شما کار نمی کند ، باید باتری گوشی خود را بررسی کنید. ابتدا بررسی کنید که آیا تخلیه باتری در سایر برنامه ها واضح است یا خیر. دوم ، در صورت مشاهده تخلیه باتری در هنگام استفاده عادی ، باید وضعیت باتری را بررسی کنید.

شما باید با تیم پشتیبانی فنی سازنده تلفن خود تماس بگیرید یا آن را به مرکز خدمات محلی خود ببرید تا باتری تلفن شما بررسی شود.

بنابراین ، اینها بهترین روش ها برای عیب یابی تخلیه باتری هنگام استفاده از Spotify هستند. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. همچنین ، اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

ارسال 8 بهترین راه برای جلوگیری از خالی شدن باتری Android Spotify برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.