• خانه
  • وبلاگ
  • Acronis Disk Director را برای رایانه خود بارگیری کنید

Acronis Disk Director را برای رایانه خود بارگیری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بارگیری Acronis Disk Director (آفلاین نصب)

فقط یک کامپیوتر یا لپ تاپ جدید خریده اید؟ در این صورت ، می توانید به دنبال راه هایی برای انتقال داده ها از رایانه قدیمی خود به رایانه جدید خود باشید. متأسفانه هیچ روش مستقیمی برای شبیه سازی درایو دیسک در ویندوز 10 وجود ندارد.

اگر می خواهید درایو دیسک خود را کلون کنید ، ممکن است لازم باشد از نرم افزار شبیه سازی دیسک شخص ثالث استفاده کنید. در حال حاضر صدها نرم افزار برای مهاجرت به رایانه یا شبیه سازی دیسک برای ویندوز 10 وجود دارد.

با این حال ، تنها تعداد کمی از آنها از جمعیت متمایز می شوند. بنابراین ، در این مقاله ما یکی از بهترین نرم افزارهای شبیه سازی دیسک برای رایانه ویندوز ، معروف به Acronis Disk Director را ارائه می دهیم.

مدیر دیسک Acronis چیست؟

Acronis Disk Director را برای رایانه خود بارگیری کنید

مدیر دیسک Acronis یکی از رهبران آن است بهترین بسته های نرم افزاری شبیه سازی دیسک موجود برای سیستم عامل ویندوز این اساساً برنامه ای است که هارد دیسک های شما را بهینه می کند و عملکرد دستگاه شما را بار می کند.

نکته مثبت Acronis Disk Director این است که مجموعه ای از ابزارهای قدرتمند را ارائه می دهد که با یکدیگر برای بهینه سازی استفاده از دیسک و محافظت از داده های شما کار می کنند.

با استفاده از Acronis Disk Director می توانید درایوهای دیسک را کلون کنید ، داده های از دست رفته یا حذف شده را بازیابی کنید ، پارتیشن های دیسک را مدیریت کنید و موارد دیگر. به طور کلی ، Acronis Disk Director یک برنامه مدیریت دیسک عالی برای سیستم عامل ویندوز است.

ویژگی های Acronis Disk Director

Acronis Disk Director را برای رایانه خود بارگیری کنید

اکنون که با Acronis Disk Director آشنا شدید ، ممکن است بخواهید ویژگی های آن را بدانید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های Acronis Disk Director را برجسته کرده ایم. بیایید بررسی کنیم.

شبیه سازی دیسک

با Acronis Disk Director می توانید به راحتی داده ها ، سیستم عامل و برنامه های کاربردی خود را از دیسک قدیمی به دیسک جدید منتقل کنید. همچنین بسیاری از گزینه های شبیه سازی دیسک را ارائه می دهد.

بازیابی پارتیشن های حذف شده

Acronis Disk Director همچنین ویژگی بازیابی حجم را ارائه می دهد. با بازیابی حجم می توانید بازیابی سریع اطلاعات از دست رفته یا حذف شده از پارتیشن هابه این ویژگی می تواند به شما در بازیابی اطلاعات در صورت عدم بوت شدن سیستم عامل کمک کند.

مدیریت پارتیشن دیسک

با Acronis Disk Director می توانید به راحتی پارتیشن های دیسک خود را ایجاد ، سفارشی سازی و سازماندهی کنیدبه علاوه بر این ، یک ابزار مدیریت کامل دیسک را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد پارتیشن های موجود را فرمت ، پارتیشن بندی ، تبدیل کنید.

ایجاد رسانه قابل بوت

آخرین نسخه Acronis Disk Director همچنین به شما امکان می دهد رسانه های قابل بوت ایجاد کنید. با خالق رسانه ای Acronis Disk Director می توانید ایجاد درایو CD / DVD یا USB قابل بوتبه این یکی از ویژگی های عالی Acronis Disk Director است.

بهینه سازی فضای هارد دیسک

Acronis Disk Director همچنین به شما امکان می دهد فضای هارد دیسک خود را بهینه کنید. به سرعت هارد دیسک را کاوش و بهینه می کند تا عملکرد و ثبات بیشتری داشته باشد. حتی می توانید با این ویژگی فضای ذخیره سازی را آزاد کنید.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین ویژگی های Acronis Disk Director هستند. این ویژگی های بیشتری دارد که می توانید هنگام استفاده از برنامه آنها را کشف کنید.

بارگیری Acronis Disk Director برای رایانه (نصب آفلاین)

Acronis Disk Director را برای رایانه خود بارگیری کنید

اکنون که با Acronis Disk Director آشنایی کامل دارید ، ممکن است بخواهید این برنامه را بر روی رایانه خود نصب کنید. لطفاً توجه داشته باشید که Acronis Disk Director یک برنامه رایگان نیست. برای استفاده از آن ، باید مجوز خریداری کنید.

با این حال ، قبل از خرید نسخه برتر ، می توانید نسخه آزمایشی رایگان محصول را انتخاب کنیدبه دوره آزمایشی رایگان دارای ویژگی های محدودی است ، اما می توانید امتحان کنید.

در زیر آخرین نسخه Acronis Disk Director را به اشتراک گذاشته ایم. فایل زیر به اشتراک گذاشته شده فاقد ویروس / بدافزار است و برای بارگیری کاملاً ایمن است. بنابراین ، بیایید پیوندهای بارگیری را بگیریم.

  • بارگیری Acronis Disk Director برای رایانه (نصب آفلاین)

نحوه نصب Acronis Disk Director بر روی رایانه

نصب Acronis Disk Director بسیار آسان است. فقط فایل نصبی که در زیر به اشتراک گذاشته شده را بارگیری کرده و روی رایانه خود اجرا کنید. سپس برای تکمیل مراحل نصب باید دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

پس از نصب ، می توانید Acronis Disk Director را از روی دسکتاپ یا از منوی Start راه اندازی کنیدبه اگر مجوز دارید ، باید آن را در برنامه وارد کنید تا قفل تمام ویژگی ها باز شود.

این است! شما آماده ای. در اینجا نحوه نصب Acronis Disk Director بر روی رایانه ویندوز 10 آمده است.

بنابراین ، این راهنما برای Acronis Disk Director برای رایانه شخصی است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

Acronis Disk Director (نصب کننده آفلاین) برای انتشار رایانه های شخصی برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.