• خانه
  • وبلاگ
  • Advanced SystemCare (نصب کننده آفلاین) را برای رایانه بارگیری کنید

Advanced SystemCare (نصب کننده آفلاین) را برای رایانه بارگیری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Advanced SystemCare (نصب کننده آفلاین) را برای رایانه بارگیری کنید

در مقایسه با macOS ، سیستم عامل ویندوز به مراقبت بیشتری احتیاج دارد. این به این دلیل است که در دسترس بودن برنامه نسبتاً بالا در پلتفرم و همچنین آسیب پذیری است. هر از گاهی کاربران هنگام استفاده از رایانه خود با مشکلاتی روبرو می شوند.

اگر سالهاست که از ویندوز استفاده می کنید ، ممکن است متوجه شده باشید که سیستم عامل به مرور زمان کند می شود. اما آیا تا به حال فکر کرده اید چرا؟ با توجه به پرونده های ناخواسته و حافظه موقت ، ظرفیت ذخیره سازی پر می شود. در نتیجه ، کامپیوتر شروع به عقب ماندن می کند.

برای سرعت بخشیدن به سیستم خود ، می توانید نرم افزارهای بهینه سازی سیستم شخص ثالث را در نظر بگیرید. در حال حاضر صدها نرم افزار بهینه سازی سیستم برای ویندوز 10 وجود دارد. از بین همه این موارد ، به نظر می رسد Advanced System Care بهترین است.

بنابراین ، در این مقاله ما در مورد یکی از بهترین ابزارهای بهینه سازی کامپیوتر که به آن معروف است بحث خواهیم کرد SystemCare پیشرفتهبه

مراقبت از سیستم پیشرفته چیست؟

Advanced SystemCare (نصب کننده آفلاین) را برای رایانه بارگیری کنید

Advanced System Care یک ابزار بهینه سازی سیستم همه کاره برای رایانه های Windows 10 است. این ابزار اسکن و پاک کردن بسیاری از پرونده های ناخواسته ، سیاهههای مربوط غیر ضروری ، حافظه پنهان ، بقایای ابزار شخص ثالث از سیستم شما

نکته فوق العاده در مورد Advanced System Care این است که از عادات بهینه سازی شما و وضعیت عملکرد رایانه شما درس می گیرد تا مشکلات و خطاهایی را که عملکرد رایانه شما را تضعیف می کند ، بیابید.

Advanced System Care در دو نسخه موجود است – رایگان و حرفه ایبه نسخه رایگان برای اسکن منظم سیستم و پاکسازی فایل های ناخواسته عالی است. با این حال ، نسخه Pro برخی از ویژگی های پیشرفته را ارائه می دهد.

ویژگی های پیشرفته SystemCare

Advanced SystemCare (نصب کننده آفلاین) را برای رایانه بارگیری کنید

اکنون که با Advanced System Care آشنا شده اید ، ممکن است علاقمند به دانستن ویژگی های آن باشید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های Advanced System Care را برجسته کرده ایم.

کامپیوتر خود را تمیز کنید

Advanced System Care به دلیل ویژگی های پیشرفته تمیز کردن سیستم شناخته شده است. مراقبت گسترده از سیستم در اعماق سیستم شما اسکن می کند و تعداد زیادی فایل ناخواسته را پاک می کند، فایلهای غیر ضروری ورود به سیستم ، فایلهای cache ، بقایای ابزارهای شخص ثالث و غیره.

کامپیوتر خود را سرعت بخشید

خوب ، بسیاری از برنامه ها برای اجرا در هنگام راه اندازی سیستم طراحی شده اند. متأسفانه ، این برنامه های راه اندازی سرعت رایانه شما را کند می کنند. بنابراین ، مراقبت از سیستم پیشرفته این برنامه های مخفی را شناسایی کرده و مانع از اشغال حافظه آنها می شودبه

از داده های خود محافظت کنید

یکی از بهترین ویژگی های Advanced System Care نیز i استn شامل تمیز کردن مسیرهای حفظ حریم خصوصی شما استبه این رمزهای عبور ذخیره شده شما را پاک می کند و اثر انگشت شما را در بیش از 200 برنامه و مرورگر پنهان می کند. همچنین آسیب پذیری ها و سوء استفاده های امنیتی را برطرف می کند.

سرعت اینترنت خود را افزایش دهید

Advanced System Care for PC همچنین دارای ویژگی به نام تقویت کننده اینترنتبه این ویژگی رایانه و شبکه شما را تشخیص داده و با افزایش پهنای باند شبکه تنها با یک کلیک ، سرعت اینترنت را افزایش می دهد.

حفاظت فایروال

نسخه ممتاز Advanced System Care همچنین شامل می شود حفاظت فایروالبه این عملکرد باعث می شود فایروال سیستم به درستی کار کند. همچنین شامل چندین ویژگی ضد ردیابی است.

رایگان

اکثر ویژگی های ذکر شده در مقاله در نسخه پیشرفته SystemCare Free موجود است. اگرچه نسخه Pro دارای بسیاری از ویژگی های پیشرفته است ، اما نسخه رایگان به خوبی برای تمیز کردن سیستم عمل می کند.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین ویژگی های Advanced SystemCare for PC هستند. بهتر است برای کشف ویژگی های پنهان ، از برنامه استفاده کنید.

برنامه Advanced System Care for PC را بارگیری کنید

اکنون که کاملاً با Advanced SystemCare آشنا شدید ، ممکن است بخواهید برنامه را در رایانه خود بارگیری و نصب کنید. لطفاً توجه داشته باشید که Advanced SystemCare در دو نسخه رایگان و ممتاز در دسترس است.

نسخه رایگان نیازی به اشتراک یا ایجاد حساب ندارد ، اما ویژگی های محدودی را دریافت خواهید کرد. اگر می خواهید تمام ویژگی های Advanced SystemCare را باز کنید ، بهتر است نسخه Pro Advanced SystemCare Pro را بارگیری کنید.

همچنین می توانید از نسخه حرفه ای به صورت رایگان استفاده کنید. برای انجام این کار ، باید در یک دوره آزمایشی رایگان مشترک شوید. در زیر ما آخرین نسخه Advanced SystemCare را به اشتراک گذاشته ایم. فایل به اشتراک گذاشته شده در زیر برای بارگیری و استفاده کاملاً ایمن است.

  • بارگیری Advanced SystemCare (نصب آفلاین)

چگونه Advanced SystemCare را بر روی کامپیوتر نصب کنیم؟

Advanced SystemCare (نصب کننده آفلاین) را برای رایانه بارگیری کنید

خوب ، بارگیری و نصب Advanced SystemCare بر روی رایانه Windows بسیار آسان است. اول از همه ، شما باید فایل نصبی Advanced System Care را بارگیری کنید در بالا به اشتراک گذاشته شد

پس از بارگیری ، فایل اجرایی را اجرا کنید. بعدی، برای تکمیل مراحل نصب ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنیدبه

پس از نصب ، Advanced System Care را از دسکتاپ شروع کنید. این است! شما آماده ای. اکنون می توانید کامپیوتر خود را برای عملکرد بهتر تمیز و بهینه سازی کنید.

بنابراین ، این راهنما برای بارگیری آخرین نسخه Advanced SystemCare for PC است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه Downloading Advanced SystemCare (Offline Installer) برای رایانه برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.