• خانه
  • وبلاگ
  • Amazon Alexa (نصب کننده آفلاین) را برای Windows 10 بارگیری کنید

Amazon Alexa (نصب کننده آفلاین) را برای Windows 10 بارگیری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برنامه آفلاین آمازون الکسا را ​​بارگیری کنید

اگر آمازون اکو دارید ، ممکن است درباره الکسا اطلاعاتی داشته باشید. الکسا یک یک دستیار شخصی با کنترل صدا روی بلندگوهای هوشمند آمازون اکو یافت شد و دیگر دستگاه های خانه هوشمند

الکسا به عنوان دستیار شخصی صوتی می تواند کارهای زیادی مانند مدیریت دستگاه های خانه هوشمند ، سفارش آنلاین و موارد دیگر را انجام دهد. آمازون الکسا همچنین برای سیستم عامل های Android ، iOS و Windows در دسترس است.

مانند Cortana مایکروسافت ، برنامه Amazon Alexa برای رایانه همه ویژگی هایی را که از اولین مورد انتظار دارید ارائه می دهد. بنابراین در این مقاله ما همه چیز را در مورد Amazon Alexa برای رایانه بحث خواهیم کرد. بیایید بررسی کنیم.

آمازون الکسا برای رایانه چیست؟

Amazon Alexa (نصب کننده آفلاین) را برای Windows 10 بارگیری کنید

خوب ، Amazon Alexa for PC یک برنامه دستیار مجازی است که مهارت ها و ویژگی های زیادی دارد. درست مانند هر برنامه دستیار مجازی دیگر ، Amazon Alexa for PC همچنین به دستورات صوتی و ورودی های متن شما پاسخ می دهدبه

برای استفاده از Amazon Alexa در رایانه Windows ، باید از حساب آمازون خود استفاده کنید. با حساب آمازون ، می توانید از تمام ویژگی های برنامه دستیار مجازی استفاده کنید. Alexa در رایانه با بلندگوها و میکروفون دستگاه شما کار می کند.

برای استفاده از این نرم افزار به غیر از میکروفون و بلندگو ، نیازی به دستگاه اضافی ندارید. با Amazon Alexa ، می توانید تمام عملکردهایی را که با Amazon Echo انجام می دهید ، انجام دهید.

تفاوت بین الکسا و اکو؟

Amazon Alexa (نصب کننده آفلاین) را برای Windows 10 بارگیری کنید

خوب ، Alexa یک دستیار صوتی با هوش مصنوعی است و Amazon Echo یک دستگاه برای دسترسی به Alexa است. الکسا و اکو توسط آمازون ایجاد شده اند و هوش مصنوعی الکسا در واقع بخشی از دستگاه های آمازون اکو است.

اگر دستگاه آمازون اکو دارید ، می توانید به الکسا دستور دهید کارهای مختلفی را انجام دهد ، مانند سفارش ، پخش آهنگ و موارد دیگر. همچنین می توانید از بهترین مهارت ها و دستورات الکسا برای حداکثر استفاده از دستگاه های Echo خود استفاده کنید.

اگر دستگاه Echo ندارید ، اما می خواهید دستگاه های هوشمند خود را کنترل کنید ، می توانید برنامه Alexa را برای Windows بارگیری کنید. با Alexa for PC می توانید پخش کننده های موسیقی را کنترل کنید ، از Pandora / Spotify به موسیقی دسترسی داشته باشید ، تماس های اسکایپ برقرار کنید و موارد دیگر.

آخرین نسخه آمازون الکسا را ​​برای رایانه بارگیری کنید

Amazon Alexa (نصب کننده آفلاین) را برای Windows 10 بارگیری کنید

اکنون که با آمازون الکسا آشنایی کامل دارید ، ممکن است بخواهید برنامه دستیار مجازی را در رایانه خود بارگیری و نصب کنید. لطفاً توجه داشته باشید که Alexa for PC دارای ویژگی های محدودی است ، نمی توانید کامپیوتر Windows 10 خود را با آن کنترل کنید.

با این حال ، می توانید از Alexa برای Windows تا l استفاده کنیداز طریق Amazon Music ، Spotify و موارد دیگر به موسیقی مورد علاقه خود بشتابیدبه می توانید آخرین اخبار و شرایط آب و هوایی را دنبال کنید ، با خانواده و دوستان تماس ویدیویی برقرار کنید و موارد دیگر.

بنابراین ، اگر علاقه مند به استفاده از Amazon Alexa در رایانه خود هستید ، می توانید بارگیری زیر را دریافت کنید. در زیر آخرین نسخه Alexa for PC (نصب کننده آفلاین) را به اشتراک گذاشته ایم. فایل زیر به طور کامل عاری از ویروس / بدافزار است.

بارگیری Amazon Alexa برای Windows 10 (نصب آفلاین)

چگونه Amazon Alexa را روی ویندوز 10 نصب کنیم؟

خوب ، نصب آمازون الکسا در ویندوز 10 بسیار آسان است ، برای استفاده از این برنامه در رایانه خود نیازی به خرید اشتراک آمازون یا دستگاه Echo ندارید.

فقط باید فایل نصبی الکسا را ​​که در بالا به اشتراک گذاشته شده است بارگیری کنید. پس از بارگیری ، نصب کننده را راه اندازی کنید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنیدبه

پس از نصب ، برنامه Amazon Alexa را باز کرده و با حساب آمازون خود وارد شوید. اکنون می توانید از برنامه Amazon Virtual Assistant در رایانه Windows 10 خود استفاده کنید.

برای استفاده بیشتر از آمازون الکسا ، توصیه می شود از دستگاه اکو استفاده کنید. می توانید دستگاه های آمازون اکو را از وب سایت های تأیید شده یا از خود وب سایت آمازون خریداری کنید.

بنابراین ، این راهنما برای بارگیری آخرین نسخه Amazon Alexa برای رایانه است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار الکسا آمازون (نصب آفلاین) برای Windows 10 اولین بار در TechViral ظاهر شد.