• خانه
  • وبلاگ
  • Apple iOS 15: ویژگی های جدید ، دستگاه های سازگار و سایر جزئیات

Apple iOS 15: ویژگی های جدید ، دستگاه های سازگار و سایر جزئیات

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
iOS 15 ویژگی های جدید دارد

اپل iOS 15 ، iPadOS 15 و WatchOS 8 را برای همه کاربران واجد شرایط منتشر کرده است. آخرین نسخه سیستم عامل جدید برای بارگیری برای iPhone ، iPad و ساعت هایی با ویژگی های جدید در دسترس است.

این حجم بارگیری iOS 15 حدود 3 گیگابایت استبه با رفتن به سیستم عامل می توانید سیستم عامل را به صورت دستی به روز کنید تنظیمات >> عمومی >> به روز رسانی نرم افزار. هنگام بارگیری و نصب به روز رسانی ، مطمئن شوید که دستگاه شما بیش از 50 درصد شارژ شده است.

ویژگی های جدید iOS 15

iOS 15 امروز منتشر می شود: در اینجا نحوه بارگیری ، ویژگی های جدید و موارد دیگر آمده است

iOS 15 با iPhone از iPhone SE (Gen 1) تا iPhone 13 Series سازگار است. iPadOS 15 با iPad Pro (نسل 5) با iPad Mini جدید سازگار است.

Apple iOS 15 ویژگی های جدیدی را به FaceTime اضافه می کند ، مانند پشتیبانی از صدای فراگیر ، SharePlay ، حالت عمودی ، حالت شبکه و حالت جداسازی صدا.

یکی از مهمترین و بهترین ویژگی ها این است که کاربران می توانند پیوندهای مکالمات FaceTime را به اشتراک بگذارند. حتی کاربرانی که از دستگاه های اپل استفاده نمی کنند به این اتصالات دسترسی دارند. با بروزرسانی جدید ، تماس های FaceTime در دستگاه های Android و Windows نیز کار می کند.

برنامه IMessage

اپل ویژگی های زیادی را به برنامه Messages اضافه کرده است ، مخصوصاً برای کاربران هندی. کاربران می توانند “اعلان های ارسال کنندگان ناشناخته ، تبلیغات و معاملات” را روشن یا خاموش کنند. این به کاربران کنترل بیشتری بر اعلانات مربوط به انواع پیام ها می دهد. حتی یادداشت با برچسب های جدید ، عینک و سایر گزینه ها سفارشی می شود.

حالت تمرکز

این به کاربران امکان می دهد فیلتر اعلانات را مطابق با ترجیحات خود سفارشی کنند. حالت تمرکز به سازماندهی صفحات برنامه و ابزارها در صفحه اصلی دستگاه کمک می کند.

گواهینامه خود اپل

iPhone یک تأییدکننده داخلی دریافت می کند که می تواند در حساب های فعال شده با احراز هویت دو عاملی استفاده شود. اگر سایتی به کد نیاز دارد ، به تنظیمات >> گذرواژه ها بروید و از Apple Authenticator بخواهید بدون استفاده از برنامه شخص ثالث رمز عبور ایجاد کند.

پیدا کردن iPhone حتی زمانی که خاموش است

برنامه Find My حتی اگر خاموش یا حذف شده باشد می تواند iPhone شما را پیدا کند. در صورت از دست دادن Airpods ، پشتیبانی شبکه جدیدی وجود دارد که به شما کمک می کند در صورت عدم اتصال به بلوتوث ، ابزار خود را پیدا کنید.

برای اطلاعات بیشتر ، می توانید به وب سایت رسمی اپل مراجعه کنید.

Apple iOS 15: ویژگی های جدید ، دستگاه های سازگار و سایر جزئیات اولین بار در TechViral ظاهر شد.