• خانه
  • وبلاگ
  • Apple Watch Series 7 CAD Renders منقضی می شود ، طراحی جدیدی را نشان می دهد

Apple Watch Series 7 CAD Renders منقضی می شود ، طراحی جدیدی را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Apple Watch Series 7 CAD Renders منقضی می شود ، طراحی جدیدی را نشان می دهد

انتظار می رود که اپل ماه آینده سری 13 را همراه با Apple Watch Series 7 رونمایی کند. هر سال ، رویداد سخت افزاری این شرکت در ماه سپتامبر برگزار می شود. طبق گزارشات اخیر ، رندرهای CAD را از سری 7 تماشا کنید قبل از راه اندازی چندین جزئیات را فاش کرد.

یک مشاور به نام جان پروسر جزئیات مربوط به اپل واچ سری 7 را در ماه مه به اشتراک گذاشت و در حال حاضر رندرهای جدیدی می گویند که ساعت همچنان دارای صفحه مربع شکل است.

اپل واچ سری 7 CAD فاش شده دارای طرحی مانند آیفون 12 است

طراحی اپل واچ سری 7 به پایان رسیده است
منبع: https://www.91-cdn.com/hub/wp-content/uploads/2021/08/Watch7-805×420.jpg

به گزارش 91mobiles ، تغییرات در اپل واچ آینده CAD با وضوح بالا را به ارمغان می آورد. این نشت نشان می دهد که شرکت در حال بازسازی طرح است. ساعت 7 به جای لبه های گرد دارای طراحی مسطح خواهد بود. گفته می شود که ساعت دارای a خواهد بود طراحی مشابه سری آیفون 12 و آیپدهای جدید.

اپل واچ 7 دارای بند سیلیکونی قابل تعویض توسط کاربر خواهد بود. در سمت راست تاج و دکمه های صاف وجود دارد. در سمت چپ یک جفت شکاف بلندگو وجود دارد. و در پشت ، دستگاه دارای سنسورهایی مانند ضربان قلب است.

علاوه بر این، اپل واچ 7 دارای صفحه نمایش 1.8 اینچی خواهد بود. ممکن است وجود داشته باشد صفحه نمایش جدید با حاشیه های نازک ساعت آینده ممکن است سنسورهایی برای نظارت بر سلامت ارائه دهد. برخی شایعات حاکی از آن است که نسل بعدی اپل واچ دارای تکنیک لمینیت جدیدی است که صفحه نمایش را به جلوی جلویی نزدیک می کند. آن هم اتفاق خواهد افتاد پشتیبانی از پهنای باند فوق العاده (UWB) که به شما امکان می دهد به “Find My Network” اپل متصل شوید.

این اولین بار است که اپل واچ واقعاً دوباره طراحی شده است. با این حال ، در سال 2018 ، این شرکت اندازه دستگاه را با سری 4 افزایش داد ، اگرچه این واقعاً تغییر بزرگی نبود.

اپل واچ سری 7 قادر خواهد بود صداهای بلندتری را نسبت به مدل های قبلی در نظر بگیرد. با این حال ، هنوز مشخص نیست که آیا اپل برنامه های دیگری دارد یا خیر. همه این جزئیات بر اساس یک رندر منقضی شده است. این شرکت هنوز چیزی را تأیید نکرده است. بنابراین ، منتظر راه اندازی و تأیید رسمی باشید.

انتشار Apple Watch Series 7 CAD Renders منقضی شده است و نشان می دهد که طراحی جدیدی برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.