• خانه
  • وبلاگ
  • Avast AntiTrack Offline Installer را برای Windows و Mac بارگیری کنید

Avast AntiTrack Offline Installer را برای Windows و Mac بارگیری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Avast AntiTrack Offline Installer را برای Windows و Mac بارگیری کنید

Avast ، پیشروترین شرکت امنیتی ، برنامه ای دارد که به Avast AntiTrack معروف است. حالا شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که منظور دقیق AntiTrack چیست و چه کاربردی دارد.

هر زمان که به حریم خصوصی فکر می کنیم ، معمولاً ابزارهای امنیتی VPN و Premium را در نظر می گیریم. از سوی دیگر ، تعداد کمی از کاربران نیز مرورگرهای ناشناس و مسدود کننده های تبلیغات را بهترین راه حل ضد ردیابی می دانند.

بله ، درست است که VPN ها ، مرورگرهای ناشناس ، مسدود کننده های تبلیغات و غیره ویژگی های ردیابی را ارائه می دهند ، اما همه دستگاه های ردیابی را از صفحات وب حذف نمی کنند. بنابراین در این مقاله به Avast AntiTrack و کارکرد آن می پردازیم.

ردیاب وب چیست؟

اگر مجبور باشیم ردیاب های وب را توصیف کنیم ، می گوییم که این یک نوع اسکریپت وب سایت است که برای استخراج نقاط داده طراحی شده است. معمولا ردیاب ها برای جمع آوری داده های شما در حین وب گردی طراحی شده اندبه

در وب سایت هایی مانند کوکی ها ، کوکی های فوق العاده ، اسکریپت های جاسازی شده ، اسکریپت های اثر انگشت و ردیاب های شخص ثالثبه

Premium VPN Apps for PC ادعا می کند که ردیاب های وب را حذف می کند ، اما همه ردیاب ها را از صفحات وب حذف نمی کند. برای ارائه راه حل دائمی از ردیاب های وب ، Avast محصولی را به نام Avast AntiTrack معرفی کرده است.

Avast AntiTrack چیست؟

Avast AntiTrack Offline Installer را برای Windows و Mac بارگیری کنید

Avast AntiTrack برنامه ای است که به صورت دطراحی شده برای جلوگیری از جمع آوری و به اشتراک گذاری داده های ردیاب ها در حالی که هویت و فعالیت آنلاین شما را مخفی می کندبه

با استفاده از Avast AntiTrack ، می توانید بفهمید چه زمانی دنبال شده اید ، تبلیغ کنندگان فعالیت آنلاین شما را ردیابی کرده اند و موارد دیگر.

همچنین ، برنامه Avast AntiTrack هویت شخصی شما را حفظ می کند ، تبلیغات هدفمند را متوقف می کند ، سیستم عامل شما را خصوصی نگه می داردبه

مهمتر از همه ، نرم افزار Avast AntiTrack حتی ترفندها و ابزارهای نامرئی و تهاجمی را که تبلیغ کنندگان برای دنبال کردن مستقل شما استفاده می کنند ، متوقف می کند.

Avast AntiTrack Premium چقدر مفید است؟

Avast AntiTrack Offline Installer را برای Windows و Mac بارگیری کنید

اگر شما فردی هستید که به حریم خصوصی اهمیت می دهد ، Avast AntiTrack را بسیار مفید می دانید. هر بار که برنامه ردیاب های وب را تشخیص می دهد ، به شما هشدار می دهد و به شما می گوید کدام نرم افزار سعی در جمع آوری اطلاعات شما دارد.

بسیاری از کاربران معتقدند که Avast AntiTrack و VPN ابزارهای یکسانی هستند. با این حال ، آنها بسیار متفاوت هستند. VPN اتصال شما را رمزگذاری می کند و آدرس IP شما را مخفی می کند. از سوی دیگر، Avast AntiTrack Premium ردیابی تلاش ها را متوقف می کندبه

تا کنون ، برنامه های ضد ردیابی زیادی برای رایانه Windows وجود دارد. برخی از آنها حتی به صورت رایگان در دسترس بودند. با این حال ، از بین تمام آزمایش هایی که آزمایش کردم ، Avast AntiTrack Premium بهترین بود.

بارگیری Avast AntiTrack برای رایانه (نصب آفلاین)

Avast AntiTrack Offline Installer را برای Windows و Mac بارگیری کنید

اکنون که با Avast AntiTrack آشنایی کامل دارید ، ممکن است بخواهید برنامه را در رایانه خود بارگیری و نصب کنید. با این حال ، قبل از بارگیری برنامه ، باید بدانید که Avast AntiTrack به صورت رایگان در دسترس نیست.

این یک برنامه Premium است که می توانید از وب سایت رسمی Avast بارگیری کنید. با این حال ، اگر می خواهید برنامه را آزمایش کنید ، می توانید یک نسخه آزمایشی رایگان Avast AntiTrack Premium را بارگیری کنید. در نسخه آزمایشی شما قادر خواهید بود از تمام ویژگی های برنامه استفاده کنید.

در زیر آخرین نسخه Avast AntiTrack را به اشتراک گذاشته ایم. فایل زیر به اشتراک گذاشته شده رایگان ویروس / بدافزار است و برای بارگیری کاملاً ایمن است. بنابراین ، اجازه دهید برنامه نصب آفلاین Avast AntiTrack را بارگیری کنیم.

  • بارگیری Avast AntiTrack برای Windows (نصب آفلاین)
  • Avast AntiTrack را برای Mac بارگیری کنید

چگونه Avast AntiTrack Offline Installer را نصب کنم؟

خوب ، نصب Avast AntiTrack بسیار آسان است ، به خصوص اگر از ویندوز 10 استفاده می کنید. از آنجا که ما فایل نصب آفلاین Avast AntiTrack را به اشتراک گذاشته ایم ، در حین نصب نیازی به اتصال اینترنت فعال ندارید.

شما باید نصب کننده آفلاین Avast AntiTrack را که در بالا به اشتراک گذاشته شده است بارگیری کرده و فایل اجرایی را اجرا کنید. سپس شما مجبورید دستورالعمل های روی صفحه نشان داده شده در جادوگر نصب را دنبال کنیدبه

پس از نصب ، باید محصول را با استفاده از کد فعال سازی معتبر فعال کنید. از آنجا که این یک برنامه درجه یک است ، باید کد فعال سازی را خریداری کرده و آن را به صورت دستی در برنامه وارد کنید.

پس از فعال شدن ، می توانید بدون هیچ مشکلی از Avast AntiTrack در رایانه خود استفاده کنید. شما می توانید گزینه حریم خصوصی را به دلخواه خود سفارشی کنید.

بنابراین ، این راهنما برای بارگیری نصب کننده آفلاین Avast AntiTrack است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه Download Avast AntiTrack Offline Installer برای Windows و Mac اولین بار در TechViral ظاهر شد.