منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Carbide از مدیر فروش میشل راسل به تیم رهبری استقبال می کند

Carbide از مدیر فروش میشل راسل به تیم رهبری استقبال می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Carbide از مدیر فروش میشل راسل به تیم رهبری استقبال می کند


ما به تقویت تیم اجرایی خود ادامه می دهیم کارشناس امنیت و حریم خصوصی.

میشل راسل، رهبر فروش با تجربه در صنایع مختلف، به عنوان معاون فروش به تیم کاربید می‌پیوندد. میشل با بیش از دو دهه رشد شرکت‌های فناوری تحت کنترل خود، اشتیاق خود را برای توانمندسازی تیم‌های فروش به کاربید می‌آورد. او قبلاً در سازمان‌هایی مانند Tugboat Logic، Ceridian Canada Ltd و Rogers Communications سمت‌های رهبری داشته است.

میشل در نقش خود به عنوان معاون فروش، سازمان فروش جهانی کاربید را رهبری می کند که بر کسب درآمد از طریق جریان ثابت مشتریان جدید، رشد روابط با مشتریان فعلی و تقویت و توسعه مشارکت های استراتژیک متمرکز است.

میشل در زمان هیجان انگیز رشد، توسعه و نوآوری به کاربید پیوست. از آنجایی که کاربید در سال گذشته رشد 3 برابری مشتری و سرمایه‌گذاری اولیه بیشتری را تجربه کرده است، کاربید به سرمایه‌گذاری در محصولات و کارکنانش ادامه می‌دهد و اطمینان حاصل می‌کند که مشتریان امنیت پایداری را که برای رشد کسب‌وکارشان نیاز دارند، دارند.

پلتفرم کاربید الزامات امنیتی و حریم خصوصی کلاس سازمانی را که شرکت‌های بزرگ و صنایع بسیار نظارت شده می‌خواهند را از بین می‌برد و آن‌ها را برای شرکت‌هایی که به سرعت در حال رشد هستند، بدون توجه به اندازه تیم امنیتی آن‌ها در دسترس و قابل دستیابی می‌کند.

ما برای میشل برای پیوستن به تیم ما و جاده هیجان انگیز پیش رو هیجان زده هستیم!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاربید و چگونگی تبدیل امنیت اطلاعات از ریسک به مزیت رقابتی، راه حل های ما را اینجا ببینید.

در مورد کاربید

Carbide که قبلاً به عنوان Security شناخته می شد، امنیت و حریم خصوصی در کلاس سازمانی را فراهم می کند که برای شرکت هایی که به سرعت در حال رشد هستند قابل دسترسی است. برخلاف راه‌حل‌های انطباق به سبک «چک باکس»، پلت‌فرم مدیریت امنیت اطلاعات و حریم خصوصی ما مبتنی بر بهترین شیوه‌های جهانی است تا مشتریان را قادر می‌سازد تا تعهد خود را به امنیت، بدون توجه به چارچوب امنیتی ایجاد، ترویج و اثبات کنند. یا مایل به پیروی از مقررات حریم خصوصی هستند.

با قرار دادن امنیت و حریم خصوصی در DNA سازمان شما، Carbide می تواند به تقویت مزیت رقابتی شما و تسریع مسیر رشد شرکت شما کمک کند.