• خانه
  • وبلاگ
  • Clubhouse ویژگی Wave را راه اندازی می کند ، راهی برای دعوت مردم به چت های صوتی

Clubhouse ویژگی Wave را راه اندازی می کند ، راهی برای دعوت مردم به چت های صوتی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Clubhouse ویژگی Wave را راه اندازی می کند ، راهی برای دعوت مردم به چت های صوتی

Clubhouse ویژگی جدیدی به نام “Wave” را منتشر کرده است که به کاربران اجازه می دهد افراد را به چت های صوتی دعوت کنند. هفته گذشته ، عملکرد منقضی شد و شرکت این خبر را در تالار شهر شگفت انگیز اعلام کرد.

باشگاه این ویژگی را برای دستگاه های Android و iOS فعال کرده است. کاربران فقط باید برنامه را به روز کنند. می توانید برای غریبه ها دست تکان دهید و از آنها بخواهید در صورت تمایل به تماس شما بپیوندند.

ویژگی “موج” Clubhouse به طور رسمی برای Android و iOS منتشر شد

ویژگی

Wave به شما کمک می کند تا دوستان خود را به اتاق صوتی زنده دعوت کنید. برای این شما نیاز دارید ایموجی را با دست تکان دهیدبه کاربر دیگر دعوت نامه را دریافت می کند و دو گزینه را مشاهده می کند ، یا ممکن است تصمیم بگیرد به تماس شما بپیوندد ، یا ممکن است گزینه بعدی را انتخاب کند.

Clubhouse در پست وبلاگ خود گفت:

“برای ارسال موج ، انگشت خود را به راست به پایین سالن بکشید یا روی نماد نقاط در گوشه سمت چپ پایین صفحه ضربه بزنید. سپس دکمه موج را در کنار شخصی که می خواهید با او صحبت کنید بچسبانید. به آنها اطلاع داده می شود که به آنها سلام کرده اید و می دانند که شما آماده گفتگو هستید. در صورت وجود ، آنها می توانند به یک اتاق خصوصی با شما بپیوندند – فقط برای افرادی که با آنها دست تکان می دادید باز است. می توانید آن را در یک حلقه اجتماعی نگه دارید ، با دوستان گروه های مختلف ملاقات کنید یا اتاق را بیشتر باز کنید و آن را برای همه بسازید. ”

در اینجا یک توییت وجود دارد که در آن می توانید نحوه عملکرد ویژگی جدید Wave در Clubhouse را بررسی کنید.

وقتی برای سایر کاربران درخواست پیوستن به تماس را ارسال می کنید و آنها پاسخ نمی دهند ، می توانید طبق معمول از برنامه Clubhouse استفاده کنید.

این باشگاه یک بستر محبوب صوتی اجتماعی است. کاربران در سیستم عامل های دیگر مانند اینستاگرام و فیس بوک وسواس زیادی داشته اند ، اما این چیز جدیدی است که توجه ها را به خود جلب کرده است.

پست Clubhouse ویژگی “Wave” را راه اندازی کرد ، راهی برای دعوت مردم به چت های صوتی ، اولین بار در TechViral ظاهر شد.