• خانه
  • وبلاگ
  • eScan Internet Security Suite Offline Installer for PC را بارگیری کنید

eScan Internet Security Suite Offline Installer for PC را بارگیری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
eScan Internet Security Suite Offline Installer for PC را بارگیری کنید

اگرچه سیستم عامل ویندوز 10 شامل یک ابزار امنیتی داخلی است که به عنوان Windows Defender شناخته می شود. ابزار امنیتی داخلی مایکروسافت برای جلوگیری از تهدیدات امنیتی معمولی به اندازه کافی خوب است. این در مورد تشخیص تهدیدات پیشرفته کاملاً بی فایده است.

اگر می خواهید تولید پایدار بر روی رایانه خود داشته باشید ، قاعده کلی این است که باید از نرم افزار امنیتی درجه یک در رایانه خود استفاده کنید. بنابراین ، اگر به دنبال بهترین راه حل آنتی ویروس درجه یک برای رایانه خود هستید ، به صفحه مناسب وارد شده اید.

این مقاله یکی از بهترین بسته های امنیتی اینترنت را برای رایانه ای که به eScan Internet Security Suite معروف است معرفی می کند. بنابراین ، اجازه دهید همه چیز را در مورد eScan Internet Security Suite بررسی کنیم.

eScan Internet Security Suite چیست؟

eScan Internet Security Suite Offline Installer for PC را بارگیری کنید

eScan Internet Security Suite یک راه حل امنیتی کامل است که برای سیستم عامل های رایانه در دسترس است. ویژگی خوب eScan Internet Security Suite این است که از دستگاه های شما محافظت کامل می کند.

حدس بزن چی شده؟ eScan Internet Security Suite کامل شده است بزرگترین شبکه برای تشخیص تهدید ، حفاظت از ویروس و محافظت از شبکه خانگی که سرعت رایانه شما را کاهش نمی دهدبه

این نه تنها به شما حفاظت در زمان واقعی ارائه می دهد ، بلکه به شما امکان می دهد عملکرد رایانه خود را بهینه کنید ، رایانه خود را در برابر حملات Ransomware محافظت می کند. همچنین دارای یک حالت بازی است که عملکرد رایانه بازی را بهبود می بخشد.

ویژگی های EScan Internet Security Suite

eScan Internet Security Suite Offline Installer for PC را بارگیری کنید

اکنون که eScan Internet Security Suite را می شناسید ، ممکن است بخواهید ویژگی های آن را بدانید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های eScan Internet Security Suite را برجسته کرده ایم. بیایید بررسی کنیم.

راه حل امنیتی ممتاز

نسخه ممتاز eScan Internet Security Suite از رایانه شما در برابر تهدیدات مختلف آنلاین محافظت می کند. می تواند آسان باشد تشخیص و حذف ویروس ها ، بدافزارها ، روت کیت ها و غیره از کامپیوتر شمابه

تجزیه و تحلیل رفتاری فعال پویا

موتور تجزیه و تحلیل پویای فعالانه EScan Internet Security حتی زمانی که آفلاین هستید از شما محافظت می کند. این برنامه رفتار برنامه ها / بازی های شما را برای تشخیص فعالیت های مشکوک بررسی می کند.

محافظت از زمان واقعی

eScan Antivirus یک لایه پیچیده از حفاظت در زمان واقعی را برای محافظت از رایانه شما در برابر هر گونه تهدید احتمالی فراهم می کند. پس از نصب ، به طور دائمی اجرا می شود سیستم را برای بدافزارها ، ویروس ها ، باج افزارها و سایر انواع تهدیدات امنیتی نظارت می کندبه

عملکرد بهینه

خوب ، eScan عملکرد رایانه شما را بهبود نمی بخشد ، اما مجهز به برخی فناوری های محافظتی پیشرفته برای کاهش حافظه و هارد دیسک استفاده شده است.

ضد باج افزار

مکانیسم تجزیه و تحلیل رفتار فعال بسته eScan Security فعالیت کلیه فرایندهای اجرا شده بر روی رایانه شما را تحت نظر دارد. این داده ها به پیش بینی حمله احتمالی باج افزار کمک می کند.

برنامه نصب آفلاین eScan Internet Security Suite را بارگیری کنید

اکنون که با eScan Internet Security Suite آشنایی کامل دارید ، ممکن است بخواهید برنامه را در رایانه خود بارگیری و نصب کنید. لطفاً توجه داشته باشید که eScan Internet Security Suite نرم افزاری درجه یک است. بنابراین ، برای فعال سازی نیاز به کلید مجوز دارد.

با این حال ، اگر می خواهید eScan Internet Security Suite را قبل از خرید محصول امتحان کنید ، می توانید دوره آزمایشی رایگان ارائه شده توسط شرکت را در نظر بگیرید. در زیر آخرین نسخه eScan Internet Security Suite را به اشتراک گذاشته ایم.

فایل زیر به اشتراک گذاشته شده فاقد ویروس / بدافزار است و برای بارگیری و استفاده کاملاً ایمن است.

  • بارگیری eScan Internet Security Suite برای Windows (نصب آفلاین)
  • بارگیری eScan Antivirus برای Mac (نصب کننده آفلاین)

چگونه eScan Internet Security Suite را نصب کنم؟

eScan Internet Security Suite Offline Installer for PC را بارگیری کنید

خوب ، نصب eScan Internet Security Suite بسیار آسان است ، مخصوصاً در سیستم عامل ویندوز. ابتدا باید فایل نصب آفلاین eScan Internet Security Suite را که در بالا به اشتراک گذاشته شده است بارگیری کنید.

پس از نصب ، فایل نصب eScan Internet Security Suite را در رایانه خود اجرا کنید و از دستورالعمل های روی صفحه پیروی کنیدبه پس از نصب ، برنامه را اجرا کرده و رایانه خود را اسکن کنید.

اگر از قبل کلید فعال سازی eScan Internet Security Suite را دارید ، باید آن را در قسمت جزئیات حساب وارد کنید. این است! شما آماده ای. در اینجا نحوه بارگیری و نصب eScan Internet Security Suite بر روی رایانه آمده است.

بنابراین ، این راهنما برای نصب کننده eScan Internet Security Suite آفلاین است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه Download eScan Internet Security Suite Offline PC Installer اولین بار در TechViral ظاهر شد.