• خانه
  • وبلاگ
  • Glary Utilities (آخرین نسخه) را برای رایانه / لپ تاپ بارگیری کنید

Glary Utilities (آخرین نسخه) را برای رایانه / لپ تاپ بارگیری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Glary Utilities (آخرین نسخه) را برای رایانه / لپ تاپ بارگیری کنید

اگرچه این سیستم عامل رایج ترین و پرکاربردترین سیستم عامل رومیزی است ، ویندوز 10 مایکروسافت کاملاً عاری از خطا نیست. هر از گاهی کاربران با مشکلاتی در سیستم عامل مانند خطاهای BSOD ، فضای ذخیره سازی ناکافی ، خرابی فایل سیستم و موارد دیگر روبرو می شوند.

برای مقابله با مسائل مربوط به عملکرد ، بسیاری از برنامه های بهینه سازی سیستم برای این پلت فرم توسعه یافته است. به عنوان مثال ، ابزارهای بهینه سازی سیستم مانند CCleaner ، IObit System optimizer و غیره به طور موثر سیستم عامل را اسکن و تمیز می کنند.

بنابراین ، اگر به این نوع برنامه ها علاقه دارید ، مقاله مناسب را بخوانید. در این مقاله ، ما در مورد یکی از برجسته ترین ابزارهای بهینه سازی رایانه که به Glary Utilities معروف است ، صحبت خواهیم کرد.

Glary Utilities چیست؟

Glary Utilities (آخرین نسخه) را برای رایانه / لپ تاپ بارگیری کنید

خوب ، Glary Utilities یکی از رهبران است ، ابزارهای رایگان و قدرتمند همه کاره برای تمیز کردن کامپیوتر شمابه Glary Utilities بسیار شبیه CCleaner است ، اما ویژگی های بیشتری دارد.

Glary Utilities رابط کاربری تمیزتری نسبت به CCleaner دارد که استفاده از آن را بصری تر می کند. باور نمی کنید ، اما Glary Utilities 5 شامل بیش از 20 ابزار برای افزایش عملکرد رایانه شما استبه

هر یک از ابزارها برای تمیز کردن سیستم طراحی شده اند. ابزارهای زیادی برای نگهداری و بهینه سازی رایانه شما وجود دارد. به عنوان مثال ، یک ابزار اصلاح میانبر ، یک ابزار حذف جاسوس افزار ، تعمیر دیسک و موارد دیگر وجود دارد.

ویژگی های Glary Utilities؟

Glary Utilities (آخرین نسخه) را برای رایانه / لپ تاپ بارگیری کنید

اکنون که با Glary Utilities آشنا شدید ، ممکن است علاقمند باشید که ویژگی های آن را بدانید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های Glary Utilities را برجسته کرده ایم. بیایید بررسی کنیم.

رایگان

خوب ، Glary Utilities گزینه های مختلفی دارد. شما می توانید نسخه حرفه ای را خریداری کنید یا به نسخه رایگان تکیه کنید. این نسخه رایگان شامل 20 ابزار مختلف بهینه سازی رایانه استبه

فایل های ناخواسته را پاک می کند

از آنجا که Glary Utilities یک بهینه کننده سیستم است ، ابتدا فایلهای ناخواسته ذخیره شده در سیستم شما را پاک می کند. موارد زباله ، لیست اسناد اخیر ، فایلهای حذف حافظه و موارد دیگر را پاک می کند.

فایلهای موقت را از برنامه ها پاک می کند

علاوه بر حذف فایلهای ناخواسته / موقت سیستم ، می تواند فایلهای غیر ضروری ذخیره شده توسط برنامه های محبوب مانند Microsoft Office ، Adobe Acrobat ، Winzip ، Windows Media Player و موارد دیگر را حذف کند.

خطاهای رجیستری را برطرف می کند

نسخه رایگان Glary Utilities به طور موثر خطاهای رجیستری را اسکن و تصحیح می کند. علاوه بر این ، برای بهبود عملکرد سیستم ، ورودی های رجیستری شکسته را از فایل های رجیستری ویندوز حذف می کند.

تعمیر درایوهای دیسک

آخرین نسخه Glary Utilities نیز دارای ویژگی است که خطاها را بر روی درایو شما برطرف می کند. از برخی مکانیسم های پیشرفته برای تشخیص خطاهای دیسک استفاده می کند. همچنین سعی می کند مشکلات دیسک را در رایانه شما برطرف کند.

نرم افزارهای جاسوسی را حذف می کند

مکانیزم پیشرفته Glary Utilities همچنین می تواند نرم افزارهای جاسوسی را از سیستم شما حذف کند. به سرعت رایانه شما را برای جاسوس افزارها اسکن می کند و در صورت پیدا کردن آنها ، آنها را برای شما حذف می کند.

بسیاری از ویژگی های مفید دیگر

در کل 20 ابزار در Glary Utilities وجود دارد. هر ابزار دارای ویژگی خاصی است که هرگز گمان نمی کنید به آن نیاز دارید. برخی از ابزارها حتی می توانند فایل های تکراری و پوشه های خالی را پیدا و حذف کنند.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین ویژگی های Glary Utilities هستند. برای بررسی تمام ویژگی های آن ، باید برنامه را در رایانه خود شروع کنید.

آخرین نسخه Glary Utilities را برای رایانه شخصی بارگیری کنید

Glary Utilities (آخرین نسخه) را برای رایانه / لپ تاپ بارگیری کنید

اکنون که با Glary Utilities آشنایی کامل دارید ، ممکن است بخواهید برنامه را در رایانه خود بارگیری و نصب کنید. از آنجا که Glary Utilities به صورت رایگان در دسترس است ، می توانید آن را از وب سایت رسمی آن بارگیری کنید.

با این حال ، اگر می خواهید Glary Utilities را بر روی چندین رایانه / لپ تاپ نصب کنید ، بهتر است از نصب کننده آفلاین استفاده کنید. اگر از نسخه رایگان راضی هستید ، حتی می توانید Glary Utilities Pro را خریداری کنید.

در زیر آخرین نسخه Glary Utilities را به اشتراک گذاشته ایم. فایل زیر به اشتراک گذاشته شده فاقد ویروس / بدافزار است و برای بارگیری کاملاً ایمن است. بنابراین ، بیایید به پیوندهای بارگیری برویم.

  • بارگیری آخرین نسخه Glary Utilities (Windows 10)

چگونه می توان Glary Utilities را روی رایانه نصب کرد؟

نصب Glary Utilities بسیار آسان است. ابتدا باید فایل نصبی که در بالا به اشتراک گذاشته شده را بارگیری کنید. پس از بارگیری ، برنامه نصب را باز کرده و دستورالعمل های روی صفحه نمایش داده شده را دنبال کنید.

شما در طول مراحل نصب راهنمایی خواهید شد. پس از نصب ، Glary Utilities را روی سیستم خود باز کنید و کامپیوتر خود را با 20 ابزار مختلف بهینه کنیدبه اگر از نسخه رایگان استفاده می کنید ، ممکن است همه ابزارهای Glary Utilities را پیدا نکنید.

بنابراین ، این راهنما برای بارگیری و نصب Glary Utilities بر روی رایانه شما است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

دانلود Glary Utilities (آخرین نسخه) برای انتشار PC / Laptop اولین بار در TechViral ظاهر شد.