• خانه
  • وبلاگ
  • Google Maps ، YouTube و Gmail در تلفن های Android مسدود شده اند

Google Maps ، YouTube و Gmail در تلفن های Android مسدود شده اند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
میلیون ها تلفن هوشمند برنامه هایی مانند Google Maps را مسدود می کنند

میلیون ها گوشی اندرویدی در آخرین به روزرسانی از Google Maps ، YouTube و Gmail پشتیبانی نمی کنند. غول فناوری این خبر را تایید کرده و گفته است تلفن های هوشمند اندرویدی دارای Android 2.3 دسترسی به برنامه های محبوب را از دست خواهند داد.

اگر کاربران می خواهند از این برنامه ها استفاده کنند ، باید تلفن های خود را به روز کنند یا یک تلفن همراه جدید بخرند. تا آن زمان ، اکثر دستگاه ها از برنامه ها پشتیبانی نمی کنند.

میلیون ها تلفن هوشمند برنامه هایی مانند Google Maps را مسدود می کنند

میلیون ها تلفن هوشمند برنامه هایی مانند Google Maps را مسدود می کنند

به گفته سیلیکون ولی ، این اقدام بخشی از تلاش برای حمایت از مصرف کننده است. برنامه هایی که از سیستم عامل پشتیبانی نمی کنند یوتیوب ، فروشگاه Google Play ، Google Maps ، Gmail ، تقویم Google و سایر برنامه ها هستند.

برای استفاده از برنامه های کاربردی ، همه شما نیاز دارید ارتقاء تلفن های هوشمند به اندروید 3.0 اگر نمی توانید دستگاه خود را ارتقا دهید ، می توانید از طریق مرورگر خود وارد سیستم شوید.

تلفن های آسیب دیده هستند Sony Xperia Advance و Lenovo K800. سایر دستگاه ها از جمله Sony Xperia Go ، Vodafone Smart II ، Samsung Galaxy S2 ، Sony Xperia P ، LG Spectrum و Sony Xperia S.

تلفن های هوشمند مانند LG Prada 3.0 ، سرعت HTC ، HTC Evo 4G ، Motorola Fire ، Motorola XT532 نمی توان به روز کرد

با رفتن به ، می توانید دستگاه خود را به روز کنید تنظیمات >> سیستم استراق سمع >> پیشرفته >> به روزرسانی سیستمبه

پیشتر ، در سال 2017 ، موتور جستجوی Google برنامه Google Pay را متوقف کرد تا بر روی دستگاه های دارای Android 2.3 کار کند. می توان سعی کرد از دستگاهی که با نرم افزار کار می کند استفاده کند. شما نمی توانید وارد حساب Gmail خود شوید.

حتی اگر اطلاعات صحیح را وارد کرده باشید ، خطایی در نام کاربری و رمز عبور نشان داده می شود. حتی برنامه های دیگر مانند تقویم Google نیز چنین خطایی را نشان می دهند.

گوگل می گوید

“به عنوان بخشی از تلاش های مداوم ما برای محافظت از کاربران ، Google دیگر از 27 سپتامبر 2021 به دستگاه های Android دارای Android 2.3.7 یا پایین تر اجازه نمی دهد.”

گزارش هایی وجود دارد مبنی بر اینکه Whatsapp اواخر امسال روی دستگاه های Android و Apple کار نخواهد کرد.

Google Maps ، YouTube و Gmail ، مسدود شده در تلفن های Android ، اولین بار در TechViral ظاهر شد.