• خانه
  • وبلاگ
  • Google TV نمایه های سفارشی و لیست تماشا را اضافه می کند

Google TV نمایه های سفارشی و لیست تماشا را اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Google TV نمایه های سفارشی و لیست تماشا را اضافه می کند

گوگل چندین ویژگی جدید را برای دستگاه های پخش کننده و تلویزیون های هوشمند خود اعلام کرده است. با آخرین به روز رسانی نرم افزار ، این شرکت این کار را انجام می دهد به کاربران Google TV اجازه دهید حساب های شخصی را به دستگاه های خود اضافه کنند.

این به روز رسانی مشابه Netflix و Disney Plus است ، که در آن هر کاربر حساب متفاوتی دارد. هر نمایه توصیه های خاص خود را برای فیلم هایی با لیست تماشا و دستیار Google دریافت می کند.

اکنون حسابهای سفارشی را به Google TV اضافه کنید

Google TV نمایه های سفارشی و لیست تماشا را اضافه می کند

Google TV قبلی به کاربران اجازه می داد وارد چندین حساب Google شوید برای استفاده از خدمات با حساب های مختلف. با این حال ، همه کاربران پیشنهادات محتوا ، عملکرد Google Assistant و ویژگی لیست تماشا را داشتند. هر فعالیت بر اساس دارنده حساب اصلی است.

با بروزرسانی جدید ، همه حساب ها سفارشی می شوند. هر کاربر لیست تماشا ، توصیه ها و پاسخ های خود را از Google Now دریافت می کند.

برنامه Google TV با افزودن اطلاعات نمایه به صفحه ، محیط را بهبود می بخشد. توصیه های شخصی مانند اطلاعات آب و هوا ، آخرین نتایج بازی و موارد دیگر را نمایش می دهد.

در یک پست وبلاگ ، غول جستجو گفت والدین می توانند با ارائه دسترسی به فیلم ها و نمایش ها برای کودکان ، پروفایل فرزند خود را ایجاد کنند. هر حساب دارای لیست تماشای خود است ، بنابراین شما از لیست کاربران دیگر جدا خواهید شد.

سخنگوی گوگل گفت که این به روز رسانی ماه آینده در Chromecast با Google TV و همچنین TCL و سونی منتشر می شود. در اوایل سال جاری ، این شرکت حساب های Google TV Kid را معرفی کرد.

پس از اجرای به روزرسانی ، Google “نمای نقشه ها” را در حالت محیطی معرفی می کند. این کار مفیدتر خواهد بود زیرا حساب شما با اطلاعات مفیدی مانند اخبار ، ورزش و موارد دیگر به روز می شود.

میانبرهای روی صفحه وجود دارد که در آنها کاربران می توانند برای انجام کارهایی مانند پخش موسیقی ، مشاهده سریع عکسها حرکت کنند.

همچنین چندین گزینه در تلویزیون زنده با ادغام سرویس پخش Philo در ویژگی های تلویزیون زنده آن و در YouTube TV و SLING TV اضافه شده است. کاربران فیلو نمایش خود را در بخش تلویزیون تلویزیون و توصیه ها مشاهده خواهند کرد.

پست Google TV نمایه های سفارشی و لیست های تماشا را برای اولین بار در TechViral نشان می دهد.