• خانه
  • وبلاگ
  • Intel Arc ، پردازنده گرافیکی بازی با عملکرد بالا در سه ماهه اول سال 2022.

Intel Arc ، پردازنده گرافیکی بازی با عملکرد بالا در سه ماهه اول سال 2022.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پردازنده بازی جدید Intel Arc

مدتهاست که اینتل تلاش می کند تا برای رقابت با انویدیا و AMD وارد بازار گرافیک رده بالا شود. اکنون ، سرانجام ، غول تراشه جهانی اعلام کرد پردازنده گرافیکی جدید با کارایی بالا برای بازی ها.

نامیده میشود “قوس اینتلو در سه ماهه اول سال 2022 منتشر خواهد شد. در حال حاضر جزئیات زیادی در مورد پردازنده بازی جدید Intel Arc وجود ندارد. و Intel Ark را با Intel Arc اشتباه نگیرید.

اینتل GPU های Arc را برای رقابت با Nvidia ، GeForce و دیگران معرفی می کند

پردازنده بازی جدید Intel Arc

نام تجاری جدید Arc دارای سخت افزار و نرم افزاری است که از پردازنده های گرافیکی پیشرفته اینتل و چندین نسل سخت افزار تغذیه می کند. پردازنده های گرافیکی Alchemist اینتل در دو لپ تاپ و دسکتاپ در دسترس خواهند بود.

این شرکت یک ویدیوی تیزری منتشر کرد که نمونه اولیه سیلیکون ، تغذیه PUBG ، Metro Exodus و دیگران را نشان می داد.

Intel Arc اولین GPU با رمز “Alchemist” استبه علاوه بر این ، اینتل نام کد برای نسل های دیگر پردازنده های گرافیکی Arc را فاش کرده است ، Battlemage ، Celestial و Druid.

GPU های کیمیاگر GPU هایی هستند که از ویژگی های پیشرفته مانند سایه زنی با سرعت متغیر ، ردیابی پرتو سخت افزاری ، سایه زنی شبکه و Direct X 12 Ultimate پشتیبانی می کنند.

همه این پردازنده های گرافیکی قادر خواهند بود از فناوری فوق نمونه گیری مبتنی بر AI برای ارتقاء گرافیک با وضوح پایین به وضوح بالا استفاده کنند. به نظر می رسد که رقیب بزرگی برای فناوری NVidia’s Deep Learning Super Sampling (DLSS) خواهد بود. از سوی دیگر ، AMD دارای FidelityFX Super Resolution (FS) خاص خود است ، اما فقط از تکنیک های مقیاس گذاری فضایی استفاده می کند ، نه هنرهای مبتنی بر هوش مصنوعی آن زمان.

راجر چندلر ، سرپرست تجارت پردازنده های گرافیکی مشتری اینتل ، می گوید

“راه اندازی نام تجاری Intel Arc و رونمایی از نسل های سخت افزاری آینده به معنای تعهد عمیق و پایدار اینتل به گیمرها و سازندگان در همه جا است. ما تیم هایی داریم که کار شگفت انگیزی را انجام می دهند تا اطمینان حاصل کنند که وقتی این محصولات در اوایل سال آینده در دسترس باشند ، تجربه ای درجه یک و بدون دردسر ارائه می دهیم. “

در حال حاضر ، اینتل به تازگی نام تجاری خود را اعلام کرده و نام کد نسل های بعدی پردازنده های گرافیکی Arc خود را فاش کرده است. جزئیات و مشخصات بیشتر اواخر امسال منتشر می شود.

نشریه Intel Arc ، پردازنده گرافیکی بازی با عملکرد بالا در سه ماهه اول سال 2022 ، برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.