• خانه
  • وبلاگ
  • MiniTool Partition Wizard (نصب کننده آفلاین) را برای رایانه شخصی بارگیری کنید

MiniTool Partition Wizard (نصب کننده آفلاین) را برای رایانه شخصی بارگیری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بارگیری MiniTool Partition Wizard (نصب آفلاین)

اگر مدتی است که از ویندوز استفاده می کنید ، ممکن است درباره Disk Management Utility اطلاعاتی داشته باشید. کاربران ویندوز می توانند هر دستگاهی را از طریق کنترل پنل دیسک تقسیم بندی کنند.

با این حال ، استفاده از ابزار مدیریت دیسک ویندوز بسیار پیچیده است. نکته دیگر این است که در صورت وجود هرگونه خطا در طول پارتیشن ، به کل دستگاه آسیب می رساند.

بنابراین برای ایمن بودن ، همیشه بهتر است از نرم افزار مدیریت پارتیشن شخص ثالث استفاده کنید. در حال حاضر صدها نرم افزار مدیریت پارتیشن برای ویندوز 10 موجود است. با این وجود ، از بین همه اینها ، MiniTool Partition Wizard بهترین گزینه به نظر می رسد.

MiniTool Partition Wizard چیست؟

MiniTool Partition Wizard (نصب کننده آفلاین) را برای رایانه شخصی بارگیری کنید

MiniTool Partition Wizard یک برنامه مدیریت پارتیشن رایگان است که برای سیستم عامل ویندوز در دسترس است. با MiniTool Partition Wizard ، می توانید پارتیشن های دیسک را به راحتی سازماندهی کنید تا از HDD / SDD بیشترین بهره را ببرید.

این یک نرم افزار کامل مدیریت پارتیشن است. می توانید از آن برای قالب بندی پارتیشن ، بررسی سیستم فایل ، اندازه گیری عملکرد SSD ، تبدیل FAT به NTFS و موارد دیگر استفاده کنید. همچنین یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای پارتیشن بندی دیسک موجود در وب است.

جادوگر شکاف MiniTool دو برنامه دارد – رایگان و حرفه ای. نسخه رایگان برای پارتیشن بندی هارد دیسک مناسب است. نسخه حرفه ای دارای برخی از ویژگی های پیشرفته است. با MiniTool Partition Wizard Pro گزینه ای برای تبدیل دیسک ، مهاجرت سیستم ، بازیابی داده ها و موارد دیگر دریافت می کنید.

ویژگی های MiniTool Partition Wizard

MiniTool Partition Wizard (نصب کننده آفلاین) را برای رایانه شخصی بارگیری کنید

اکنون که با MiniTool Partition Wizard آشنا شده اید ، ممکن است علاقمند به دانستن ویژگی های آن باشید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های MiniTool Partition Wizard را برجسته کرده ایم.

مدیریت پارتیشن

با MiniTool Partition Wizard می توانید به راحتی پارتیشن ها را با مراحل ساده ایجاد / حذف کنیدبه نه تنها این ، بلکه حتی می توانید هارد غیر قابل دسترس را فرمت کرده و RAW را به NTFS تبدیل کنید تا هارد دیسک شما احیا شود.

حرکت / تغییر اندازه پارتیشن

با استفاده از نسخه رایگان MiniTool Partition Wizard می توانید برای گسترش پارتیشن های غیر مجاور را با هم جابجا کنیدبه حتی می توانید پارتیشن ها را در ویندوز 10 منتقل / تغییر اندازه دهید.

پارتیشن را پاک کنید

نسخه رایگان MiniTool Partition Wizard به شما این امکان را می دهد کل دیسک یا پارتیشن را حذف کنیدبه بنابراین می توانید داده های پارتیشن را بدون نگرانی از هیچ اثری حذف کنید.

ادغام پارتیشن ها

حتی با نسخه رایگان ، می توانید دو پارتیشن را در یک ترکیب کنید. همچنین فرصت هایی را برای شما فراهم می کند ادغام / تقسیم پارتیشن ها بدون از دست دادن اطلاعاتبه حتی می توانید یک درایو و پارتیشن غیرسیستمی را برای استفاده فوری کپی کنید.

تبدیل نوع دیسک

آخرین نسخه MiniTool Partition Wizard نیز به شما این امکان را می دهد تبدیل هارد دیسک یا فلش مموری از FAT به NTFS بدون از دست دادن اطلاعاتبه علاوه بر این ، شما حتی می توانید هارد دیسک / پارتیشن را برای خطاهای خواندن بررسی کنید.

بنابراین ، اینها برخی از ویژگی های کلیدی MiniTool Partition Wizard هستند. البته ، ویژگی های بیشتری دارد ، بنابراین باید استفاده از برنامه را شروع کنید.

بارگیری MiniTool Partition Wizard (نصب آفلاین)

MiniTool Partition Wizard (نصب کننده آفلاین) را برای رایانه شخصی بارگیری کنید

اکنون که با MiniTool Partition Wizard آشنایی کامل دارید ، ممکن است علاقه مند به بارگیری این ابزار در رایانه خود باشید. لطفاً توجه داشته باشید که MiniTool Partition Wizard برنامه های زیادی دارد.

نسخه رایگان به شما امکان می دهد سیستم فایل را بررسی کنید ، پارتیشن را مدیریت کنید ، FAT را به NTFS تبدیل کنید و غیره.به بنابراین ، اگر به نسخه رایگان MiniTool Partition Wizard علاقه دارید ، می توانید فایل زیر را بارگیری کنید.

در زیر آخرین نسخه جادوگر پارتیشن MiniTool را به اشتراک گذاشته ایم. فایل زیر به اشتراک گذاشته شده فاقد ویروس / بدافزار است و برای بارگیری و استفاده کاملاً ایمن است.

  • بارگیری MiniTool Partition Wizard (نصب آفلاین)

نحوه نصب MiniTool Partition Wizard بر روی کامپیوتر

ما فایل های نصب آفلاین MiniTool Partition Wizard را به اشتراک گذاشتیم. این بدان معناست که می توانید چندین بار از فایل نصبی برای نصب MiniTool Partition Wizard استفاده کنید.

نصب MiniTool Partition Wizard بسیار آسان و ساده است فایل اجرایی را اجرا کرده و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنیدبه پس از نصب ، برنامه را اجرا کرده و از آن برای مدیریت پارتیشن هارد دیسک استفاده کنید.

اگر نحوه استفاده از برنامه را نمی دانید ، لطفاً فیلم ها را در YouTube مشاهده کنید. ویدیوهای زیادی در YouTube وجود دارد که نحوه استفاده از MiniTool Partition Wizard را برای مدیریت پارتیشن ها در ویندوز 10 توضیح می دهد.

بنابراین ، در اینجا نحوه بارگیری MiniTool Partition Wizard برای Windows 10 آمده است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

The post MiniTool Partition Wizard (آفلاین نصب) برای رایانه برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.